The 100 Anders

Anders

Anders

Stoupenec na Bardu, který se snaží získat informace o Clarke, která má sehrát důležitou roli v poslední válce, které kdy lidstvo povede. Anders se přímo zodpovídá Pastýřovi, aneb Billu Cadoganovi.

Sezóny 1
2020 - 2020

Anders je jedním z vysoce postavených Stoupenců žijící na planetě Bardo. On rozhoduje, kteří neposlušní Stoupenci skončí na planetě Pokání nebo-li Nebeském pásu, kde si odbudou svůj trest tím, že ho stráví na prakticky pusté planetě samotní (navíc na planetě plyne čas rychleji, takže co je pro Brado pár sekund, je několik let na Pokání). Anders si ovšem neuvědomil, že na planetu Pokání se lze dostat i přes ostatní kameny Anomálie z jiných zemí, což se přesně stalo.

Takto na Bardo zavítala například Octavia Blake a Hope Diyoza. Obě jsou mučeni a Anders se snaží z nich dostat informace o Clarke Griffin, která má sehrát důležitou roli v poslední válce, které kdy lidstvo povede. Octavii se podaří na nějaký čas utéct, ale jelikož se dcera Diyozy Hope vydala svou matku a tetu na Bardo hledat, Hope kvůli zachráně své matky je nucena spolupracovat s Andersem, který si tak přeje Octavii zpět.


Anders ovšem nedokáže dostat z Octavie potřebné informace. Když se o pár dní později na Bardu objeví Hope v čele s Gabrielem Santiagem a Echo, všichni se podvolí a rozhodnou se, že budou taktéž Stoupenci, kteří budou bojovat v poslední válce. Následně na Bardo zavítá i samotná Clarke, která hledá své přátele. Anders usoudí, že nyní přišel čas vzbudit jejich Pastýře, samotného Billa Cadogana.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Damien Darhk se zase vrátil v další „kouzelné“ roli pro seriál od stanice CW…

webmaster, grafik
17.7.2020 | 19:53:53

Stav titulků

Epizoda S07E10: A Little Sacrifice

cz0%
Odhadované dokončení včera 22:00


Překlad: @Kattharinna, @Jirkem, @mia28
 

Epizodu nezapomeňte ohodnotit v jejím profilu. Diskutovat o aktuálně odvysílané epizodě můžete zde.

Nadcházející epizoda

7×11 – Etherea

Kde je sakra Bellamy Blake?

Premiéra: 13.8.2020

Reklama

Aktualizace postav

Během sedmé řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Novinky

Přehled časových linií, jak Octavia a Hope cestovaly časem

Přehled časových linií, jak Octavia a Hope cestovaly časem

Taky máte trochu zmatek v cestování časem v seriálu The 100? To my také, nic si z toho nedělejte. Nyní vám ale přinášíme článek, ve kterém hezky shrneme všechny časové linie, aby byl ve všem pořádek. Článek budeme průběžně aktualizovat o nové poznatky.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců