The 100
90/100 - 818×

The 100

Post apokalyptický scifi seriál stanice The CW. Lidstvo bylo zničeno nukleární válkou, která vyhubila téměř vše živé na planetě. Nyní skoro po sto letech je vyslána expedice čítající stovku mladistvých delikventů, aby zjistili jestli je Země znovu obyvatelná.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Bob Morley (Bellamy Blake), Eliza Taylor (Clarke Griffin), Thomas McDonell (Finn Collins), Devon Bostick (Jasper Jordan), Richard Harmon (John Murphy), Christopher Larkin (Monty Green), Marie Avgeropoulos (Octavia Blake), Lindsey Morgan (Raven Reyes), Eli Goree (Wells Jaha), Paige Turco (Abby Griffin), Isaiah Washington (Thelonius Jaha), Henry Ian Cusick (Marcus Kane), Dichen Lachman (Anya), Adina Porter (Indra), Alycia Debnam-Carey (Lexa)

Anders

Anders

Stoupenec na Bardu, který se snaží získat informace o Clarke, která má sehrát důležitou roli v poslední válce, které kdy lidstvo povede. Anders se přímo zodpovídá Pastýřovi, aneb Billu Cadoganovi.

Sezóny 1
2020 - 2020

Anders je jedním z vysoce postavených Stoupenců žijící na planetě Bardo. On rozhoduje, kteří neposlušní Stoupenci skončí na planetě Pokání nebo-li Nebeském pásu, kde si odbudou svůj trest tím, že ho stráví na prakticky pusté planetě samotní (navíc na planetě plyne čas rychleji, takže co je pro Brado pár sekund, je několik let na Pokání). Anders si ovšem neuvědomil, že na planetu Pokání se lze dostat i přes ostatní kameny Anomálie z jiných zemí, což se přesně stalo.

Takto na Bardo zavítala například Octavia Blake a Hope Diyoza. Obě jsou mučeni a Anders se snaží z nich dostat informace o Clarke Griffin, která má sehrát důležitou roli v poslední válce, které kdy lidstvo povede. Octavii se podaří na nějaký čas utéct, ale jelikož se dcera Diyozy Hope vydala svou matku a tetu na Bardo hledat, Hope kvůli zachráně své matky je nucena spolupracovat s Andersem, který si tak přeje Octavii zpět.

Anders ovšem nedokáže dostat z Octavie potřebné informace. Když se o pár dní později na Bardu objeví Hope v čele s Gabrielem Santiagem a Echo, všichni se podvolí a rozhodnou se, že budou taktéž Stoupenci, kteří budou bojovat v poslední válce. Následně na Bardo zavítá i samotná Clarke, která hledá své přátele. Anders usoudí, že nyní přišel čas vzbudit jejich Pastýře, samotného Billa Cadogana.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Herce mám rád, ale postava se tam moc neohřála. Škoda.

3.12.2021 | 0:39:35
akashko12

Oproti Cadoganovi ma strašne iritoval.

redaktor
22.7.2021 | 20:53:44
SnowDe

Sral mě, jsem rád že ho Hope ukončila..

6.10.2020 | 17:17:08
tom99

Damien Darhk se zase vrátil v další „kouzelné“ roli pro seriál od stanice CW…

webmaster, grafik
17.7.2020 | 19:53:53

Aktualizace postav

Během sedmé řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

Novinky

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Konec se nevyhnutelně blíží. Ještě předtím než se podíváme na finální epizodu, pojďme se podívat na deset nejzajímavějších věcí o seriálu The 100, které jste možná do jeho konce netušili. A správný fanoušek by přeci o svém oblíbeném seriálu měl vědět co nejvíce. Zvlášť před jeho koncem.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama