The 100
90/100 - 818×

The 100

Post apokalyptický scifi seriál stanice The CW. Lidstvo bylo zničeno nukleární válkou, která vyhubila téměř vše živé na planetě. Nyní skoro po sto letech je vyslána expedice čítající stovku mladistvých delikventů, aby zjistili jestli je Země znovu obyvatelná.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Bob Morley (Bellamy Blake), Eliza Taylor (Clarke Griffin), Thomas McDonell (Finn Collins), Devon Bostick (Jasper Jordan), Richard Harmon (John Murphy), Christopher Larkin (Monty Green), Marie Avgeropoulos (Octavia Blake), Lindsey Morgan (Raven Reyes), Eli Goree (Wells Jaha), Paige Turco (Abby Griffin), Isaiah Washington (Thelonius Jaha), Henry Ian Cusick (Marcus Kane), Dichen Lachman (Anya), Adina Porter (Indra), Alycia Debnam-Carey (Lexa)

Thelonius Jaha

Thelonius Jaha

Bývalý kancléř Archy, který rozhodl o vyslání mladých delikventů na Zemi, aby zjistil, zda je Země obyvatelná. Postupem času se z něj stane silně věřící člověk, který má své vlastní poslání.

Sezóny 5
2014 - 2018

Jaha nebyl příliš oblíbeným kancléřem, ale přesto se v rozhodující moment zachoval jako hrdina. Když Archa „přistála“ na Zemi, Thelonius se pro ně obětoval a ručně je na Zem odpálil. Sám zůstal ve vesmíru, ale díky své chytrosti se dokázal dostat rovněž na Zem. Zde se dozvěděl o místě zvaném Město světel, kterým se okamžitě stal posedlým. S hrstkou odvážlivců včetně Johna Murphyho se vydá toto město hledat.

Místo ale zářícího města Jaha najde podivnou umělou inteligenci ve formě A.L.I.E, která Jahu zbaví bolesti. Jahovým novým posláním se tak stane rozdávání mikročipů, které zbavují bolesti a otevírají všem zúčastněným cestu do Města světel. Jaha se tak stane velice nebezpečnou postavou, protože nevědomky začne ovlivňovat životy Zemšťanů a lidí z Arkádie.

(Thelonius v průběhu tří sezón. Foto: CW)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
akashko12

Síce bol niekedy otravný ale rozhodne dokázal prežiť. Bol taký priemer a preto mu dávam 60%.

redaktor
20.1.2021 | 9:43:59
SnowDe

Moc se mi nelíbil jeho příběh, ani jeho chování celkově, škoda toho jak skončil ale mělo to svůj důvod.

6.10.2020 | 16:47:23
SanctumClarke

Tak ten byl pořádný oprus, jsem jedině ráda, že našel A.L.I.E.. Jestli by jí nenalezl, což by určitě udělal někdo jiný, tak by nebyla taková sranda. :D

8.7.2020 | 23:24:58
Dw3st3r

Možná to dokázal pošéfovat na Arše … Ale to nenapraví tu jeho otravnost.

23.6.2019 | 10:13:26
KaraSnowAllen

Upřímně? Každý ho může nemít rád jak chce, ale byl to on, co ty lidi dokázal vést, i když nebyl kancléř, věděl, jak na něj a ve většině případů měl pravdu, jeho řešení byla mnohdy nelítostná, ale nutná. Když si nebyli rady, přišli k němu jak spráskaní psi. Vyvolával hodně kontroverze, ale někdo tu špinavou práci, aby se mohlo přežít, vykonat musel.

27.5.2019 | 22:06:51
S.T.A.L.K.E.R.

Kontroverzní postava, ale stejně mi tam bude chybět.

2.3.2019 | 22:09:37
Tralery

Nechápu, co proti němu všichni mají. Jeho dějová linka byla dobrá a velmi zajímavá. Ve 3. sérii byl pod vlivem A.L.I.E. stejně, jako všichni ostatní, a převzetí bunkru ve 4. řadě byl velmi vychytralý tah. Dokonce i ve svém posledním díle hodně zapůsobil. Pravda, někdy mi lezl na nervy, ale když nad tím tak zpětně přemýšlím.. byla to docela silná a výrazná postava.

4.1.2019 | 16:41:17
anwiel

Proč ho ještě nikdo nezabil? Hlavně od třetí série bych ho vymazala ze světa a bylo by mnohem lépe. Vadí mi na něm snad všechno, nejvíce jak mluví. Vždycky, když otevře pusu, tak bych mu poslala včelku mezi oči.

29.11.2017 | 14:06:54
fatalzzKaty

Na začátku jsem ho měla ráda, byl obětavý. Ale od 3 seire hop nesnášim a už by měl umřít :D

4.9.2017 | 17:27:31
Luwinka

Ne, ne a ještě jednou ne… opravdu bych uvítala někoho, kdo mu šlápne do úsměvu a to doslova..

5.6.2017 | 20:29:34
1

Stav titulků

Epizoda S07E16: The Last War

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @Kattharinna, @Jirkem, @mia28
 

Epizodu nezapomeňte ohodnotit v jejím profilu. Diskutovat o aktuálně odvysílané epizodě můžete zde.

Aktualizace postav

Během sedmé řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

Novinky

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Konec se nevyhnutelně blíží. Ještě předtím než se podíváme na finální epizodu, pojďme se podívat na deset nejzajímavějších věcí o seriálu The 100, které jste možná do jeho konce netušili. A správný fanoušek by přeci o svém oblíbeném seriálu měl vědět co nejvíce. Zvlášť před jeho koncem.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama