The 100
90/100 - 817×

The 100

Post apokalyptický scifi seriál stanice The CW. Lidstvo bylo zničeno nukleární válkou, která vyhubila téměř vše živé na planetě. Nyní skoro po sto letech je vyslána expedice čítající stovku mladistvých delikventů, aby zjistili jestli je Země znovu obyvatelná.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Bob Morley (Bellamy Blake), Eliza Taylor (Clarke Griffin), Thomas McDonell (Finn Collins), Devon Bostick (Jasper Jordan), Richard Harmon (John Murphy), Christopher Larkin (Monty Green), Marie Avgeropoulos (Octavia Blake), Lindsey Morgan (Raven Reyes), Eli Goree (Wells Jaha), Paige Turco (Abby Griffin), Isaiah Washington (Thelonius Jaha), Henry Ian Cusick (Marcus Kane), Dichen Lachman (Anya), Adina Porter (Indra), Alycia Debnam-Carey (Lexa)

Abby Griffin

Abby Griffin

Je doktorka a bývalá členka Rady na Arše. Je vdovou po Jaku Griffinovi a matkou Clarke. Když Stovka odletí na Zem, patří Abby k hlavním tahnounům, která se snaží o to dostat celou Archu na již obyvatelnou Zem.

Sezóny 6
2014 - 2019

Společně s Radou hlasovali o poslání Stovky mladistvých delikventů na Zem, aby zjistili, jestli je Země obyvatelná. Každý z delikventů byl vybrán kvůli svým činům. Abby spolu se Sinclarem, kancléřem Jahou a Kanem monitorují progres mladistvých na Zemi pomocí náramků, které každý z nich má. Abby začne být nesvá, když vidí, že spousta mladých si náramek dobrovolně sundalo.

Na Zem posílá Raven Reyes, aby zjistila, jestli jsou všichni v pořádku, což se později až na pár výjimek potvrzuje. Abby dělá všechno proto, aby se dostala za svou dcerou dolů na Zem, což se jí nakonec povede. S Kanem z pozůstatků Archy na Zemi založí kolonii, které dokonce Abby bude jistý čast úřadovat jako nově zvolená kancléřka. Postupem času nachází zalíbení v Kaneovi, se kterým se zpočátku nesnášela.

(Abby v průběhu tří sezón. Foto: CW)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
akashko12

Abby sa mi páčila od prvej časti až do piatej série, potom keď začala drogovať mi prišla trochu otravná, ale v šiestej sérii už bola zase v pohode. Cez to všetko som ju mal rád a bol som dosť smutný keď zomrela :(. Dávam jej 80% kvôli tej piatej sérií :).

redaktor
14.1.2021 | 13:37:45
SnowDe

Abby byla super na začátku, ale později byla pořád až moc opatrná, moc taková „nudná“. Měla hezký příběh a krásné zakončení.

6.10.2020 | 16:46:16
SanctumClarke

Strašně mi lezla na nervy po dobu pěti sérií. Když jsem si ji konečně aspoň trochu oblíbila v šesté řadě, zemřela. :P

8.7.2020 | 23:22:36
Tralery

Ženská postava, věk přes 40 = téměř ve všech seriálech už by byla dávno po smrti, jen proto, že to není prsatá dvacítka. Až takhle primitivním způsobem myslí lidé, kteří jsou překvapivě schopní dát dohromady seriál. Abby je dokonalý příklad toho, jak se i u starších ženských charakterů dá vymyslet zajímavý příběh a intenzivně tak vytvářet velmi zajímavou postavu + vyprávění. Nejspíš proto mě tolik baví se na Abby dívat, protože, jak výše zmíněno, kromě ní (a Carol z TWD) jsou v televizi jen prsaté dvacítky. A právě ty jsou cliché.

26.5.2020 | 22:38:50
Kabbylover

Moje oblíbena postava hned od 1. dilu V 5. sérii mě docela štvala ale stejně ji mam rada. Pro ty co viděli 6. sérii . . . . Je mi ji lito :(

10.7.2019 | 15:37:43
Dw3st3r

Annoying postava…

23.6.2019 | 10:08:53
MiqueEala

Samé kecy. A to je vše, čeho se od ní dočkáme…

22.6.2019 | 0:08:54
KaraSnowAllen

Nijak mi nevadí.

27.5.2019 | 20:51:30
LeneWillhill

Jsou skvělé postavy, které vždycky zabijí. A jsou tu postavy, co se v seriále drží jako pijavice… Bože můj, ať už tuhle ženskou postavu zabijí, až se to stane, fakt to zapiju…

14.5.2019 | 15:35:46
S.T.A.L.K.E.R.

Nejhorší postava seriálu. Vadí mi tam od začátku. Sebestředná, pokrytecká a namyšlená kráva. To její, „jdu přes mrtvoly a vše dělám jenom pro Clarke“, jí vážně nežeru.

2.3.2019 | 22:08:29
1

Stav titulků

Epizoda S07E16: The Last War

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @Kattharinna, @Jirkem, @mia28
 

Epizodu nezapomeňte ohodnotit v jejím profilu. Diskutovat o aktuálně odvysílané epizodě můžete zde.

Aktualizace postav

Během sedmé řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

Novinky

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Konec se nevyhnutelně blíží. Ještě předtím než se podíváme na finální epizodu, pojďme se podívat na deset nejzajímavějších věcí o seriálu The 100, které jste možná do jeho konce netušili. A správný fanoušek by přeci o svém oblíbeném seriálu měl vědět co nejvíce. Zvlášť před jeho koncem.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama