The 100
90/100 - 818×

The 100

Post apokalyptický scifi seriál stanice The CW. Lidstvo bylo zničeno nukleární válkou, která vyhubila téměř vše živé na planetě. Nyní skoro po sto letech je vyslána expedice čítající stovku mladistvých delikventů, aby zjistili jestli je Země znovu obyvatelná.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Bob Morley (Bellamy Blake), Eliza Taylor (Clarke Griffin), Thomas McDonell (Finn Collins), Devon Bostick (Jasper Jordan), Richard Harmon (John Murphy), Christopher Larkin (Monty Green), Marie Avgeropoulos (Octavia Blake), Lindsey Morgan (Raven Reyes), Eli Goree (Wells Jaha), Paige Turco (Abby Griffin), Isaiah Washington (Thelonius Jaha), Henry Ian Cusick (Marcus Kane), Dichen Lachman (Anya), Adina Porter (Indra), Alycia Debnam-Carey (Lexa)

Monty Green

Monty Green

Monty je z rodiny, která se na Arše živila tím, že pěstovala různé užitečné plodiny a byliny. Jeho přestupkem bylo to, že se rozhodl pěstovat zrovna ne legální rostliny. Jeho nejlepším přítelem je Jasper.

Sezóny 6
2014 - 2019

Monty je nenápadný, velice zručný chlapec, který se Stovce hodí díky jeho znalostem. Pojí ho nesmrtelné přátelství mezi ním a Jasperem Jordanem, které projde velice těžkou zkouškou, když je část ze Stovky unesena lidmi z Mount Weather. Po ztrátě Mayi se Jasper psychicky zhroutí, Monty se mu snaží být oporou, ale Jasper nechce k sobě nikoho pustit.

Když se Monty dozví, že farmářská stanice dokázala bezpečně přistát na Zemi, je celý bez sebe, když se opět shledá se svou matkou. Jeho matka ovšem udělá společně s Charlesem Pikem malou revoluci v Arkádii, což Montyho staví do velice nepěkné situace. Monty se tak bude muset rozhodnout, zda bude stát po boku své matky, nebo po boku svých přátel, kterým doposud věřil.

(Monty v průběhu tří sezón. Foto: CW)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
M4JKY

Za mňa jedna z mnohych oblubených postav

15.5.2022 | 10:03:56
akashko12

Mierumilovný, múdry chlapec ktorý si nezaslúžil zomrieť :(. Proste bol perfektný. Iná možnosť ako 100% tu pre mňa nie je.

redaktor
9.1.2021 | 11:47:17
SnowDe

Monty byl fajn, líbila se mi jeho chytrost :)

6.10.2020 | 16:42:31
SanctumClarke

Prostě bezva postava! Jeho nešlo nemít rád, tak hodný… Strašně zabolela jeho smrt… :( ♡

22.2.2020 | 1:41:39
Dw3st3r

Monty nebyl nějaký fighter či co ,ale byl to survivor jak sv*ň . Super postava. Jeho smrt mě velmi zabolela. Škoda toho ,že jako hlavní postava nevystupoval tak často jako například Clarke.

22.6.2019 | 14:53:24
S.T.A.L.K.E.R.

Dobrý týpek. Jako neznalec knižní předlohy, jsem konec 5. řady vážně nečekal. Zlomová osobnost v ději.

2.3.2019 | 22:04:11
Tralery

stejný jako Jasper – jen idiot by zveřejnil seznam přeživších, co Clarke ve 4.řadě napsala. Prý, ať si Clarke nehraje na Boha, a to, co on sám udělal mu nepřijde bohémský? Tihle dva kluci jsou fakt jako malé děti, co se jen vztekají, skákají a hází rukama, kdykoliv se jim něco nelíbí. Vidí jen před sebe, ale nikoliv do dálky. Skoro mám pocit, že tihle dva jsou v příběhu jen proto, aby dali ději nějaký plyn, kdykoliv to začne váznout. A především Monty, který za celou 1. a 2. řadu vůbec nic neudělal, poprvé začal dostávat trochu prostoru až v 3. řadě, když spolu se svojí matkou donášel o svých přátelích tomu diktátorovi. :D

3.12.2018 | 9:41:39
TonkaG

Monty – nenápadný záchranca v pozadí :) Som rada, že si nakoniec mohol vybrať, ako prežiť svoj život a len tak mimochodom pravdepodobne zase zachrániť všetkých ostatných. Sympatická postava

15.8.2018 | 15:22:25
anwiel

Monty je jedna z mých nejoblíbenějších postav. Škoda, že měl taky málo prostoru.

29.11.2017 | 13:54:20
Lethania

Někdy trochu mimo. Neustále má výraz, jako by mu někdo ubližoval.

20.3.2017 | 20:39:30
1

Aktualizace postav

Během sedmé řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

Novinky

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Konec se nevyhnutelně blíží. Ještě předtím než se podíváme na finální epizodu, pojďme se podívat na deset nejzajímavějších věcí o seriálu The 100, které jste možná do jeho konce netušili. A správný fanoušek by přeci o svém oblíbeném seriálu měl vědět co nejvíce. Zvlášť před jeho koncem.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama