The 100
90/100 - 818×

The 100

Post apokalyptický scifi seriál stanice The CW. Lidstvo bylo zničeno nukleární válkou, která vyhubila téměř vše živé na planetě. Nyní skoro po sto letech je vyslána expedice čítající stovku mladistvých delikventů, aby zjistili jestli je Země znovu obyvatelná.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Bob Morley (Bellamy Blake), Eliza Taylor (Clarke Griffin), Thomas McDonell (Finn Collins), Devon Bostick (Jasper Jordan), Richard Harmon (John Murphy), Christopher Larkin (Monty Green), Marie Avgeropoulos (Octavia Blake), Lindsey Morgan (Raven Reyes), Eli Goree (Wells Jaha), Paige Turco (Abby Griffin), Isaiah Washington (Thelonius Jaha), Henry Ian Cusick (Marcus Kane), Dichen Lachman (Anya), Adina Porter (Indra), Alycia Debnam-Carey (Lexa)

S07E10: A Little Sacrifice

S07E10: A Little Sacrifice

Zatímco se Sheidheda chopil trůnu, Indra se pokouší udělat poslední zoufalý krok, aby ho zastavila. John bere otěže do svých rukou a zachraňuje lidi v Sanctu. Jordan rozluštil klíč k poslední válce, zatímco Echo se snaží způsobit na Bardě totální zkázu, jedna postava zaplatí životem.

sk
6.8.2020
470 000
42 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Gaffík

To byla parádní epizoda. Škoda, že umřela ‚ta postava‘ měl jsem jí docela rád. Je tam spousta jiných, které bych upřednostnil. No co už.

1.1.2022 | 22:33:18
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Octavia a spol to fakt hrali dobře že jsou oddanymi služebniky a nemělo chybu jak Clarke zjištovala o co jim vlastně jde a nemělo chybu jak Gabriel hlidal Cadogana zatimco on si pochutnaval a jinak je mi lito že Diyozova musela zemřit aniž by se mohla rozloučit s dcerou a jsem zvědav co bude se skupinou ted když zabili Anderse a nemělo chybu jak v Sanctu mezitim Sheindheda ziskal moc a Indra ho vyzvala na souboj a to jak ho Madi bodla do oka to jsem od ni fakt nečekal a jsem zvědav co bude ted a Jordanova teorie o testu misto valce je fakt zajima kdo vi jak to bude.

redaktor
5.12.2021 | 23:54:45
choudys

Vysvětlení se nekoná, ale zajímavý to bylo.
Jsem zvědav jak to vymyslí s tím novým překladem (test).

16.3.2021 | 14:41:48
RedRose

Dyozu, ani tu její nesnesitelnou dcerunku jsem nikdy moc nemusel, takže výsledek mi až tak nevadí, ale je to prostě protivná a neskutečná kráva… Ta smrt samotná, respektive ten toxin funguje zajímavě. Naopak smrt Anderse vysloveně potěšila! :-)

Souboj byl doslova trapný! Škoda, že nebyla přítomná killerka „O“, tam by jistá šance asi byla. Někteří si, ale před Sheidhedou moc ochotně neklekali… To nebude dlouho trvat a možná se „O“ brzy vrátí a dořeší to. Gabriel byl po delší době pozitivní, ale Jordan, že by byl až tak dobrý a rozluštil tisíc let starý problém? Zajímavé…

2 Warriorn: Pokud to chápu správně, tak čas běží jinou rychlostí pouze na planetě Pokání. Na Sanctu a Bardu by měl běžet stejně, nebo alespoň podobně.

7.10.2020 | 15:35:49
captain

Zbytečné rádoby dojemné řeči, psychobláboly a prázdné filosofování. A to násilí?! Trvám na tom, že seriál byl výborný až velmi dobrý a skončit pátou řadou, bylo to tak akorát. Teď se propadá nejen do průměru, ale i do šedi… řešení? Někoho obětujeme, klasika, když je někdo nebo něco v koncích. A Diazová už to ví také…

29.9.2020 | 13:35:26
Milano33

Ten súboj medzi Indrou a Sheidhedou bol fakt slabý a vôbec sa mi nepáčil. Rovnako ako záver, konečne otravná Hope zaplatila za svoje hlúpe chyby a stupídne rozhodnutia. Diyoza mi nikdy neprirastla k srdcu, takže ma jej smrť nemrzí. Na druhú stranu Madi po dlhej dobe dostala o niečo viacej priestoru, za čo som viac než len rád. Aj Clarke bola skvelá a stále nám má, čo ponúknuť. A Murphy bol opäť parádny, najmä ako sa zachoval voči Madi, to bolo naozaj dojemné.

15.9.2020 | 12:19:16
Warriorn

Duel totálně na draka, veškeré postavy jsou tak nějak nacpané dozadu, žádná nemá nějak extra prostoru, linky skáčou tam a zpátky a velice pochybuji, že ty převody času mezi planetami ještě nějak odpovídají. Hope jako každá nová postava měla potenciál, ale tvůrci to jejím chováním totálně zazdily. Když přičteme neskutečně šourající se děj, tak to splňuje klasický CW seriál – čím déle běží, tím jde kvalita více a více dolů.

12.8.2020 | 21:08:08
akashko12

Tak diel trochu slabší. Konečne dostala Madi viac priestoru, za to som rád. Tak isto Clarke. Hope konečne zaplatila za svoje činy, len ma mrzí že to schytala práve Diyoza :(.

redaktor
10.8.2020 | 21:39:08
wauhells

Octavia nám nějak ztloustla…ale díl byl perfekt.

10.8.2020 | 4:08:00
FValek

Díl dobrý ,ale štve mě ta jejich Deus Exmachina… Jordan si přijde a bum, v pěti minutách rozluští stovky let překládaný jazyk… A ta Hope na konci? Katastrofa…

10.8.2020 | 0:50:58
1

Stav titulků

Epizoda S07E16: The Last War

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @Kattharinna, @Jirkem, @mia28
 

Epizodu nezapomeňte ohodnotit v jejím profilu. Diskutovat o aktuálně odvysílané epizodě můžete zde.

Aktualizace postav

Během sedmé řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

Novinky

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Konec se nevyhnutelně blíží. Ještě předtím než se podíváme na finální epizodu, pojďme se podívat na deset nejzajímavějších věcí o seriálu The 100, které jste možná do jeho konce netušili. A správný fanoušek by přeci o svém oblíbeném seriálu měl vědět co nejvíce. Zvlášť před jeho koncem.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama