The 100 Bellamy Blake

Bellamy Blake

Bellamy Blake

Bellamy Blake je drsným členem stovky, který se hned po přistání na Zemi sám jmenuje hlavním lídrem. Jelikož ale spousta dětí vzhlíží ke Clarke, o tuto pozici se dělí právě s ní.

Sezóny 3
2014 - 2016


Do výsadkové lodi, která dopravila Stovku na Zem, se dostal díky postřelení stráže, aby mohl být se svou sestrou – Octavií, kterou se snaží ochránit před čímkoli a za každou cenu. Vedl Stovku cestou za přežitím, zatímco se snažil smířit s tím, co udělal. Snaží se být dobrým vůdcem, ale jeho metody byly až příliš drastické.

Po smrti Wellse a Charlotte začal akceptovat Clarke jako hlavního vůdce Stovky. Nečekaně se z Clarke a Bellamyho stal dobrý tým, kterému jde jen o jedno – udělat cokoliv jen proto, aby všichni zůstali naživu. On sám dělá všechno proto, aby ochránil domov, který na Zemi vybudovali. Život na Zemi ho kompletně změnil a z Bellamyho se stal odlišný člověk, než kterým kdysi býval.


Hlášky

  • Sundám jí ten náramek, i kdybych jí musel uříznout ruku!
  • Už nejste vězňové…Nejste kriminálníci! Jste přeživší, jste bojovníci!
  • Není tak lehké být ve vedení co?
  • Kým jsme, a kým musíme být, abychom přežili, jsou hodně odlišné věci.
  • Poslouchej mě. Řekl jsem, že můj život skončil, když ses narodila. Pravdou je…že do té doby ani nezačal.

(Bellamy v průběhu tří sezón. Foto: CW)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
24

Na začátku se choval trochu jako blbec, který se staral jenom o sebe a svoji sestru (Nic proti. Octavii miluji.) a ostatní mu byli šumák, ale časem se vzpamatoval a začalo mu záležet i na ostatních, ale stejně kdyby si měl vybrat, tak si vždycky vybere Octavii (Je přece její Big Brother ♥). Ve 3. sérii mu něco cvaklo v hlavě a začal dělat totální voloviny, ale i tak jsem ho měla pořád ráda, i když jsem si taky párkrát říkala JEŽIŠ TO JE DEBIL! :D Stejně jsem věděla, že časem zjistí, že dělá špatný věci… A samozřejmě jako většina lidí (neříkám všichni) taky miluji ♥BELLARKE♥ Bellamy is the heart and Clarke is the head. Prostě se navzájem doplňují… Bellamy je asi moje nejoblíbenější mužská postava v The 100.

9.7.2017 | 22:06:12
TVDandTO

Miluju ho:)

12.6.2017 | 20:12:12
Luwinka

Zbožňuju ho… Je to přesně ten typ, kterému byste v první sérii nejradši rozbili hubu, ale časem si vás získá a vy ani nevíte, kdy a jak se to stalo… přesně jako Daryl Dixon ♥

5.6.2017 | 13:40:20
Dumk

První část první série jsem si říkala, že takovejhle blbec snad ani nemůže existovat, ale pak jsem názor přehodnotila. I přes malé zaváhání po tom, co se dělo ve třetí sérii zůstává mojí nejoblíbenější postavou :) :*

28.5.2017 | 21:02:39
Immortal Clark

nic moc

26.5.2017 | 16:14:04
elycia

bez mozku a ještě tak nechutnej :D 1.série: dement 2.série: fajn týpek 3.série: prosim kulku do hlavy 4.série: co tam furt dělá (tenhle blbec snad bude poslední člověk na zemi)

23.5.2017 | 13:07:00
ian164

pro mě nejhorší postrava seriálu. opičák kterej vždycky něco posere :D

22.5.2017 | 10:31:44
klisna 2013

Pokaždé se chová jinak, těžko říct, co si o něm myslet.

19.5.2017 | 21:32:42
MsTess

Není to žádný typ superhrdiny stylu " Vždycky se rozhodnu skvěle, jsem přirozený vůdce a přesně vím, co se musí udělat a ideálně tak, aby byli všichni spokojeni a žili vedle sebe šťastně až do smrti". Většinou se rozhodne dost na prd a celé to po… a zkomplikuje, ale na druhou stranu se to nakonec všechno snaží zachránit. A proto mám tuhle postavu fakt ráda :).

1.5.2017 | 19:27:16
Maryel

Boží postava! Ze začátku jsem měla než ho radši Clarke, ale po první sérii si ti dva místa vyměnili a on Clarke poslal na druhé místo :D Většina shippů v the 100 mě moc nezajímá, ale Bellarke vážně podopruju <3

17.4.2017 | 12:25:40

Stav titulků

Epizoda S04E13: Praimfaya

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENOPřeklad: @Kattharinna, @Jirkem
Korekce a časování: @ScaryX

Sedí na verze: 

  • HDTV.x264-SVA
  • WEB-DL.x264-RARBG
  • 1080p.HDTV.x264-CRAVERS

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Diskutovat o aktuálně odvysílané epizodě můžete zde.

Reklama

Zajímavosti

Posune se seriál o pět let v čase?

Posune se seriál o pět let v čase?

Čtyři roky sledujeme osudy hlavních postav seriálu The 100, i když pro postavy jsou to pouze měsíce. Nyní poprvé v historii seriálu má show možnost dohnat své fanoušky tím, že posune seriál o pět let dopředu. Dočkáme se příští rok tohoto posunu, nebo budeme sledovat osudy postav z krytu?

Aktualizace postav

Během čtvrté řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Chcete být v obraze a vědět o novinkách jako první?

Nově jsme pro Vás zřídili fanouškovskou Facebookovou stránku. Přidejte se a buďte informovaní vždy jako první!