The 100
90/100 - 818×

The 100

Post apokalyptický scifi seriál stanice The CW. Lidstvo bylo zničeno nukleární válkou, která vyhubila téměř vše živé na planetě. Nyní skoro po sto letech je vyslána expedice čítající stovku mladistvých delikventů, aby zjistili jestli je Země znovu obyvatelná.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Bob Morley (Bellamy Blake), Eliza Taylor (Clarke Griffin), Thomas McDonell (Finn Collins), Devon Bostick (Jasper Jordan), Richard Harmon (John Murphy), Christopher Larkin (Monty Green), Marie Avgeropoulos (Octavia Blake), Lindsey Morgan (Raven Reyes), Eli Goree (Wells Jaha), Paige Turco (Abby Griffin), Isaiah Washington (Thelonius Jaha), Henry Ian Cusick (Marcus Kane), Dichen Lachman (Anya), Adina Porter (Indra), Alycia Debnam-Carey (Lexa)

Bellamy Blake

Bellamy Blake

Bellamy Blake je drsným členem stovky, který se hned po přistání na Zemi sám jmenuje hlavním lídrem. Jelikož ale spousta dětí vzhlíží ke Clarke, o tuto pozici se dělí právě s ní.

Sezóny 6
2014 - 2020

Do výsadkové lodi, která dopravila Stovku na Zem, se dostal díky postřelení stráže, aby mohl být se svou sestrou – Octavií, kterou se snaží ochránit před čímkoli a za každou cenu. Vedl Stovku cestou za přežitím, zatímco se snažil smířit s tím, co udělal. Snaží se být dobrým vůdcem, ale jeho metody byly až příliš drastické.

Po smrti Wellse a Charlotte začal akceptovat Clarke jako hlavního vůdce Stovky. Nečekaně se z Clarke a Bellamyho stal dobrý tým, kterému jde jen o jedno – udělat cokoliv jen proto, aby všichni zůstali naživu. On sám dělá všechno proto, aby ochránil domov, který na Zemi vybudovali. Život na Zemi ho kompletně změnil a z Bellamyho se stal odlišný člověk, než kterým kdysi býval.

Hlášky

  • Sundám jí ten náramek, i kdybych jí musel uříznout ruku!
  • Už nejste vězňové…Nejste kriminálníci! Jste přeživší, jste bojovníci!
  • Není tak lehké být ve vedení co?
  • Kým jsme, a kým musíme být, abychom přežili, jsou hodně odlišné věci.
  • Poslouchej mě. Řekl jsem, že můj život skončil, když ses narodila. Pravdou je…že do té doby ani nezačal.

(Bellamy v průběhu tří sezón. Foto: CW)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Bellamy byl v pohodě, vždy se snažil rozhodnout rozumně co bylo spravne a dokazal se podle situace rozhodnout ale když se přidal k Pastyři tak už to s nim šlo z kopce.

redaktor
6.12.2021 | 14:12:56
Bigoffka:)

Nechápu celej ten hype kolem něj občas. Já ho mám ráda, ale voloviny dělá až moc často

14.4.2021 | 0:07:40
Adm1

19.1.2021 | 12:01:27
akashko12

Celkom v pohode postava, teda až na 7. sériu. Bol mi veľmi sympatický kým neprišli na Sanctum, tam už začal byť otravný, ale zaslúži si 80%.

redaktor
30.11.2020 | 15:22:07
SnowDe

Bellamy… až na poslední sérii, když měl celý díl pro sebe mi bylo jasné, že zanedlouho zmizí ze seriálu, je to škoda, ale škoda taková že nechápu, proč z něj udělali „ovci“ měl sice pravdu atd. ale i přesto bych byl radši, kdyby to byl ten „starý“ Bell..

6.10.2020 | 16:37:27
iks-dee

Konečně se ho zbavili. Byl to sobeckej hlupák.

22.9.2020 | 21:20:16
Elis Malfoy

V 1. sérii fakt idiot, ve 2. sérii nepotřebný, nezajímavý, prostě klasickej klaďas, ve 3. mu totálně ruplo v bedně a pak zase klaďas. Nic moc postava, stejně je tam jenom proto aby se měla Clarke komu vyplakat na rameno;-)

12.8.2020 | 21:21:19
stairwaydowntohell

Upřímně, na začátku první sezóny jsem ho nesnášela a doufala, že tu postavu brzo zabijou. Což se nestalo a já si na Bella tak nějak zvykla. No a někdy od čtvrté, páté sezóny jsem tu postavu začala mít ráda.

11.8.2020 | 10:44:08
SanctumClarke

Dámy a pánové, toto byla láska na první pohled. <3 <3 <3 A to já na takovou lásku nevěřím. Patří pro mě na první příčku top postav ( je tam s Lexou a Clarke). Tak úžasná, hodná, věrná, a dobrosrdečná postava se stěží hledá. A i přes jakoukoliv hloupost co natropil, ho mám ráda . P.S. Bobu a Elize to mega sluší <3<3, už by to chtělo, aby se dal dohromady s Clarke, a bubu nejšťastnější fanoušek The 100. <3<3<3 ,, THE HEAD AND THE HEART. ”

21.2.2020 | 0:16:48
Milano33

Postava, ktorá si prešla tým najväčším charakterovým vývojom.

6.1.2020 | 22:44:32

Aktualizace postav

Během sedmé řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

Novinky

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Konec se nevyhnutelně blíží. Ještě předtím než se podíváme na finální epizodu, pojďme se podívat na deset nejzajímavějších věcí o seriálu The 100, které jste možná do jeho konce netušili. A správný fanoušek by přeci o svém oblíbeném seriálu měl vědět co nejvíce. Zvlášť před jeho koncem.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama