The 100
90/100 - 817×

The 100

Post apokalyptický scifi seriál stanice The CW. Lidstvo bylo zničeno nukleární válkou, která vyhubila téměř vše živé na planetě. Nyní skoro po sto letech je vyslána expedice čítající stovku mladistvých delikventů, aby zjistili jestli je Země znovu obyvatelná.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Bob Morley (Bellamy Blake), Eliza Taylor (Clarke Griffin), Thomas McDonell (Finn Collins), Devon Bostick (Jasper Jordan), Richard Harmon (John Murphy), Christopher Larkin (Monty Green), Marie Avgeropoulos (Octavia Blake), Lindsey Morgan (Raven Reyes), Eli Goree (Wells Jaha), Paige Turco (Abby Griffin), Isaiah Washington (Thelonius Jaha), Henry Ian Cusick (Marcus Kane), Dichen Lachman (Anya), Adina Porter (Indra), Alycia Debnam-Carey (Lexa)

Octavia Blake

Octavia Blake

Bellamyho mladší sestra. Což už samo o sobě o něčem vypovídá, protože na Arše nikdo nemá sourozence. Není povoleno mít víc, jak jedno dítě. Její rodiče ji skoro šestnáct let ukrývali, a byli tak za to odsouzeni k smrti.

Sezóny 6
2014 - 2020

Octavia se narodila do špatného světa. Jejím největším zločinem bylo to, že se narodila. Bellamy a jeho matka schovávali Octavii několik let pod podlahou, ale v jeden okamžik, kdy chtěl Bellamy své mladší sestře Archu ukázat, byli chyceni. Octavia byla společně s dalšími mladými vězni vyslána na Zem, aby zjistili, zda už je po nukleární válce obyvatelná.

Zpočátku je Octavia zbrklá a lehce se zamiluje do každého kluka. Zalíbení ovšem nakonec najde v Zemšťanovi Lincolnovi. Postupem času se z Octavie stane ostřílená bojovnice, kterou vytrénuje Indra. Později se Octavia zřekne způsobu žití jejich lidí a spíše se z ní stane jedna ze Zemšťanů.

(Octavia v průběhu tří sezón. Foto: CW)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
M4JKY

Za mňa jedna z mnohych oblubených postav

15.5.2022 | 10:04:15
Aurora_7

Jedna z nejlepších postav. Trochu mi vývojem připomněla Carol z TWD – z ustrašené holčičky, přes válečníka až k trochu šílené vůdkyni.

28.1.2022 | 21:00:36
Jiri007

Octavia byla zezačatku až moc nafoukana ale musim řict že potom byla opravdova bojovnice a to jak bojovala za všechny bez rozdilu tak se mi to libilo protože všichni jsou si rovni a to jak se potom z ni stala Bloodreina tak to byla fakt největši proměna a jsem rad že se pak vratila na spravnou cestu a taky to byla kočka.

redaktor
6.12.2021 | 14:15:55
Steve23x

Hrůza

27.5.2021 | 0:56:45
akashko12

Táto postava spolu s Lexou je moja najobľúbenejšia, proste je top. Jej príbeh je úžasný, jej prístup sa mi veľmi páči, atď… Najlepšia postava, 100%.

redaktor
9.1.2021 | 12:47:27
zroutik

Topovka

13.10.2020 | 17:40:22
SnowDe

Moje zlatíčko O. <3 Za mě spolu s Johnem nejlepší postava, škoda že s koncem série a vlastně i seriálu nedostávala tolik místa, ale vzhledem ke konci se to dá pochopit. Jako postava byla super, líbí se mi její příběh, celkově je super

6.10.2020 | 16:41:02
Elis Malfoy

Super postava a nejvíc badass girl na scéně. V páté sérii možná až moc badass. Jak už sem řekla v páté sérii je možná až moc drsná, ale její rozhodnutí jsou pořád lepší než Bellamyho nebo Clarke. Chce to nejlepší pro svůj lid. Škoda, že jí umřel Lincoln:-(

12.8.2020 | 21:36:15
Šárinkaaaa

Mám ji strašně ráda někdy se vážně chová jako blbka ale chápu jí prožila si toho tolik že se jí ani nedivím že se tak chová. Pro mě je to jedna z nejlepších postav. A Marie tu postavu skvělá zahrála…

29.6.2020 | 1:14:34
SanctumClarke

Octavie je jedna z nejlepších postav v seriálu. :D Měla jsem jí ráda vždy, až na moment co vedla své lidi na porážku, to mě trochu zklamala. A i přesto, jak všichni nadávají na to jakou se stala zrůdou tak chápu proč se z ní stala Blodreina. V zavřeném bunkru nemohla pozemšťany jen tak poprosit aby se obětovali pro ostatní, proto jí její chování nevyčítám. YOU ARE WONKRU, OR YOU ARE THE ENEMY OF WONKRU. CHOOSE

21.2.2020 | 0:30:37

Stav titulků

Epizoda S07E16: The Last War

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @Kattharinna, @Jirkem, @mia28
 

Epizodu nezapomeňte ohodnotit v jejím profilu. Diskutovat o aktuálně odvysílané epizodě můžete zde.

Aktualizace postav

Během sedmé řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

Novinky

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Konec se nevyhnutelně blíží. Ještě předtím než se podíváme na finální epizodu, pojďme se podívat na deset nejzajímavějších věcí o seriálu The 100, které jste možná do jeho konce netušili. A správný fanoušek by přeci o svém oblíbeném seriálu měl vědět co nejvíce. Zvlášť před jeho koncem.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama