The 100 S02E16: Blood Must Have Blood (Part 2)

S02E16: Blood Must Have Blood (Part 2)

S02E16: Blood Must Have Blood (Part 2)

Cesta do města světel pokračuje a Jaha učiní krok, který Murphyho šokuje. Clarke se dostane pomoci od nečekaného zdroje. Octavii překvapí návštěvník a Lincolnovi se dostane pomsty. Mezitím na Mount Weather Cage vede kupředu svou misi a Bellamy společně se skupinou bojují, aby se osvobodili.

cz sk
11.3.2015
1 341 000
42 minut

Scénář – Jason Rothenberg, Režie – Dean White.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Grandiózne zavŕšenie tejto úžasnej série. Toto dvojdielné finále bolo naozaj niečo neskutočné a doposiaľ nevídané. Rozhodne išlo o to nejlepšie, čo nám tento skvelý seriál doposiaľ ponúkol, pre mňa osobne sa z tohto vykľulo samotné gro seriálu The 100. Celá druhá séria bola úplne dokokonalo premyslená do najmenších detailov. Príbeh, ktorý sme dostali bol famózny a ani jedná epizóda vám nedala vydýchnuť. A toto finále perfektne stavalo na tom, čo bolo pečlivo budované každou jednou epizódou. Išlo od samého začiatku o vzrušujúcu a dychberúcu jazdu, plnú rôznych záhad a mystičného nádychu. Ale, čo musím jednoznačne vyzdvihnúť je to, akým spôsobom sa viedla táto vojna. Vydieranie na oboch stranách prerástlo do psychologickej vojny o to, kto sa opováži ďalej zájsť a fungovalo to na jedničku.

26.12.2019 | 23:31:12
KarlCZ

Ten konec!

29.10.2019 | 20:50:05
Lord Denvil

Kdo odsuzuje nelogické chování postav – skuste poprosit nějakého kámoše s bouchačku aby vystřelil po vás – ale schválně bokem… Pak mluvte. :) v ohrožení života člověk přemýšlí a jedna jinak než na gauči před telkou… Jednu hvězdy ubiram za atomivku. Teď se bude vsechni točit kolem jedné blbě hlavici… Momentálně už jich na zemi jeblo přes 2000 a dalších cca 20 tis.cekaji na svojí chvíli… Jedná bomba konec světa neudělá…

26.10.2018 | 14:09:47
Kacik5

Naprosto skvělej díl, ještě skvělejš zakončenej…ta konečná scéna, když všichni prochází bránou, šťastný, že jsou v bezpečí…je tam krásnej Kabby moment, když Kane drží Abby za ruku a jdou společně dovnitř. Pak je naprosto úžasná scéna, když Raven dává Jasperovi jeho brejle, člověk si hned vzpomene na ty „starý časy“ a vidí, kam se postavy posunuly…a všechno to doprovází skvěle vybraná písnička. Pro mě jedna z nejsilnějších scén z celýho The 100:)

10.2.2018 | 17:33:59
woorel

Než Cage bych se bála Emersona, bo je voják, poslední ze svého lidu a s kostní dření zn. Sky
…a doufám, že ta holo kočka půjde po krku všem díky „dárku“

21.8.2017 | 16:30:15
klisna 2013

Epizoda to nebyla špatná a celkově byla druhá řada výborná, ale už mi začíná silně vadit chování jednotlivých postav. Každou epizodou jakoby se všem měnil charakter. Všichni dělají stupidní a nelogická rozhodnutí v nejméně vhodných situacích. V průběhu druhé série se polovina postav změnila v někoho, koho vůbec nepoznávám. Jediné postavy, které tento seriál zachraňují a drží ho pohromadě, jsou: Kane, Murphy a Octavia. Ostatní stále více a více klesají. Nejhorší vývoje postav v průběhu 2. řady: 1.Clarke, 2.Jaha, 3.Lexa (opravdu nechápu, co všichni vidí na této postavě, její hloupost mě zabíjí :/ ). Ani Bellamy už za moc nestojí. Děj je jinak super, jen kdyby se scénáristi drželi svých starých postav a nedělali z nich stále nové a nové postavy bez mozku…

19.5.2017 | 21:21:46
this.is.veve

Bellarke scéna na konci je prostě nejlepší! Vždycky mě rozbrečí <3

27.3.2017 | 11:18:24
Kubaskou

Sorry ale nic moc…

9.10.2016 | 1:48:14
Angi

Finále dobré, vrtání do Abby jsem si vychutnal. Ale stejně vůbec nechápu důvod, proč spolu válčili. Nejvíc nepochopitelné je zničení Exodus ship. I když se nechtělo lidem z hory čekat na přirozené vylepšení genofondu křížením, tak kdyby nezničili Exodus ship a pak nebránili lidem z archy komunikovat a nezačali páchat násilí na těch z původní stovky – mohli jim jednoduše vysvětlit situaci. Věřím, že by lidé z archy, při množství, kolik jich mohlo být, časem dobrovolně darovali kostní dřeň výměnou za spojenectví, respektive splynutí s lidmi z hory. A jakmile by všichni mohli na povrch, společně by proti Grounders měli zatraceně silnou pozici. Jenže to by pro seriál byla nuda, tak se raději vzájemně téměř vyhladili..

11.6.2016 | 8:18:42
AdelaGoo

Wow!! Pecka!! díl úžasný až na to, že tenhle díl nesloužil pro Lexu jako návrat ale jako lepší rozloučení :(

29.5.2016 | 14:04:40

The 100
91/100 - 739×

The 100

Post apokalyptický scifi seriál stanice The CW. Lidstvo bylo zničeno nukleární válkou, která vyhubila téměř vše živé na planetě. Nyní skoro po sto letech je vyslána expedice čítající stovku mladistvých delikventů, aby zjistili jestli je Země znovu obyvatelná.

USA | 2013 | Vysílá se
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Bob Morley (Bellamy Blake), Eliza Taylor (Clarke Griffin), Thomas McDonell (Finn Collins), Devon Bostick (Jasper Jordan), Richard Harmon (John Murphy), Christopher Larkin (Monty Green), Marie Avgeropoulos (Octavia Blake), Lindsey Morgan (Raven Reyes), Eli Goree (Wells Jaha), Paige Turco (Abby Griffin), Isaiah Washington (Thelonius Jaha), Henry Ian Cusick (Marcus Kane), Dichen Lachman (Anya), Adina Porter (Indra), Alycia Debnam-Carey (Lexa)

Stav titulků

Epizoda S07E08: Anaconda

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @Kattharinna, @Jirkem, @mia28
 

Epizodu nezapomeňte ohodnotit v jejím profilu. Diskutovat o aktuálně odvysílané epizodě můžete zde.

Nadcházející epizoda

7×08 – Anaconda

Murphy a Indra musí zmírnit napjatou situaci. Staří přátelé mezitím utváří novou loajálnost.

Premiéra: 16.7.2020

Reklama

Aktualizace postav

Během šesté řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Novinky

Přehled časových linií, jak Octavia a Hope cestovaly časem

Přehled časových linií, jak Octavia a Hope cestovaly časem

Taky máte trochu zmatek v cestování časem v seriálu The 100? To my také, nic si z toho nedělejte. Nyní vám ale přinášíme článek, ve kterém hezky shrneme všechny časové linie, aby byl ve všem pořádek. Článek budeme průběžně aktualizovat o nové poznatky.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců