The 100 Clarke Griffin

Clarke Griffin

Clarke Griffin

Clarke Griffin je hlavní postavou seriálu. Hraje jí herečka Eliza Taylor a objevuje se v seriálu od začátku. Je společně s Bellamym hlavním vůdcem stovky, která byla vysláná na Zem.

Sezóny 6
2014 - 2020

Byla zatčena a poslána do vězení pro mladistvé za zradu. Od začátku si myslela, že tím, kdo nechal zabít jejího otce, je syn Kancléře – Wells Jaha, ale krátce předtím, než Wells zemřel, se dozvěděla pravdu, že jí udala vlastní matka Abby. Toto dozvědění pravdy navždy změnilo vztah s její matkou, když Abby přistála na Zemi.

Na Zemi často čelí odporu a různým výzvám jako například – dostat se na Mount Weather, zachránit Jasperův život, pravdu o smrti svého otce, problémy za zdmi kempu a začíná se smiřovat s tím, jakým člověkem se stala. Po smrti Wellse a Charlotte se stala hlavním vůdcem celé skupiny, což začal akceptovat i Bellamy.


S ohledem na její vedení je nucena udělat rozhodnutí, která by nikdy předtím neudělala. Nakonec se z Clarke a Bellamyho stal nečekaně dobrý tým. Po ohnivém souboji se Zemšťany u výsadkové lodi dojde k události, po které se Clarke ocitne na Mount Weather, kde je vězněna tajemnými lidmi. Clarke se přesto dokáže vzchopit z vězení unést a pomoci i zbytku Stovky dostat se ven.

Hlášky

  • Potřebuju tě. Všichni tě potřebujeme.
  • Nemůžeme tu žít „Jakkoliv sakra chceme“! Potřebujeme pravidla!
  • No, jestli k nám necítil nenávist předtím, tak teď už určitě jo!
  • Pomsta není spravedlnost!
  • Nejsme tu sami!

(Clarke v průběhu tří sezón. Foto: CW)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Clarke jsem měl rad vždycky bojovala za to co je spravne pro jeji lid a taky pro to jak se uměla rozhodnout ikdyž to někdy pro ni bylo těžky a taky byla pěkna a s Lexou tvořili perfektni par.

6.12.2021 | 14:11:37
Blejzr

Přišerná postava.. nelogické chování, na pěst..

24.1.2021 | 12:24:43
akashko12

Za mňa vodkyňa ako má byť, síce ku koncu bola trochu otravná ale inak v pohode. Dokázala učiniť ťažké rozhodnutia aj keď nie vždy to dopadlo najlepšie ale vždy dokázala uchrániť väčšinu skupiny. Ja jej dám určite 100%, pretože si to zaslúži :D.

redaktor
30.11.2020 | 15:23:01
SnowDe

Více méně celý seriál jsem k ní nedokázal najít pořádnou cestu. Nevím jestli mě její příběh nebavil nebo prostě jsem ho jen pořádně nepochopil ale jednoduše řečeno mi na ni tolik „nezáleželo“.

6.10.2020 | 16:35:46
Elis Malfoy

No… Hlavní hrdinka. Hotová Mary Sue, myslí si, že všichni budou skákat tak jak píská. Dělá úplně debilní rozhodnutí, ale všichni jí odpustí, protože se neustále obviňuje a utápí se v sebelítosti. Příšerně otravná, nesympatická. Každým dílem jí nenávidím víc. Jako vím, že to myslí dobře, ale prostě jí nemůžu vystát. Doufám, že jí brzo někdo odklidí.

PS. proti herečce nic nemám. Je hezká a dobře hraje jenom Clarke je kráva.

13.8.2020 | 0:24:37
SanctumClarke

Jooo tak Clarke, mám na prvním řebříčku nej postav (spolu s Lexou a Bellamym) Mám jí hrozně ráda, protože mi povahově je nejblíž (přátele říkají, že to je protože, se jí podobám v mnoha ohledech). Hodně jsem trpěla ve chvílích, kdy byla ona nešťastná ( což asi každý :) ), a měla jsem o ní hrozný strach v šesté sérii. Věřím že po všech utrpeních co si musela projít si zaslouží klid a štěstí. No a my fanoušci si zasloužíme i splnění Bellarke (měla jsem ráda i Clexu, ale Bellarke je top) P.S. Hrozně Elize a Bobovi přeju ten sňatek <3<3

  • I BEAR IT, SO THEY DON'T HAVE TO- <3
8.7.2020 | 23:05:20
Jupitero

Za mňa nič moc, pripadá mi že nemá vôbec žiadny charakter alebo povahu svoje názory mení aby to sedelo do príbehu aj keď to niekedy nedáva logiku. + Nechápem ako môže byť leader keď jediné čo robí je že sa ľutuje. Proti herečke nemám nič ale postava je napísaná hrozne

4.7.2020 | 17:16:39
Šárinkaaaa

Je to moje druhá nejoblíbenější postava mám ji ráda, někdy se taky chová jako největší blbka ale někdy se taky zachová správně. S Bellamym jsou nejlepší dvojka celou tu stovku vedou. Ale bylo mi jí líto když umřela Lexa straně tešte to zvládala ale nakonec to zvládla… taky tu postavu hrála skvěle je škoda že už je poslední epizoda

29.6.2020 | 1:20:54
TeryKosova

Clarke mám nejraději z celého seriálu. Je to skvělá postava a super herečka. Prošla si spoustou věcí a rozhodnutí a všechno to zvládla. Spousta lidí, by se v její situaci rozhodlo stejně. Bez ní by mě seriál nebavil. Za mě TOP! ♥

22.5.2020 | 12:59:29
Milano33

Úžasná postava, ktorá si prešla tými vôbec najťažšími rozhodnutiami.

6.1.2020 | 22:43:32

Stav titulků

Epizoda S07E16: The Last War

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @Kattharinna, @Jirkem, @mia28
 

Epizodu nezapomeňte ohodnotit v jejím profilu. Diskutovat o aktuálně odvysílané epizodě můžete zde.

Aktualizace postav

Během sedmé řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

Novinky

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Konec se nevyhnutelně blíží. Ještě předtím než se podíváme na finální epizodu, pojďme se podívat na deset nejzajímavějších věcí o seriálu The 100, které jste možná do jeho konce netušili. A správný fanoušek by přeci o svém oblíbeném seriálu měl vědět co nejvíce. Zvlášť před jeho koncem.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců