Marie Avgeropoulos

Marie Avgeropoulos

Celé jméno: Marie Avgeropoulos
Místo narození: Bay, Ontario, Kanada
Známé projekty: The 100, Tracers

Datum narození: 17.6.1986 (37 let)

Řecko-kanadská herečka Marie Avgeropoulos se narodila 17.června 1986 v Thunder Bay, Ontario v Kanadě. Díky tomu, že vyrůstala v rodném městě, které se nachází v divočině podél břehu Hořejšího jezera, se začala věnovat rybaření, táboření a lovu. Její největší vášní je rozhodně jízda na motorce. Dva roky studovala multimediální žurnalistku na Confederation College v Thunder Bay. Následně na to se vydala na cestu po Evropě, kde se rozhodla pro přesun do Vancouveru a pro splnění svého snu – stát se herečkou.

Průlom v její herecké kariéře nastal po hostování v epizodě televizního seriálu Lovci duchů a reklamách na oblečení. Do hlavní vedlejší role ve filmu Miluji tě, Beth Cooperová jí obsadil režisér Chris Columbus (Sám doma, Harry Potter, Táta v sukni…). Následovala mnoho menších epizodních rolí, po kterých byla obsazena do akčního filmu Dcera jako rukojmí, kde si zahrála po boku Erica Robertse a Stevena Austina. V současné době ztvárňuje hlavní postavu – Octavii v seriálu stanice CW The 100.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
The 100 Octavia Blake 2014 2020 6

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů