The 100 Popis

The 100

The 100

Post apokalyptický scifi seriál stanice The CW. Lidstvo bylo zničeno nukleární válkou, která vyhubila téměř vše živé na planetě. Nyní skoro po sto letech je vyslána expedice čítající stovku mladistvých delikventů, aby zjistili jestli je Země znovu obyvatelná.


Devadesát sedm let po nukleární katastrofě, která vyhubila lidstvo je tu nová příležitost. Zatímco veškeré lidstvo na povrchu Země zmizelo, na orbitě přežily zbytky civilizace. Přežilo posledních 400 lidí, kteří měli to štěstí nebo tu smůlo a bylo zrovna v jedné z 12 vesmírných stanic. Po tři generace přežívalo zdecimované lidstvo v nouzových vesmírných archách, které jsou nyní navzájem propojeny a stav lidské populace čítá přibližně 4000 jedinců. Jenže zdroje stanic jsou omezené a teď téměř po sto letech jim dochází čas. Proto se velení rozhodně k zoufalému činu. Na povrch je tajně posláno sto mladistvých delikventů, aby zjistili, zda je planeta zase obyvatelná. Jak si poradí na neznámé planetě, která je divoká a plná tajemna? Musí spojit své síly a překonat rozdíly, protože na nich závisí přežití všech.

(Foto: The CW)

V hlavních rolích

  • Eliza Taylor (Clarke Griffin)
  • Bob Morley (Bellamy Blake)
  • Richard Harmon (John Murphy)
  • Devon Bostick (Jasper Jordan)
  • Thomas McDonell (Finn Collins)
  • Paige Turco (Abigail Griffin)
  • Marie Avgeropoulos (Octavia Blake)

Trailer s českými titulky

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Anmatra

Do konce 4 řady dost dobré, jak to bude dál uvidíme. Zatím tomu dávám velkou podporu a těším se na další sérii.

2.3.2018 | 14:39:39
FiskusCZ

Hrozně naivní a nedotažené jak technicky tak logicky, rádoby teen drama. Tak hrozně do oči bijící řadu nelogičností v jiném seriálu jen tak neuvidíte. Dobrý tak pro děcka, nebojte žádný sex, ani žádné drastické scény tam nejsou, jen troška krve.

31.8.2017 | 15:49:49
Neopol

1.řada hodně dobrá a 2.ještě lepší 3 a 4 o dost slabší

9.8.2017 | 16:49:48
Nymeria the direwolf

Možná, že kdyby se nesnažili hrát si na další GoT, nebylo by to tak špatné… když jde něco moc hladce, hodí tam plot twist, který je naprosto v rozporu s mentalitou postav a logikou seriálu, a že to nikdo nečeká? Možná, ale ne proto, že by to tvůrci tak dokonale vymysleli, ale proto, že je to tak debilní, že by to prostě nikoho nenapadlo ;) pořád je to ale moje guilty pleasure, tak uvidíme, jak dlouho jim to ještě budu tolerovat

30.5.2017 | 11:15:44
AndyThomas

the best of them all

21.5.2017 | 0:10:42
wauhells

Ani se mě nechce věřit, že seriál až na malinké výjimky neustále graduje. Myslím, že jde o výborně zpracované téma, nezatížené žádným klišé. Bohužel jsem se nemohl od něj odtrhnout a shlížel jeden díl za druhým, takže jsem několikrát zaspal do práce. Seriál váhavcům rozhodně doporučuji. Ode mne jasných 5*****

7.5.2017 | 21:31:37
Jaga

Skvělý seriál. Za mě 100procent. Kéž by bylo podobných více

2.5.2017 | 13:28:40
standwithfist

Sledováno ze zvědavosti

1. série ach jo ono to je teen sci fi drama, Finn, Clarke a Raven trojúhelník patetické, ale skvělá a příjemná gradace na konci série 75 %, 2 série super, celá série napínavá, spousta nelogičností, ale kašlu na to, sbohem zbytečným zápletkám 95% a nikdy nevíte kdo kdy umře, perfekt závěr. 3. série Nic moc rozjezd. Celá problematika AI a čip no není to úplně nejhorší,ale ovládání lidí nějak pokulhává – 78% o trochu lepší než první sezóna. Celkem se těším na 4. sezónu. Nejoblíbenější postavy Abby a Murphy, nejvíce mi vadí Jaha a Finn. Nejvíce mě rozčiluje Octávie, ale umí být badass. Nejlepší scény – upálení Grounders, útěk Clarke z hory.

17.2.2017 | 17:31:18
_VTEC_

Jeden z nejlepších seriálů co jsem kdy viděl. První série jsem myslel, že je super, ale po shlédnutí druhé jsem byl v šoku. Vedle druhé série byla ta první úplná nuda. Škoda, že třetí série to trochu zpomalila, ale i tak dám 100%

10.10.2016 | 10:42:46
Yandan123

Super serial ")

26.8.2016 | 21:30:52

Zajímavosti

Posune se seriál o pět let v čase?

Posune se seriál o pět let v čase?

Čtyři roky sledujeme osudy hlavních postav seriálu The 100, i když pro postavy jsou to pouze měsíce. Nyní poprvé v historii seriálu má show možnost dohnat své fanoušky tím, že posune seriál o pět let dopředu. Dočkáme se příští rok tohoto posunu, nebo budeme sledovat osudy postav z krytu?

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.

Reklama

Novinky

Finále bude opět rozděleno na dvě části

Finále bude opět rozděleno na dvě části

Seriál The 100 bude mít jako minulý rok třináct epizod. Nyní už známe téměř všechny názvy jednotlivých dílů. Opět se dočkáme epického finále, které bude rozděleno na dvě části, jak jsme byli zvyklí z první, druhé a třetí řady. Těšíte se na návrat svého oblíbeného seriálu?

Aktualizace postav

Během čtvrté řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Chcete být v obraze a vědět o novinkách jako první?

Nově jsme pro Vás zřídili fanouškovskou Facebookovou stránku. Přidejte se a buďte informovaní vždy jako první!