The 100 Popis

The 100

The 100

Post apokalyptický scifi seriál stanice The CW. Lidstvo bylo zničeno nukleární válkou, která vyhubila téměř vše živé na planetě. Nyní skoro po sto letech je vyslána expedice čítající stovku mladistvých delikventů, aby zjistili jestli je Země znovu obyvatelná.

Devadesát sedm let po nukleární katastrofě, která vyhubila lidstvo je tu nová příležitost. Zatímco veškeré lidstvo na povrchu Země zmizelo, na orbitě přežily zbytky civilizace. Přežilo posledních 400 lidí, kteří měli to štěstí nebo tu smůlo a bylo zrovna v jedné z 12 vesmírných stanic. Po tři generace přežívalo zdecimované lidstvo v nouzových vesmírných archách, které jsou nyní navzájem propojeny a stav lidské populace čítá přibližně 4000 jedinců. Jenže zdroje stanic jsou omezené a teď téměř po sto letech jim dochází čas. Proto se velení rozhodně k zoufalému činu. Na povrch je tajně posláno sto mladistvých delikventů, aby zjistili, zda je planeta zase obyvatelná. Jak si poradí na neznámé planetě, která je divoká a plná tajemna? Musí spojit své síly a překonat rozdíly, protože na nich závisí přežití všech.

(Foto: The CW)

V hlavních rolích

 • Eliza Taylor (Clarke Griffin)
 • Bob Morley (Bellamy Blake)
 • Richard Harmon (John Murphy)
 • Devon Bostick (Jasper Jordan)
 • Thomas McDonell (Finn Collins)
 • Paige Turco (Abigail Griffin)
 • Marie Avgeropoulos (Octavia Blake)

Trailer s českými titulky

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry serial u ktereho se člověk nenudi a sem tam se i pobavi vtipum a situacim ktere hrdinove proživaji, moje nejoblibenějši mužska postava je Murphy, Bellamy a Lincoln z žen byla moje nejoblibenějši Lexa a nejvic se mi libila Raven, Octavia, Clarke a Echo a zaporaci mi přišli vesměs všichni dobři ale nejlepši byl asi Pike a Josephine když byla v těle Clarke a serie se mi taky libili všechny.

6.12.2021 | 14:39:42
S.T.A.L.K.E.R.

Jeden z nejlepších seriálů poslední doby. Je plný lidských rozhodnutí. Postavy si jejich volby nesou s sebou navždy. A někdy ty rozhodnutí opravdu vyráží dech. Člověka to nutí k zamyšlení, jak by v daných situacích reagoval on sám.

Update: Musím říct, že konec jsem si představoval trochu jinak. Spíš by se tam hodilo hlavní téma něco jako znovuosídlení Země, než povznesení nebo zničení. Ale i přes ten hořkosladký konec jsem s tímto seriálem strávil spoustu let čekání, emocí, akce a jsem zatraceně rád, že jsem ten čas trávil takto. Na tento seriál rozhodně nikdy nezapomenu. MAY WE MEET AGAIN!

3.12.2021 | 0:45:48
LadyKamčatak

První sezóny by byly na 4 hvězdičky, pak to šlo postupně z kopce, ty poslední dvě bych dala už jen 2 *, dávám tedy průměr za celý seriál

2.12.2021 | 20:43:23
M4JKY

Za mňa super seriál

21.10.2021 | 21:17:05
choudys

Nevím jak začít hodnocení seriálu. V každé sérii se naráží na témata, která jsou něčím zajímavá. Od – přežití mnoha let na orbitě, záchraně/vyhoštění skupinky mladých lidí zpět na Zemi, – boje znepřátelených stran/přeživších, vytvoření „léku“ na záchranu přeživších z podzemí, – umělé inteligence, která zničení života na zemi zosnovala, – po ještě horší variantu dokonání likvidace života na ní, nacházení nových možností přežití, – nové šanci, nové hrozbě od těch, kteří byli kdysi posláni na průzkum, -ohrožení od skupiny využívající červí díry k získání nesmrtelnosti/pov­znesení do bezbolestného a vyššího stavu bytí, – a nakonec po entitu, která toho povýšení zprostředkovává.
Nápady jsou téměř skvělé, ale to ztvárnění je místy hrozné. V diskuzi „Aktuální epizoda“ víc.

19.3.2021 | 22:04:33
Robertis

Poslední řada slabší a ukončení

13.2.2021 | 14:15:22
VUDU1

Doporučujem ..... zo začiatku som to chcela ukončiť, nechápala som správanie puberťákov a potom neustále zabíjanie , žiaden kompromis.....no nakoniec sa to celé „zvrtlo“, boli i silné emocionálne príbehy a už som sa nevedela odtrhnúť… :-)

31.1.2021 | 11:20:06
akashko12

Fantastický seriál. Skoro jediný svojho druhu. Vedel by som si to pozrieť aj 5-krát dookola a stále ma to bude baviť. Takže za mňa určite 100% :D.

Moje hodnotenie jednotlivých sérií od najlepšej po najhoršiu:

 1. – 4. séria
 2. – 5. séria
 3. – 1. séria
 4. – 7. séria
 5. – 2. séria
 6. – 6. séria
 7. – 3. séria
redaktor
20.1.2021 | 10:18:10
IvanaZ

Po shlédnutí poslední řady jsem musela z hodnocení ubrat :(

24.11.2020 | 13:07:45
Dark Angel

Hrozný seriál nedala sa dopozerať ani druhá časť… Nelogickosť, nuda a otrasné postavy…

12.10.2020 | 21:42:08

Stav titulků

Epizoda S07E16: The Last War

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @Kattharinna, @Jirkem, @mia28
 

Epizodu nezapomeňte ohodnotit v jejím profilu. Diskutovat o aktuálně odvysílané epizodě můžete zde.

Aktualizace postav

Během sedmé řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

Novinky

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Konec se nevyhnutelně blíží. Ještě předtím než se podíváme na finální epizodu, pojďme se podívat na deset nejzajímavějších věcí o seriálu The 100, které jste možná do jeho konce netušili. A správný fanoušek by přeci o svém oblíbeném seriálu měl vědět co nejvíce. Zvlášť před jeho koncem.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců