The 100 Popis

The 100

The 100

Post apokalyptický scifi seriál stanice The CW. Lidstvo bylo zničeno nukleární válkou, která vyhubila téměř vše živé na planetě. Nyní skoro po sto letech je vyslána expedice čítající stovku mladistvých delikventů, aby zjistili jestli je Země znovu obyvatelná.

Devadesát sedm let po nukleární katastrofě, která vyhubila lidstvo je tu nová příležitost. Zatímco veškeré lidstvo na povrchu Země zmizelo, na orbitě přežily zbytky civilizace. Přežilo posledních 400 lidí, kteří měli to štěstí nebo tu smůlo a bylo zrovna v jedné z 12 vesmírných stanic. Po tři generace přežívalo zdecimované lidstvo v nouzových vesmírných archách, které jsou nyní navzájem propojeny a stav lidské populace čítá přibližně 4000 jedinců. Jenže zdroje stanic jsou omezené a teď téměř po sto letech jim dochází čas. Proto se velení rozhodně k zoufalému činu. Na povrch je tajně posláno sto mladistvých delikventů, aby zjistili, zda je planeta zase obyvatelná. Jak si poradí na neznámé planetě, která je divoká a plná tajemna? Musí spojit své síly a překonat rozdíly, protože na nich závisí přežití všech.

(Foto: The CW)

V hlavních rolích

  • Eliza Taylor (Clarke Griffin)
  • Bob Morley (Bellamy Blake)
  • Richard Harmon (John Murphy)
  • Devon Bostick (Jasper Jordan)
  • Thomas McDonell (Finn Collins)
  • Paige Turco (Abigail Griffin)
  • Marie Avgeropoulos (Octavia Blake)

Trailer s českými titulky

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
IvanaZ

Po shlédnutí poslední řady jsem musela z hodnocení ubrat :(

24.11.2020 | 13:07:45
Dark Angel

Hrozný seriál nedala sa dopozerať ani druhá časť… Nelogickosť, nuda a otrasné postavy…

12.10.2020 | 21:42:08
RedRose

Dialogy a názory některých postav jsou přinejmenším zvláštní. Chování většiny postav je mnohdy taky na pováženou, ale k jejich dobru je třeba připomenout, že vyrostli v naprosto podivné izolaci a prakticky vše je pro ně novinka, takže podivné chování je vlastně v pořádku. A o tom to celé je!!

Byl to moc fajn seriál a až do příchodu Města světel to mělo gradující děj a neskutečný potenciál!! Potom přišlo více sci-fi a šlo to pomalu dolů, ale nikdy to nepadlo na nesledovatelné dno, přesto že výhrad bylo často mnoho. Moje nejoblíbenější postava od samotného začátku byla Raven a jsem rád, že vydržela až do samotného konce!!

Až to někdo nadabuje, tak si určitě dám maratón, protože v té hatmatilce mi určitě spousta detailů unikla, takže si to časem zopakuju.

10.10.2020 | 1:17:05
MiqueEala

Dobrý začátek i pokračování. I přes plno logických chyb uměl seriál dostatečně zabavit. Poslední série úplný propadák s opravdu ubohým a arogantním koncem.

6.10.2020 | 20:04:38
SnowDe

Jako první věc musím říct rovnou že tento seriál doporučuji. Od prvního dílu mě tento seriál bavil, postavám dávali dost prostoru, hodně se mi líbil John Murphy a celkově jeho příběh. Samozřejmě byly některé díly slabší v určitých seriíích ale to je tak u 90% seriálů. Poslední série určitě stála za to a je jen škoda, že tento seriál nepokračuje, nicméně krásné ukončení, to se jim musí nechat.

6.10.2020 | 16:33:15
Zavislak

Jeden z mojich najobľúbenejších seriálov. Parádna jazda prvé tri série, potom jemné spomaľovanie, až kým nedošiel benzín v poslednej sérii a v poslednej časti. Aj tak z láskou budem spomínať. Oso gonplei ste odon.

4.10.2020 | 2:07:53
Kobyone

Seriál má své silnější a slabší série. V konečném důsledku mě spíše bavil, než nebavil, ale je tu spousta lepších seriálů. Kdybych se na něj nezačal dívat téměř od začátku, tak si nejsem jistý, jestli bych jej vůbec dokončil.

1.10.2020 | 17:07:53
Ellyse

První 4 série naprosto skvělé, jedinečné, emocionální. Poslední dvě jsou zcela zbytečné, příběhy postav nejsou zajímavé a nemají žádný účel, v poslední sérii tedy rozhodně ne, jen směs, bez jejíž existence bychom se v pořádku obešli a o nic bychom nepřišli. Opravdu jsem nečekala, že jeden z nejoriginál­nějších a mých nejoblíbenějších seriálů skončí tak tragicky. :/ :( Kvůli posledním dvěma sériím dám tedy jen 80.

19.9.2020 | 20:02:40
otikk

Koukám zpětně na první tři řady, které jsou opravdu jízdou a narazil jsem na soundtrack písničky Imagine Dragons – Radioactive ve 13 dílu třetí řady a docela mě to dostalo. Dobře je to tam posazené a dělá to teda uplně jinou atmosféru nejenom s těmi slovy: „I'm radioactive, radioactive.....“. Některé momenty v těch prvních řadách jsou docela dost silný.

webmaster
10.8.2020 | 21:34:43
OndraHH

Ze začátku to šlo, poslední řady jsou už jen zmatek…

22.7.2020 | 7:24:25

Stav titulků

Epizoda S07E16: The Last War

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @Kattharinna, @Jirkem, @mia28
 

Epizodu nezapomeňte ohodnotit v jejím profilu. Diskutovat o aktuálně odvysílané epizodě můžete zde.

Aktualizace postav

Během sedmé řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

Novinky

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Konec se nevyhnutelně blíží. Ještě předtím než se podíváme na finální epizodu, pojďme se podívat na deset nejzajímavějších věcí o seriálu The 100, které jste možná do jeho konce netušili. A správný fanoušek by přeci o svém oblíbeném seriálu měl vědět co nejvíce. Zvlášť před jeho koncem.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců