The 100
90/100 - 818×

The 100

Post apokalyptický scifi seriál stanice The CW. Lidstvo bylo zničeno nukleární válkou, která vyhubila téměř vše živé na planetě. Nyní skoro po sto letech je vyslána expedice čítající stovku mladistvých delikventů, aby zjistili jestli je Země znovu obyvatelná.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Bob Morley (Bellamy Blake), Eliza Taylor (Clarke Griffin), Thomas McDonell (Finn Collins), Devon Bostick (Jasper Jordan), Richard Harmon (John Murphy), Christopher Larkin (Monty Green), Marie Avgeropoulos (Octavia Blake), Lindsey Morgan (Raven Reyes), Eli Goree (Wells Jaha), Paige Turco (Abby Griffin), Isaiah Washington (Thelonius Jaha), Henry Ian Cusick (Marcus Kane), Dichen Lachman (Anya), Adina Porter (Indra), Alycia Debnam-Carey (Lexa)

John Murphy

John Murphy

Hlavní poskok Bellamyho, který si později uvědomí, že mu jeho lídr nekryje tak záda, jak by si on přál. S nenávistí vůči Bellamymu se rozhodne proti němu zakročit, což z něj udělá jednu z nejnenávidě­nějších osob.

Sezóny 7
2014 - 2020

John je zpočátku jeden z hlavních poskoků Bellamyho Blakea, který se snaží vést Stovku, když úmyslně ztroskotají na Zemi. John si ale brzy uvědomí, že Bellamymu vůbec na Murphymu nezáleží, a tak se rozhodne vydat svou vlastní cestou. Poté, co je vyhnán Stovkou z tábora pryč, žije nějakou dobu sám v lesech, čímž stoupá jeho nenávist vůči Bellamymu.

Bellamymu se také pokusí pomstít, ale nevyjde to. Několikrát je Murphy černou ovcí skupiny a vyvrhelem pro společnost, jeho spásou je tak výprava bývalého kancléře Jahy do Města světel. Bohužel i v Jahovi John nenajde příliš dobrého přítele a vrací se tak k tomu nejlepšímu, co kdy uměl – začíná lhát a dělat vše pro to, aby přežil. Na svých dalších cestách se tak dostane do hlavního města Zemšťanů, kde si ho oblíbí nová Heda Ontari.

(Murphy v průběhu tří sezón. Foto: CW)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
M4JKY

Za mňa top postava

15.5.2022 | 10:03:22
Aurora_7

Takový „antihrdina“ co si jede svoje. Jakožto fanoušek Malíčka v GOT a Negana v TWD je samozřejmě mou nejoblíbenější postavou v seriálu on :)

28.1.2022 | 20:59:03
Jiri007

musim řict že Murphyho jsem měl celkem rad nebyl to sice takovy spravnak ale vždycky se snažil jednat podle sebe a co mu přišlo vyhodne ale když šlo o jeho lidi tak se rozhodl spravně a jeho styl se mi take libil.

redaktor
6.12.2021 | 14:14:12
S.T.A.L.K.E.R.

Od první řady moje jasná volba na co nejrychlejší smrt. Ještě, že se tak nestalo. Každou další řadou se postava zlepšovala, až jsem si ho vážně oblíbil. Na konci 5. řady jsem se o něho vážně bál.

Update: Po poslední řadě musím říct, že to byla jednoznačně nejlepší postava seriálu. Jeho celkový vývoj od začátku do konce ho řadí mezi nejdůmyslněji promyšlené postavy napříč všemi seriály.

3.12.2021 | 0:21:20
akashko12

Asi najlepšia postava v seriály. V prvej sérii to bol riadny idiot, ale od druhej som si ho fakt zamiloval. Humor ho nikdy neopustí a vie prežiť. Iná možnosť ako 100% tu pre mňa ani neexistuje :D.

redaktor
30.11.2020 | 16:04:14
SnowDe

Nejlepší postava v seriálu s úžasným příběhem, #BuďŠvábem

6.10.2020 | 16:42:04
Elis Malfoy

Nejlepší postava v seriálu ♡. V první sérii byl fakt idiot, ale od druhé série ho miluju. Ví jak přežít a neztrácí smysl pro humor. Je to frajer❤️❤️

12.8.2020 | 21:31:41
Dw3st3r

Postava s neskutečnou proměnou.

19.3.2020 | 17:46:17
chikeet

„What is he doing?“ „Being John Murphy.“ Asi nejlepší charakteristika téhle postavy. Líbí se mi jeho nepředvídatelnost, proměny, kterými prošel, jeho boj s vnitřními démony, naznačený v páté řadě. Výborná postava. Doufám, že tvůrci seriálu využijí jeho potenciál i v sedmé sérii a neudělají z něho předvídatelného polepšeného chlapečka – to by byla věčná škoda.

22.2.2020 | 22:53:13
SanctumClarke

Tak jako Murphy je pro mě na druhé příčce top postav. ♡ Nesmrtelný šváb, kterýho cením za humor a charisma. Jeho povahu bych popsala takto : " Seru na vás všech, ale až vám půjde o krk, tak vás zachráním . " ♡

22.2.2020 | 1:39:41

Aktualizace postav

Během sedmé řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

Novinky

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Konec se nevyhnutelně blíží. Ještě předtím než se podíváme na finální epizodu, pojďme se podívat na deset nejzajímavějších věcí o seriálu The 100, které jste možná do jeho konce netušili. A správný fanoušek by přeci o svém oblíbeném seriálu měl vědět co nejvíce. Zvlášť před jeho koncem.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama