The 100 Videa

Videa

 • Trailer na pátou řadu The 100 slibuje pořádnou akci

  Konečně dorazil trailer, na který všichni dlouhé měsíce čekali. CW se nám rozhodlo zpříjemnit prostředek pracovního týdne a vypustilo ven to nejočekávanější – upoutávku k páté sérii, kterou vám přinášíme s českými titulky. Více asi dodávat netřeba, snad jen, že se máme na co těšit.

  65 0
  14.3.2018 | 22:37wee_nDiskuze (11)
 • Tvůrci na Comic-Con přivezli rekapitulující trailer za hlasu Clarke a Madi

  Jelikož nás nová sezóna čeká až na začátku roku 2018, tvůrci neměli na letošní Comic-Con v San Diegu prakticky s čím přijet. Trailer s novým záběry tak byl nemyslitelný. Přesto Jason Rothenberg přivezl zhruba pětiminutový trailer, který shrnuje dosavadní dění.

  29 2
  30.7.2017 | 17:36tom99Diskuze (2)
 • Přeřeky a vtipné scénky z natáčení čtvrté série

  Být hercem není žádná sranda. Naučit se scénář samozřejmě nestačí, na natáčení je spousta dalších aspektů, které mohou ovlivnit váš herecký výkon. Přesvědčit se o tom můžete v následujícím videu. Jedno je ale jisté. Herci z The 100 si na natáčení užijí spoustu zábavy.

  26 0
  21.7.2017 | 17:08tom99Diskuze (8)
 • Je čas: Ukázka k finálové epizodě Praimfaya

  Clarke, Bellamy, Raven, Echo, Harper, Monty, Murphy a Emori míří do vesmíru. Octavia společně s vyvolenými, kteří dostali místo na seznamu přeživších zůstávají v bunkru, jsou totiž to jediné, co zbylo z lidské rasy, a jsou těmi, kteří přežijí smrtíci vlnu.

  32 0
  20.5.2017 | 13:10wee_nDiskuze (12)
 • Čas pro diplomacii vypršel: Ukázka k epizodě The Chosen

  Na fotografiích k následující epizodě jsme viděli, že by mohlo dojít k losování. Podle ukázky ale nebude nic tak jednoduché, a naši hrdinové se o své místo v bunkru, který pojme 1200 lidí – a Skaikru náleží pouchých sto míst, budou muset doslova poprat. Kdo nakonec půjde z kola ven?

  26 0
  17.5.2017 | 17:10wee_nDiskuze (1)
 • Dělám to, co musím: Ukázka k epizodě The Other Side

  Octavia sice v předchozím díle vzešla jako vítěz v konkláve, avšak situace na konci epizody rozhodně nepomohla následujícím událostem. Jaký dopad bude mít rozhodnutí, které učinila Clarke společně s Jahou, a které nazahrnuje ani Octavii, ani a Kana? A jak se k tomu postaví Bellamy?

  26 0
  6.5.2017 | 17:18wee_nDiskuze (35)
 • Může Octavie vyhrát? Ukázka k epizodě Die all, Die Merrily

  Octavie bude bojovat na život a na smrt za svoje lidi. Je opravdu možné, že vyhraje? Ne všichni jsou totiž ochotni hrát fér. Vyhrát může pouze jeden vyvolený z jednoho klanu, který bude mít se svými lidmi to štěstí a může se zachránit před apokalypsou v bunkru. Komu se to povede?

  22 0
  4.5.2017 | 8:00wee_nDiskuze (6)
 • Není možnost žít: Ukázka k epizodě DNR

  Po necelém měsíci nás ve čtvrtek čeká další díl s názvem DNR. Jak to všechno dopadne? Podaří se Clarke ostatní přesvědčit, že bunkr je nadějí na záchranu světa? A jak se k tomu postaví Jasper spolu s ostatními v Arkádii?

  24 1
  23.4.2017 | 20:12wee_nDiskuze (14)
 • Hodiny tikají: Ukázka k epizodě God Complex

  Na ostrově dál probíhají pokusy o vytvoření léku na záchranu lidstva, avšak po neuspokojivém objevu se Clarke s Abby ptají samy sebe, kam až jsou ochotny zajít, aby zachránily lidskou rasu. Jaha se mezitím vydává na další cestu.

  24 0
  28.3.2017 | 16:00wee_nDiskuze (0)
 • Přežití vyžaduje oběti: Ukázka k epizodě Gimme Shelter

  Příjezd Clarke na ostrov nabírá rychle na obrátkách. Bellamy se mezitím snaží zabránit tragédii v Arkadii. Abby bude muset vzít život, aby našla lék proti radiaci. Kdo se obětuje, aby zachránil lidstvo?

  24 0
  22.3.2017 | 15:00wee_nDiskuze (22)

Zajímavosti

Posune se seriál o pět let v čase?

Posune se seriál o pět let v čase?

Čtyři roky sledujeme osudy hlavních postav seriálu The 100, i když pro postavy jsou to pouze měsíce. Nyní poprvé v historii seriálu má show možnost dohnat své fanoušky tím, že posune seriál o pět let dopředu. Dočkáme se příští rok tohoto posunu, nebo budeme sledovat osudy postav z krytu?

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.

Reklama

Novinky

Finále bude opět rozděleno na dvě části

Finále bude opět rozděleno na dvě části

Seriál The 100 bude mít jako minulý rok třináct epizod. Nyní už známe téměř všechny názvy jednotlivých dílů. Opět se dočkáme epického finále, které bude rozděleno na dvě části, jak jsme byli zvyklí z první, druhé a třetí řady. Těšíte se na návrat svého oblíbeného seriálu?

Aktualizace postav

Během čtvrté řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Chcete být v obraze a vědět o novinkách jako první?

Nově jsme pro Vás zřídili fanouškovskou Facebookovou stránku. Přidejte se a buďte informovaní vždy jako první!