Zach McGowan

Zach McGowan

Celé jméno: Zachary Brendan McGowan
Místo narození: New York City, New York, USA
Známé projekty: Black Sails, Terminator Salvation, Sherlock Holmes

Datum narození: 5.5.1981 (36 let)

Narodil se roku 1981 a vyrostl v New Yorku, kde chytil lásku k herectví již v útlém věku. Po svém prvním debutu s názvem Wind In the Willows ve čtvrtém ročníku, obdržel nabídku od agenta na roli v televizním filmu Sesame Street.

Ačkoliv se po celé dětství věnuje herectví, po čase si uvědomuje, že jeho hlavní priorita je sport. Jako přírodní atlet hraje lední hokej, fotbal a lacrosse. Na Cartonově vysoké škole hraje za tým jak hokej, tak lacross, zatímco jeho láska k herectví stále pokračuje a vystupuje ve školních hereckých produkcích.


Po absolvování se vrátil zpět do New Yorku a začal pracovat v různých restauracích, kde se přiučil kulinářským dovednostem, díky kterým mohl sklidit úspěch v populárním pořadu Iron Chef America. Zach pokračuje v herecké produkci mimo Broadway a na jeho filmový debut ve filmech Rogera Kormana Hunt For Eagle One a Crashing Point, které byly natočeny v okolí Filipín. Jeho filmovou prací pokračuje i ve vedlejší roli v Terminator SalvationChristianem Balem.

Jeho herecká kariéra za sebou již zanechala nespočet televizních seriálových počinů, jako třeba CSI: Miami, Numbers a Cold Case. Zach také poskytuje svůj hlas ke spoustě filmových upoutávek od Angels & Demons až k původnímu Sherlock Holmes a svůj hlas propůjčuje i ve videohře Iron Man. Od roku 2014 hraje jednu z hlavních postav seriálu Black Sails.

Foto CC BY-SA 2.0 Sue Lukenbaugh, Wikimedia Commons


Hraje v

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.