Shameless
97/100 - 96×

Shameless

Seriál sleduje příběh Franka Gallaghera jakožto svobodného otce šesti chytrých, temperamentních a nezávislých dětí, kterým by bez něho bylo pravděpodobně lépe. Gallagherovi nemají mnoho peněz, ale vědí, kdo jsou – a jsou absolutně divocí a neomluvitelně nestydatí.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Komedie
hrají
William H. Macy (Frank Gallagher), Emmy Rossum (Fiona Gallagher), Jeremy Allen White (Lip Gallagher), Cameron Monaghan (Ian Gallagher), Emma Kenney (Debbie Gallagher), Ethan Cutkosky (Carl Gallagher), Christian Isaiah (Liam Gallagher), Shanola Hampton (Veronica Fisher), Steve Howey (Kevin Ball), Isidora Goreshter (Svetlana Fisher), Ruby Modine (Sierra), Elliot Fletcher (Trevor), Noel Fisher (Mickey Milkovich), Emma Greenwell (Mandy Milkovich), Alan Rosenberg (Profesor Youens)

Jody Silverman

Jody Silverman

Jody je manžel Karen, která se s ním seznámila na sezeních sexuálních maniaků. Občas si zadovádí s její matkou Sheilou. Přesto, že je podivín, má ale dobré srdce. Jody se zaměřuje na rostoucí dítě Karen a Sheilu.

Sezóny 2
2012 - 2013

Jody je hodný člověk, akorát trochu jednodušší. Je zapáleným tatérem, ale často hledá práci. Když Karen uteče z domu, začne si s její matkou  Sheilou, ale ta ho přesvědčí, že patří ke Karen. Jody s Karen nakonec odjedou do Arizony.

Foto: Showtime

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
pillenka

Ale byla s ním sranda a je to hodnej kluk ;-)

12.11.2016 | 23:45:17

Nepřehlédněte

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Představitelka Fiony Gallagherové včera překvapila fanoušky, když na svém facebookovém účtu oznámila, že nadcházející devátou řadou pro ni účinkování v Shameless kon­čí.

Reklama

ROZHOVOR

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Jako syn umělců nevyrůstal Steve Howey jako každé jiné dítě. O jeho neobyčejném dětství, hereckém vývoji a budoucnosti Shameless si můžete přečíst v následujícím rozhovoru.

Nejoblíbenější postava

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama