Shameless
97/100 - 96×

Shameless

Seriál sleduje příběh Franka Gallaghera jakožto svobodného otce šesti chytrých, temperamentních a nezávislých dětí, kterým by bez něho bylo pravděpodobně lépe. Gallagherovi nemají mnoho peněz, ale vědí, kdo jsou – a jsou absolutně divocí a neomluvitelně nestydatí.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Komedie
hrají
William H. Macy (Frank Gallagher), Emmy Rossum (Fiona Gallagher), Jeremy Allen White (Lip Gallagher), Cameron Monaghan (Ian Gallagher), Emma Kenney (Debbie Gallagher), Ethan Cutkosky (Carl Gallagher), Christian Isaiah (Liam Gallagher), Shanola Hampton (Veronica Fisher), Steve Howey (Kevin Ball), Isidora Goreshter (Svetlana Fisher), Ruby Modine (Sierra), Elliot Fletcher (Trevor), Noel Fisher (Mickey Milkovich), Emma Greenwell (Mandy Milkovich), Alan Rosenberg (Profesor Youens)

Lip Gallagher

Lip Gallagher

Zkráceně Phillip, Lip je druhým z Gallagherových dětí a nejvíce akademický. Je to student s velkými plány vyzná se v oblasti vědy. Vydělává peníze doučováním spolužačky Karen ve fyzice a ona mu jeho laskavost oplácí neobvyklými způsoby.

Sezóny 7
2011 -

Celé jméno: Phillip Ronan Gallagher

Mimo vyučovací prostory Lip pije pivo, kouří trávu a s Jimmym se i účastní krádeží aut. Lip má silné pouto k Ianovi a je i první, kdo zjistí, že je gay.** V první sérii** Lip doučuje Karen matematiku, což vyústí v sex. Lip se do Karen zamiluje, a to i přesto, že aby naštvala otce, spala s Frankem. Karen se ale rozhodne vdát za Jodyho a porodí syna, který není ani Lipa ani Jodyho.

Ve čtvrté řadě začne Lip studovat na univerzitě. Ačkoliv má problém zaplatit školné, získá grant a mimoto si začne aférku se svou profesorkou, Helene Runyon. Poté co její nahé fotky uniknou, dozví se o aférce celá škola a Helene dostane padáka. Lip se spřátelí s profesorem Youensem. Mají ale společnou „vášeň“ – alkoholismus – což vyústí v incident, kdy Lip rozmlátí profesorovo auto kladivem. Je zatčen, ale sám Youens za něj zaplatí kauci, pošle ho na odvykačku a zajistí mu práci stážisty ve firmě vyvíjející počítačové hry. Ukáže se ale, že společnost vyšetřuje FBI a po její razii začne Lip pracovat s Fionou v bistru u Patsy's. Seznámí se se Sierrou, svobodnou matkou, která u Patsy’s pracuje také. Zpočátku jsou jen kamarádi s výhodami, ale později se mezi nimi vyvine něco víc. Youens se snaží přesvědčit Lipa, aby šel opět na vysokou, Lip je ale kvůli svým předchozím činům odmítnut a začne znova pít. Na konci sedmé série je ale odhodlán s tím skoncovat, jelikož si sám uvědomí, že už to přehání a mohl by Sierru ztratit.

Jeremy Allen White jako Lip Gallagher. Foto: SHOWTIME

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
oasismanik

však tá profesorka nedostala „padáka“

30.7.2018 | 14:26:26
Kedlubna

neurazí nenadchne.

18.6.2018 | 19:13:54
madcat

ču*ák :)

26.4.2018 | 0:26:03
Kimberlly

najlepšia postava spolu s Ianom a Carlom! :)

25.11.2016 | 15:18:13
boost1717

borec

10.2.2016 | 19:49:23

Nepřehlédněte

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Představitelka Fiony Gallagherové včera překvapila fanoušky, když na svém facebookovém účtu oznámila, že nadcházející devátou řadou pro ni účinkování v Shameless kon­čí.

Reklama

ROZHOVOR

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Jako syn umělců nevyrůstal Steve Howey jako každé jiné dítě. O jeho neobyčejném dětství, hereckém vývoji a budoucnosti Shameless si můžete přečíst v následujícím rozhovoru.

Nejoblíbenější postava

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama