Shameless Carl Gallagher

Carl Gallagher

Carl Gallagher

Carl je druhým nejmladším dítětem Gallaghera. Sdílí pokoj se staršími bratry Lipem a Ianem, kteří se od něj snaží udržet své více dospělejší zájmy. Carl má několik svých tajemství, včetně porušení všech pravidel, která objeví.

Sezóny 7
2011 -


Celé jméno: Carl Francis Gallagher

Carl je ve škole často v průšvihu za to, že útočí na ostatní studenty. Už v tak mladém věku projevuje psychopatické sklony, jako třeba ničení hraček a zabíjení toulavých zvířat, ačkoli toto chování u něj s věkem postupně vymizí. V šesté sérii si najde kamaráda Nicka, který mu pomáhá prodávat zbraně. Poté co Nickovi ukradne cizí kluk kolo, Nick ho zabije a zatknou ho, Carl je jeho činem traumatizován. Sean zajistí Carlovi práci v Patsy’s a aby se zalíbil tátovi své přítelkyně, rozhodne se, že chce být policajtem. Nakonec se zapíše na vojenskou školu a stává se z něj zodpovědnější a dospělejší mladý muž.


Ethan Cutkosky jako Carl Gallagher. Foto: SHOWTIME

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jana17

Štve mě, že se v serálu moc neobjevuje. Jeho linka mohla bejt vážně zajímavá – byl v polepšovně a na akedmii. Vážně, proč to tam nedali? Jedna z nejlepších postav <3

27.8.2017 | 17:42:32
Kimberlly

ajlepšia postava spolu s Ianom a Lipom!:)

25.11.2016 | 15:18:43
pillenka

Ten kluk má styl. Ať už griluje barbíny nebo masakruje kadety na policejní škole :-D

12.11.2016 | 23:32:44
Klora

V šesté sérii nemá chybu ! :)

6.3.2016 | 23:38:40

8. řada od 5. listopadu

Co nás čeká v osmé řadě

Co nás čeká v osmé řadě

Osmá řada bude mít svou premiéru za necelé dva měsíce. Tvůrce Shameless prozradil v rozhovoru pro Variety ústřední témata pro novou sezónu a s čím se budou postavy vypořádávat.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

Rozhovor s Isidorou Goreshter

Rozhovor s Isidorou Goreshter

Představitelka bývalé prostitutky Svetlany vypráví o své rodině, studiu herectví, o tom, jak probíhal konkurz na Shameless nebo jak zvládá natáčení s dětmi.

Nejoblíbenější postava