Shameless
97/100 - 96×

Shameless

Seriál sleduje příběh Franka Gallaghera jakožto svobodného otce šesti chytrých, temperamentních a nezávislých dětí, kterým by bez něho bylo pravděpodobně lépe. Gallagherovi nemají mnoho peněz, ale vědí, kdo jsou – a jsou absolutně divocí a neomluvitelně nestydatí.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Komedie
hrají
William H. Macy (Frank Gallagher), Emmy Rossum (Fiona Gallagher), Jeremy Allen White (Lip Gallagher), Cameron Monaghan (Ian Gallagher), Emma Kenney (Debbie Gallagher), Ethan Cutkosky (Carl Gallagher), Christian Isaiah (Liam Gallagher), Shanola Hampton (Veronica Fisher), Steve Howey (Kevin Ball), Isidora Goreshter (Svetlana Fisher), Ruby Modine (Sierra), Elliot Fletcher (Trevor), Noel Fisher (Mickey Milkovich), Emma Greenwell (Mandy Milkovich), Alan Rosenberg (Profesor Youens)

Carl Gallagher

Carl Gallagher

Carl je druhým nejmladším dítětem Gallaghera. Sdílí pokoj se staršími bratry Lipem a Ianem, kteří se od něj snaží udržet své více dospělejší zájmy. Carl má několik svých tajemství, včetně porušení všech pravidel, která objeví.

Sezóny 7
2011 -

Celé jméno: Carl Francis Gallagher

Carl je ve škole často v průšvihu za to, že útočí na ostatní studenty. Už v tak mladém věku projevuje psychopatické sklony, jako třeba ničení hraček a zabíjení toulavých zvířat, ačkoli toto chování u něj s věkem postupně vymizí. V šesté sérii si najde kamaráda Nicka, který mu pomáhá prodávat zbraně. Poté co Nickovi ukradne cizí kluk kolo, Nick ho zabije a zatknou ho, Carl je jeho činem traumatizován. Sean zajistí Carlovi práci v Patsy’s a aby se zalíbil tátovi své přítelkyně, rozhodne se, že chce být policajtem. Nakonec se zapíše na vojenskou školu a stává se z něj zodpovědnější a dospělejší mladý muž.

Ethan Cutkosky jako Carl Gallagher. Foto: SHOWTIME

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Billy the Kid

tot je majstr, a ta šestá serie kvůli němu jsem se málem vyvrátil ze židle, to co předvedl v třech prvních dílech té serie bylo legendary :)

22.12.2018 | 21:07:04
Kedlubna

Po Frankovi jasně nejoblíbenější postava

18.6.2018 | 19:16:43
pillenka

Ten kluk má styl. Ať už griluje barbíny nebo masakruje kadety na policejní škole :-D

6.12.2017 | 21:12:20
Jana17

Štve mě, že se v serálu moc neobjevuje. Jeho linka mohla bejt vážně zajímavá – byl v polepšovně a na akedmii. Vážně, proč to tam nedali? Jedna z nejlepších postav <3

27.8.2017 | 17:42:32
Kimberlly

ajlepšia postava spolu s Ianom a Lipom!:)

25.11.2016 | 15:18:43
Klora

V šesté sérii nemá chybu ! :)

6.3.2016 | 23:38:40

Nepřehlédněte

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Představitelka Fiony Gallagherové včera překvapila fanoušky, když na svém facebookovém účtu oznámila, že nadcházející devátou řadou pro ni účinkování v Shameless kon­čí.

Reklama

ROZHOVOR

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Jako syn umělců nevyrůstal Steve Howey jako každé jiné dítě. O jeho neobyčejném dětství, hereckém vývoji a budoucnosti Shameless si můžete přečíst v následujícím rozhovoru.

Nejoblíbenější postava

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama