Shameless
97/100 - 95×

Shameless

Seriál sleduje příběh Franka Gallaghera jakožto svobodného otce šesti chytrých, temperamentních a nezávislých dětí, kterým by bez něho bylo pravděpodobně lépe. Gallagherovi nemají mnoho peněz, ale vědí, kdo jsou – a jsou absolutně divocí a neomluvitelně nestydatí.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Komedie
hrají
William H. Macy (Frank Gallagher), Emmy Rossum (Fiona Gallagher), Jeremy Allen White (Lip Gallagher), Cameron Monaghan (Ian Gallagher), Emma Kenney (Debbie Gallagher), Ethan Cutkosky (Carl Gallagher), Christian Isaiah (Liam Gallagher), Shanola Hampton (Veronica Fisher), Steve Howey (Kevin Ball), Isidora Goreshter (Svetlana Fisher), Ruby Modine (Sierra), Elliot Fletcher (Trevor), Noel Fisher (Mickey Milkovich), Emma Greenwell (Mandy Milkovich), Alan Rosenberg (Profesor Youens)

S09E14: Found

S09E14: Found

Mezitím co se Gallagheři snaží rozhodnout, co udělají s Frankem, Fiona musí učinit velké rozhodnutí o své budoucnosti. Carl a Debbie se sbližují díky svým zlomeným srdcím a Lip se snaží vypořádat se zoufalou Tami.

sk
11.3.2019
50 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kimberlly

Zbohom Fiona, snáď sa ešte uvidíme na konci seriálu.

29.1.2020 | 12:12:02
Ravencreast

Při poslední chvilce mezi Fionou a Frankem mi muselo něco vlétnout do oka. Spíše do obou......zároveň. Krásné rozloučení s Emmy Rossum.

23.3.2019 | 11:54:14
God Carmen

Nezcvrkli se Fioně nějak kozy?? :D

16.3.2019 | 0:49:19
Edward Bloom

Tak tohle byla bomba. Poslední chvíle mezi Fionou a Frankem mě opravdu dostaly. Celý Fionin odchod byl krásně natočený, ale… nemůžu si pomoct… bude mi prostě v Shameless strašně moc chybět.

13.3.2019 | 22:14:37
Cocafull

Výborně natočený odchod a celkově se toho dost stalo :) Fionna mi bude chybět! Na konci jak ji Frank poděkoval to byl odkaz na první epizodu, kde se o něj stará na zemi, brečí a Fionna si pro sebe mumlá Díky Fionno, Díky za všechno aj. jako její největší přání tohle slyšet :)

11.3.2019 | 14:39:36
Jana13.13

Epizoda nádherná, rozloučení s Fionou oplakané. Frank a jeho slzy na krajíčku mě dostaly. Upřímně si myslím, že epizoda byla tak hezky udělaná, že klidně mohla být úplně poslední. Ale rozhodně se těším na sérii další a na úplný návrat Iana <3

11.3.2019 | 13:35:17

Titulky

Epizoda S11E12: Father Frank, Full of Grace

cz100%
DOKONČENO

Vzhledem k současné situaci momentálně nikdo titulky k 11. sérii nepřekládá. Děkujeme za pochopení.

Nepřehlédněte

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Představitelka Fiony Gallagherové včera překvapila fanoušky, když na svém facebookovém účtu oznámila, že nadcházející devátou řadou pro ni účinkování v Shameless kon­čí.

Reklama

ROZHOVOR

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Jako syn umělců nevyrůstal Steve Howey jako každé jiné dítě. O jeho neobyčejném dětství, hereckém vývoji a budoucnosti Shameless si můžete přečíst v následujícím rozhovoru.

Nejoblíbenější postava

Filtr seriálů
Reklama