Shameless
97/100 - 96×

Shameless

Seriál sleduje příběh Franka Gallaghera jakožto svobodného otce šesti chytrých, temperamentních a nezávislých dětí, kterým by bez něho bylo pravděpodobně lépe. Gallagherovi nemají mnoho peněz, ale vědí, kdo jsou – a jsou absolutně divocí a neomluvitelně nestydatí.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Komedie
hrají
William H. Macy (Frank Gallagher), Emmy Rossum (Fiona Gallagher), Jeremy Allen White (Lip Gallagher), Cameron Monaghan (Ian Gallagher), Emma Kenney (Debbie Gallagher), Ethan Cutkosky (Carl Gallagher), Christian Isaiah (Liam Gallagher), Shanola Hampton (Veronica Fisher), Steve Howey (Kevin Ball), Isidora Goreshter (Svetlana Fisher), Ruby Modine (Sierra), Elliot Fletcher (Trevor), Noel Fisher (Mickey Milkovich), Emma Greenwell (Mandy Milkovich), Alan Rosenberg (Profesor Youens)

Ian Gallagher

Ian Gallagher

Ian je třetí Gallagherovo dítě a zřejmě nejvíce jako jejich matka. Je v armádě ROTC na škole a pracuje v místním obchodu s potravinami. Má také tajný poměr v práci, který jeho bratr Lip objeví a vytrvale se ho na to vyptává.

Sezóny 7
2011 -

Celé jméno: Ian Clayton Gallagher

Na začátku seriálu pracuje Ian v potravinách Kash and Grab a spí majitelem. To, že je homosexuál řekne Ian jako první Lipovi, a později se o jeho orientaci dozví i zbytek rodiny.

Ian si začne komplikovaný vztah se sousedem Mickeym Milkovichem, který se i přes všechny jeho ostatní následující vztahy stane osudovým. Na konci třetí série narukuje Ian, stále nezletilý, do armády s využitím Lipovy identity. V další řadě se ukáže, že utekl z výcvikového tábora, ukradl helikoptéru a je stíhán. Pracuje jako tanečník a prostitut v gay baru. Ianovo chování začíná být víc a víc nevyzpytatelné a po sérii vyšetření je mu diagnostikována bipolární porucha, kterou zdědil po jejich matce Monice. Díky tomu k ní má z dětí nejblíž a její smrt ho po Frankovi zasáhne nejvíc. Po sérii dalších zaměstnání, kdy pracuje jako údržbář na Lipově univerzitě a v bistru u Fiony, se z Iana stane záchranář. Má vztah se svým kolegou Calebem, se kterým se ale rozejde, když zjistí, že spí se svou kamarádkou ze střední. Ian později poznává Trevora, transsexuála, který pomáhá mladistvým bez domova. Brzy na to zjistí, že Mickey utekl z vězení, Mickey ho „unese“ a přesvědčuje ho, aby s ním utekl do Mexika. Na mexické hranici si to Ian rozmyslí a dvojice se srdceryvně rozloučí.

Cameron Monaghan jako Ian Gallagher. Foto: SHOWTIME

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
katyeliraddle

Miluju Iana už od prvního dílu, nejlepsí postava. Vlastně kvůli němu jsem se na tento seriál začala dívat…Jeho představitel totiž hraje v Gothamu

16.5.2020 | 17:13:52
Billy the Kid

miláček :)

22.12.2018 | 21:11:28
Kedlubna

jedna z horších postav

18.6.2018 | 19:15:04
Jana17

proč nemůže být ani na chvíli šťastný? <3 nej postava

27.8.2017 | 17:36:59
BarčaEmily

nejlepší postava. Mám ji ráda…:D

5.1.2017 | 14:43:03
Kimberlly

najlepšia postava spolu s Lipom a Carlom! :)

25.11.2016 | 15:18:25
Rody

super

10.7.2016 | 23:38:44
boost1717

jako v cem nejlepsi?? me spis sere posledni dily… chova se jak pica!

10.2.2016 | 19:48:54
Satu

Dobrá postava, ale na sto to není.

18.1.2016 | 19:02:11
Gallavich shipper

nej

17.11.2015 | 11:21:47
1

Nepřehlédněte

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Představitelka Fiony Gallagherové včera překvapila fanoušky, když na svém facebookovém účtu oznámila, že nadcházející devátou řadou pro ni účinkování v Shameless kon­čí.

Reklama

ROZHOVOR

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Jako syn umělců nevyrůstal Steve Howey jako každé jiné dítě. O jeho neobyčejném dětství, hereckém vývoji a budoucnosti Shameless si můžete přečíst v následujícím rozhovoru.

Nejoblíbenější postava

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama