Shameless
97/100 - 97×

Shameless

Seriál sleduje příběh Franka Gallaghera jakožto svobodného otce šesti chytrých, temperamentních a nezávislých dětí, kterým by bez něho bylo pravděpodobně lépe. Gallagherovi nemají mnoho peněz, ale vědí, kdo jsou – a jsou absolutně divocí a neomluvitelně nestydatí.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Komedie
hrají
William H. Macy (Frank Gallagher), Emmy Rossum (Fiona Gallagher), Jeremy Allen White (Lip Gallagher), Cameron Monaghan (Ian Gallagher), Emma Kenney (Debbie Gallagher), Ethan Cutkosky (Carl Gallagher), Christian Isaiah (Liam Gallagher), Shanola Hampton (Veronica Fisher), Steve Howey (Kevin Ball), Isidora Goreshter (Svetlana Fisher), Ruby Modine (Sierra), Elliot Fletcher (Trevor), Noel Fisher (Mickey Milkovich), Emma Greenwell (Mandy Milkovich), Alan Rosenberg (Profesor Youens)

Fiona Gallagher

Fiona Gallagher

Fiona je v obtížné situaci tím, že je nejstarší z Gallagherových dětí a tak největší díl zodpovědnosti a výchova dítěte padá na její mladá ramena. Tato kvetoucí mladá žena bere pracovní nabídky za minimální mzdu, aby získala peníze a mohla si jít zatancovat s kamarádkami. Ale trpí nejistotou, když jde o muže, zvláště když roztomilý a privilegovaný Steve začíná projevovat zájem.

Sezóny 7
2011 -

Ke konci druhé série Fiona získá GED (diplom jako obdoba dokončení střední školy) a začíná mít zájem najít si lepší zaměstnání. Poté co ve třetí sérii Frank zavolá naschvál sociálku, Fiona vyhraje soudní spor a je jmenována právním zástupcem svých sourozenců. Ke konci třetí série dostane Fiona atraktivnější kancelářskou práci.

V další sérii začne chodit se svým šéfem Mikem, ale na její standardy je to moc hodný člověk- následně se tedy vyspí s jeho bratrem Robbiem. Mike to zjistí a rozejde se s ní. Nedlouho poté Liam požije kokain, který Fiona dostala od Robbieho k narozeninám a je odvezen do nemocnice. Fiona je zatčena za zanedbání dítěte a držení drog. Mike za ni zaplatí kauci a Fiona dostane domácí vězení se zákazem vycházení. Podmínku ale poruší a je uvězněna. Krátce na to je ale z důvodu přeplnění věznice propuštěna a získá práci v bistru.

V páté sérii se impulzivně provdá za Guse Pfendera, basáka indie rockové kapely. Guse pak podvede s Jimmym, když se zase jednou zjeví ve městě. Poté začne chodit se svým šéfem Seanem a její manželství tím končí. Ve stejnou dobu jako Debbie zjišťuje, že je těhotná, ale neví, jestli otcem je Gus nebo Jimmy, a tak jde na potrat a naléhá na Debbie, aby udělala to samé.

Na konci šesté řady mají Fiona s Seanem svatbu, ale vše zhatí Frank, když odhalí, že Sean opět bere drogy.

V sedmé řadě se Fiona začíná starat o svoje vlastní dobro, jelikož už ji nebaví, že si jí sourozenci neváží, obzvlášť Lip, a chce zbohatnout. Když zjistí, že její šéfová Margo také nedodělala střední školu, ale přitom její čisté jmění nyní dosahuje 300 miliónů dolarů, řekne si Fiona, že na to má taky a chce jít v jejích šlépějích. Příležitost vidí v investici do upadající prádelny. Do zástavy dá dům, což naštve Lipa. Nakonec prádelnu prodá Margo a koupí bytový dům.

Emmy Rossum jako Fiona Gallaghar. Foto: SHOWTIME

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
GanG

na začátku super ségra, ale co se z ní stává ve 4. sérii.. nechápu.

24.10.2018 | 22:07:45
Kedlubna

Souhlas s Blejzr. Jedna z horších postav. Ze začátku super a sympatická, ale postupem času mi přijde větši svině jak Frank, akorát se přetvařuje a hraje si na hodnou a obětavou přitom je to vypočítavá svině. Bohužel narozdíl od Franka jí ale chybí charisma a vtip.

18.6.2018 | 19:13:01
pillenka

Už asi 2 série mi dost leze na nervy.

12.11.2016 | 23:37:23
Blejzr

Ze začátku jsem jí měl rád, fandil jsem jí ve vztahu s Jimmym, bohužel po odchodu Jimmyho se z ní stala arogantni a sobecká děvka, která da každému a hraje si na absolutního bosse všeho…

3.11.2016 | 3:12:13
Klora

První dvě, tři série jsem jí měla hodně ráda, ale poslední dobou jí mám tak nějak plný zuby. Až moc ze sebe dělá matku všech.

8.3.2016 | 22:34:44
Miral

27.2.2016 | 20:47:20
MrPsychopath

Úžasná ! :)

14.2.2016 | 15:44:22
Satu

Skvělá!

18.1.2016 | 19:00:25
Ann379

Nezajímavá postava, která zatím podvedla každého, koho měla (což je co říct, když v každé sérii jich je asi pět).

11.12.2015 | 14:52:13
miskaaa2008

mam u mna 5 zato akovie vsetko pekne dodrbat a potom sa z toho dostat smahom ruky:P

19.1.2015 | 22:58:30
1

Nepřehlédněte

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Představitelka Fiony Gallagherové včera překvapila fanoušky, když na svém facebookovém účtu oznámila, že nadcházející devátou řadou pro ni účinkování v Shameless kon­čí.

Reklama

ROZHOVOR

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Jako syn umělců nevyrůstal Steve Howey jako každé jiné dítě. O jeho neobyčejném dětství, hereckém vývoji a budoucnosti Shameless si můžete přečíst v následujícím rozhovoru.

Nejoblíbenější postava

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama