Shameless Fiona Gallagher

Fiona Gallagher

Fiona Gallagher

Fiona je v obtížné situaci tím, že je nejstarší z Gallagherových dětí a tak největší díl zodpovědnosti a výchova dítěte padá na její mladá ramena. Tato kvetoucí mladá žena bere pracovní nabídky za minimální mzdu, aby získala peníze a mohla si jít zatancovat s kamarádkami. Ale trpí nejistotou, když jde o muže, zvláště když roztomilý a privilegovaný Steve začíná projevovat zájem.

Sezóny 7
2011 -


Ke konci druhé série Fiona získá GED (diplom jako obdoba dokončení střední školy) a začíná mít zájem najít si lepší zaměstnání. Poté co ve třetí sérii Frank zavolá naschvál sociálku, Fiona vyhraje soudní spor a je jmenována právním zástupcem svých sourozenců. Ke konci třetí série dostane Fiona atraktivnější kancelářskou práci.

V další sérii začne chodit se svým šéfem Mikem, ale na její standardy je to moc hodný člověk- následně se tedy vyspí s jeho bratrem Robbiem. Mike to zjistí a rozejde se s ní. Nedlouho poté Liam požije kokain, který Fiona dostala od Robbieho k narozeninám a je odvezen do nemocnice. Fiona je zatčena za zanedbání dítěte a držení drog. Mike za ni zaplatí kauci a Fiona dostane domácí vězení se zákazem vycházení. Podmínku ale poruší a je uvězněna. Krátce na to je ale z důvodu přeplnění věznice propuštěna a získá práci v bistru.


V páté sérii se impulzivně provdá za Guse Pfendera, basáka indie rockové kapely. Guse pak podvede s Jimmym, když se zase jednou zjeví ve městě. Poté začne chodit se svým šéfem Seanem a její manželství tím končí. Ve stejnou dobu jako Debbie zjišťuje, že je těhotná, ale neví, jestli otcem je Gus nebo Jimmy, a tak jde na potrat a naléhá na Debbie, aby udělala to samé.

Na konci šesté řady mají Fiona s Seanem svatbu, ale vše zhatí Frank, když odhalí, že Sean opět bere drogy.

V sedmé řadě se Fiona začíná starat o svoje vlastní dobro, jelikož už ji nebaví, že si jí sourozenci neváží, obzvlášť Lip, a chce zbohatnout. Když zjistí, že její šéfová Margo také nedodělala střední školu, ale přitom její čisté jmění nyní dosahuje 300 miliónů dolarů, řekne si Fiona, že na to má taky a chce jít v jejích šlépějích. Příležitost vidí v investici do upadající prádelny. Do zástavy dá dům, což naštve Lipa. Nakonec prádelnu prodá Margo a koupí bytový dům.

Emmy Rossum jako Fiona Gallaghar. Foto: SHOWTIME

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
pillenka

Už asi 2 série mi dost leze na nervy.

12.11.2016 | 23:37:23
Blejzr

Ze začátku jsem jí měl rád, fandil jsem jí ve vztahu s Jimmym, bohužel po odchodu Jimmyho se z ní stala arogantni a sobecká děvka, která da každému a hraje si na absolutního bosse všeho…

3.11.2016 | 3:12:13
Klora

První dvě, tři série jsem jí měla hodně ráda, ale poslední dobou jí mám tak nějak plný zuby. Až moc ze sebe dělá matku všech.

8.3.2016 | 22:34:44
Miral

27.2.2016 | 20:47:20
MrPsychopath

Úžasná ! :)

14.2.2016 | 15:44:22
Satu

Skvělá!

18.1.2016 | 19:00:25
Ann379

Nezajímavá postava, která zatím podvedla každého, koho měla (což je co říct, když v každé sérii jich je asi pět).

11.12.2015 | 14:52:13
miskaaa2008

mam u mna 5 zato akovie vsetko pekne dodrbat a potom sa z toho dostat smahom ruky:P

19.1.2015 | 22:58:30
lukasx102

Do Fiony som zalubeny…najkrajsia najlepsia postava..

7.6.2014 | 9:36:15

8. řada od 5. listopadu

Co nás čeká v osmé řadě

Co nás čeká v osmé řadě

Osmá řada bude mít svou premiéru za necelé dva měsíce. Tvůrce Shameless prozradil v rozhovoru pro Variety ústřední témata pro novou sezónu a s čím se budou postavy vypořádávat.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

Rozhovor s Isidorou Goreshter

Rozhovor s Isidorou Goreshter

Představitelka bývalé prostitutky Svetlany vypráví o své rodině, studiu herectví, o tom, jak probíhal konkurz na Shameless nebo jak zvládá natáčení s dětmi.

Nejoblíbenější postava