Shameless Mickey Milkovich

Mickey Milkovich

Mickey Milkovich

Mickey je bratr Mandy, který není nic jiného než velký chodící problém. Opakovaně mu Ian slouží jako mučedník a sexuální partner. Navzdory Mickeyho zřejmým nedostatkům je do něj Ian bláznivě zamilovaný.

Sezóny 7
2011 - 2016


Celé jméno: Mikhailo Aleksandr Milkovich

Mickey je agresivně asociální a nelegálně u sebe nosí zbraně. Má hodně záznamů v trestním rejstříku, stejně jako jeho otec, Terry. Mickey a Ian spolu začnou vztah poté co Ian u Mickeyho doma shání zbraň, kterou Mickey ukradl v samoobsluze Kash and Grab, kde Ian pracuje.


Poté co je Mickey propuštěn z nápravného zařízení – kde byl za napadení policisty – z důvodu přelidnění mu Ian dohodí práci v Kash and Grab. Mickeyho otec je přistihne při sexu, zmlátí je a později najme ruskou prostitutku Svetlanu, aby z něj toho teplouše „vysouložila“. Svetlana otěhotní a Terry donutí Mickeho, aby se s ní oženil. Ve čtvrté řadě je z Mickeyho pasák ruských prostitutek a přemluví Keva, aby pro svůj business mohl používat byt nad Alibi. Zjistí, že Ian pracuje v gay baru, donutí ho vrátit se domů a na oslavě křtin jeho syna Yevgeněho pak se svou sexuální orientací vystoupí veřejně.

šesté řadě jde Mickey opět do vězení a objevuje se jen v prvním díle. Když ho přijde Ian navštívit, Mickey se zeptá, jestli na něj počká. Ian už Mickeyho zjevně nechce.

sedmé řadě Mickey uteče z vězení, kde si odpykával patnáctiletý trest. Vrátí se do Chicaga a vyhledá Iana, aby mu řekl, že zdrhá do Mexika. Ian s ním jede až na mexickou hranici, ale nakonec si to rozmyslí. Musejí se rozloučit a Mickey se v ženském převlečení dostane do Mexika.

Noel Fisher jako Mickey Milkovich. Foto: Oficiální Facebook Shameless

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
BarčaEmily

jeho odchod nebyl pro mě moc příjemný. Měla jsem ho ráda a hlavně s Ianem jim to slušelo

5.1.2017 | 14:44:27
Hadrian

Fuck you, fuck you and especially fuck you :D

29.8.2016 | 22:11:18
Klora

Fakt mi v seriálu chybí. V první sérii jsem ho nemusela, ale pak byl super. Štve mě, že v šesté serii už není žádné Milkovich :(. Ani Mandy ani Mickey.

8.3.2016 | 22:36:53
Gallavich shipper

nej

17.11.2015 | 11:21:59
Kimberlly

najlepšia postava spolu s Ianom a Lipom! :)

29.12.2014 | 22:37:45

8. řada od 5. listopadu

Co nás čeká v osmé řadě

Co nás čeká v osmé řadě

Osmá řada bude mít svou premiéru za necelé dva měsíce. Tvůrce Shameless prozradil v rozhovoru pro Variety ústřední témata pro novou sezónu a s čím se budou postavy vypořádávat.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

Rozhovor s Isidorou Goreshter

Rozhovor s Isidorou Goreshter

Představitelka bývalé prostitutky Svetlany vypráví o své rodině, studiu herectví, o tom, jak probíhal konkurz na Shameless nebo jak zvládá natáčení s dětmi.

Nejoblíbenější postava