Shameless
98/100 - 92×

Shameless

Seriál sleduje příběh Franka Gallaghera jakožto svobodného otce šesti chytrých, temperamentních a nezávislých dětí, kterým by bez něho bylo pravděpodobně lépe. Gallagherovi nemají mnoho peněz, ale vědí, kdo jsou – a jsou absolutně divocí a neomluvitelně nestydatí.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Komedie
hrají
William H. Macy (Frank Gallagher), Emmy Rossum (Fiona Gallagher), Jeremy Allen White (Lip Gallagher), Cameron Monaghan (Ian Gallagher), Emma Kenney (Debbie Gallagher), Ethan Cutkosky (Carl Gallagher), Christian Isaiah (Liam Gallagher), Shanola Hampton (Veronica Fisher), Steve Howey (Kevin Ball), Isidora Goreshter (Svetlana Fisher), Ruby Modine (Sierra), Elliot Fletcher (Trevor), Noel Fisher (Mickey Milkovich), Emma Greenwell (Mandy Milkovich), Alan Rosenberg (Profesor Youens)

Mickey Milkovich

Mickey Milkovich

Mickey je bratr Mandy, který není nic jiného než velký chodící problém. Opakovaně mu Ian slouží jako mučedník a sexuální partner. Navzdory Mickeyho zřejmým nedostatkům je do něj Ian bláznivě zamilovaný.

Sezóny 7
2011 - 2016

Celé jméno: Mikhailo Aleksandr Milkovich

Mickey je agresivně asociální a nelegálně u sebe nosí zbraně. Má hodně záznamů v trestním rejstříku, stejně jako jeho otec, Terry. Mickey a Ian spolu začnou vztah poté co Ian u Mickeyho doma shání zbraň, kterou Mickey ukradl v samoobsluze Kash and Grab, kde Ian pracuje.


Poté co je Mickey propuštěn z nápravného zařízení – kde byl za napadení policisty – z důvodu přelidnění mu Ian dohodí práci v Kash and Grab. Mickeyho otec je přistihne při sexu, zmlátí je a později najme ruskou prostitutku Svetlanu, aby z něj toho teplouše „vysouložila“. Svetlana otěhotní a Terry donutí Mickeho, aby se s ní oženil. Ve čtvrté řadě je z Mickeyho pasák ruských prostitutek a přemluví Keva, aby pro svůj business mohl používat byt nad Alibi. Zjistí, že Ian pracuje v gay baru, donutí ho vrátit se domů a na oslavě křtin jeho syna Yevgeněho pak se svou sexuální orientací vystoupí veřejně.

šesté řadě jde Mickey opět do vězení a objevuje se jen v prvním díle. Když ho přijde Ian navštívit, Mickey se zeptá, jestli na něj počká. Ian už Mickeyho zjevně nechce.

sedmé řadě Mickey uteče z vězení, kde si odpykával patnáctiletý trest. Vrátí se do Chicaga a vyhledá Iana, aby mu řekl, že zdrhá do Mexika. Ian s ním jede až na mexickou hranici, ale nakonec si to rozmyslí. Musejí se rozloučit a Mickey se v ženském převlečení dostane do Mexika.

Noel Fisher jako Mickey Milkovich. Foto: Oficiální Facebook Shameless

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
BarčaEmily

jeho odchod nebyl pro mě moc příjemný. Měla jsem ho ráda a hlavně s Ianem jim to slušelo

5.1.2017 | 14:44:27
Hadrian

Fuck you, fuck you and especially fuck you :D

29.8.2016 | 22:11:18
Klora

Fakt mi v seriálu chybí. V první sérii jsem ho nemusela, ale pak byl super. Štve mě, že v šesté serii už není žádné Milkovich :(. Ani Mandy ani Mickey.

8.3.2016 | 22:36:53
Gallavich shipper

nej

17.11.2015 | 11:21:59

Titulky

Epizoda S11E12: Father Frank, Full of Grace

cz100%
DOKONČENO

Vzhledem k současné situaci momentálně nikdo titulky k 11. sérii nepřekládá. Děkujeme za pochopení.

Nepřehlédněte

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Představitelka Fiony Gallagherové včera překvapila fanoušky, když na svém facebookovém účtu oznámila, že nadcházející devátou řadou pro ni účinkování v Shameless kon­čí.

Reklama

ROZHOVOR

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Jako syn umělců nevyrůstal Steve Howey jako každé jiné dítě. O jeho neobyčejném dětství, hereckém vývoji a budoucnosti Shameless si můžete přečíst v následujícím rozhovoru.

Nejoblíbenější postava

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama