Shameless S05E03: The Two Lisas

S05E03: The Two Lisas

S05E03: The Two Lisas
cz sk
25.1.2015
1 960 000
50 minut

Frank požádá Carla aby vyděsil pár lesbiček, které skupují nemovitosti v sousedství a sám prosí Sheilu aby neprodala svůj domov. Ale Sheila má velké plány pro svou budoucnost, s i bez Franka. Ian se pouští do čistícího řádění domu Mickeyho a Mandy, a také chce aby Lip přesvědčil Mandy aby se nestěhovala do Indiany se svým násilnickým přítelem Kenyattou. Ale Lip zůstává citově nedostupný a odstrkuje Mandy od sebe. Mezitím Debbie pořádá v domě Gallagherů divokou párty a Carl objeví skrytý talent. A Fiona souhlasí, že půjde na koncert s Davisem, ale když se objeví jeho přítelkyně, Fiona se začne věnovat Gusovi.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
famcom

stale drzia kvalitu, super, super

29.1.2015 | 15:18:34
LucklessMike

Baví mě to stále víc a víc. :)

28.1.2015 | 12:07:27

Titulky

Epizoda S09E14: Found

cz100%
DOKONČENO

Překlad titulků mají na starost:

Verze: Memento

Nepřehlédněte

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Představitelka Fiony Gallagherové včera překvapila fanoušky, když na svém facebookovém účtu oznámila, že nadcházející devátou řadou pro ni účinkování v Shameless kon­čí.

Reklama

ROZHOVOR

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Jako syn umělců nevyrůstal Steve Howey jako každé jiné dítě. O jeho neobyčejném dětství, hereckém vývoji a budoucnosti Shameless si můžete přečíst v následujícím rozhovoru.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nejoblíbenější postava