Shameless
97/100 - 95×

Shameless

Seriál sleduje příběh Franka Gallaghera jakožto svobodného otce šesti chytrých, temperamentních a nezávislých dětí, kterým by bez něho bylo pravděpodobně lépe. Gallagherovi nemají mnoho peněz, ale vědí, kdo jsou – a jsou absolutně divocí a neomluvitelně nestydatí.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Komedie
hrají
William H. Macy (Frank Gallagher), Emmy Rossum (Fiona Gallagher), Jeremy Allen White (Lip Gallagher), Cameron Monaghan (Ian Gallagher), Emma Kenney (Debbie Gallagher), Ethan Cutkosky (Carl Gallagher), Christian Isaiah (Liam Gallagher), Shanola Hampton (Veronica Fisher), Steve Howey (Kevin Ball), Isidora Goreshter (Svetlana Fisher), Ruby Modine (Sierra), Elliot Fletcher (Trevor), Noel Fisher (Mickey Milkovich), Emma Greenwell (Mandy Milkovich), Alan Rosenberg (Profesor Youens)

S05E03: The Two Lisas

S05E03: The Two Lisas
sk
25.1.2015
1 960 000
50 minut

Frank požádá Carla aby vyděsil pár lesbiček, které skupují nemovitosti v sousedství a sám prosí Sheilu aby neprodala svůj domov. Ale Sheila má velké plány pro svou budoucnost, s i bez Franka. Ian se pouští do čistícího řádění domu Mickeyho a Mandy, a také chce aby Lip přesvědčil Mandy aby se nestěhovala do Indiany se svým násilnickým přítelem Kenyattou. Ale Lip zůstává citově nedostupný a odstrkuje Mandy od sebe. Mezitím Debbie pořádá v domě Gallagherů divokou párty a Carl objeví skrytý talent. A Fiona souhlasí, že půjde na koncert s Davisem, ale když se objeví jeho přítelkyně, Fiona se začne věnovat Gusovi.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
famcom

stale drzia kvalitu, super, super

29.1.2015 | 15:18:34
LucklessMike

Baví mě to stále víc a víc. :)

28.1.2015 | 12:07:27

Titulky

Epizoda S11E12: Father Frank, Full of Grace

cz100%
DOKONČENO

Vzhledem k současné situaci momentálně nikdo titulky k 11. sérii nepřekládá. Děkujeme za pochopení.

Nepřehlédněte

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Představitelka Fiony Gallagherové včera překvapila fanoušky, když na svém facebookovém účtu oznámila, že nadcházející devátou řadou pro ni účinkování v Shameless kon­čí.

Reklama

ROZHOVOR

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Jako syn umělců nevyrůstal Steve Howey jako každé jiné dítě. O jeho neobyčejném dětství, hereckém vývoji a budoucnosti Shameless si můžete přečíst v následujícím rozhovoru.

Nejoblíbenější postava

Filtr seriálů
Reklama