Shameless Frank Gallagher

Frank Gallagher

Frank Gallagher

Frank Gallagher je hrdý svobodný otec šesti chytrých, temperamentních a nezávislých dětí, kterým by bez něho bylo pravděpodobně lépe. Beznadějný alkoholik a potížista, když Frank neutrácí u baru těch málo peněz, co rodina má, obvykle se válí mimo na podlaze.

Sezóny 7
2011 -


Celé jméno: Vernon Francis Gallagher

Frank je nedbalý, sobecký a úplně narcistický. Nikdy nic neudělal, ale bral šeky za pracovní neschopnost a roky zatloukal. Ale je také jemný, neškodná duše, která miluje své děti víc než cokoli jiného. Ačkoli neposkytuje nic v cestě výchovy nebo finanční podpory, má Frank dobré, velké srdce, a jeho děti si ho za to cení.


Fiona tvrdí, že jelikož Frank odmítá pracovat a většina z nich nemá vzdělání, rodina žije hluboko pod hranicí chudoby. Frank studoval na univerzitě psychologii, kde se seznámil s Monicou. Než se vzali, chodili spolu jen dva týdny. Frank souloží s téměř každou ženou, která se namane, což má za následek ještě víc dětí. Začal si například vztah se Sheilou Jacksonovou jenom proto, že kvůli své agorafobii dostává maximální invalidní dávky. Frank je biologický otec Samanthy, Fiony, Lipa, Debbie, Carla a Liama, ale ne Iana.

Děti o svém otci mluví jako o „Frankovi“. Ačkoliv Frank káže o politických a sociálních problémech, většinu času vymýšlí způsoby, jak ošidit systém a využít ostatní, aby získal jejich peníze. Svých dětí si moc nevšímá, ale pokud dojde na drastickou situaci, dokáže o ně projevit i starost.

William H. Macy jako Frank Gallagher. Foto: Oficiální Facebook seriálu

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Standule

Jak já tuhle postavu fakt moc nenávidím

9.8.2016 | 21:55:46
boost1717

herec vybornej… ale tady se hodnoti postava a Frank je vychcana mrdka :D ale se stylem, to se musi nechat!

10.2.2016 | 19:52:42
spiderko

Jednoznacne naj postava serialu…

2.4.2013 | 15:13:04

8. řada od 5. listopadu

Co nás čeká v osmé řadě

Co nás čeká v osmé řadě

Osmá řada bude mít svou premiéru za necelé dva měsíce. Tvůrce Shameless prozradil v rozhovoru pro Variety ústřední témata pro novou sezónu a s čím se budou postavy vypořádávat.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

Rozhovor s Isidorou Goreshter

Rozhovor s Isidorou Goreshter

Představitelka bývalé prostitutky Svetlany vypráví o své rodině, studiu herectví, o tom, jak probíhal konkurz na Shameless nebo jak zvládá natáčení s dětmi.

Nejoblíbenější postava