Shameless
97/100 - 96×

Shameless

Seriál sleduje příběh Franka Gallaghera jakožto svobodného otce šesti chytrých, temperamentních a nezávislých dětí, kterým by bez něho bylo pravděpodobně lépe. Gallagherovi nemají mnoho peněz, ale vědí, kdo jsou – a jsou absolutně divocí a neomluvitelně nestydatí.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Komedie
hrají
William H. Macy (Frank Gallagher), Emmy Rossum (Fiona Gallagher), Jeremy Allen White (Lip Gallagher), Cameron Monaghan (Ian Gallagher), Emma Kenney (Debbie Gallagher), Ethan Cutkosky (Carl Gallagher), Christian Isaiah (Liam Gallagher), Shanola Hampton (Veronica Fisher), Steve Howey (Kevin Ball), Isidora Goreshter (Svetlana Fisher), Ruby Modine (Sierra), Elliot Fletcher (Trevor), Noel Fisher (Mickey Milkovich), Emma Greenwell (Mandy Milkovich), Alan Rosenberg (Profesor Youens)

Frank Gallagher

Frank Gallagher

Frank Gallagher je hrdý svobodný otec šesti chytrých, temperamentních a nezávislých dětí, kterým by bez něho bylo pravděpodobně lépe. Beznadějný alkoholik a potížista, když Frank neutrácí u baru těch málo peněz, co rodina má, obvykle se válí mimo na podlaze.

Sezóny 7
2011 -

Celé jméno: Vernon Francis Gallagher

Frank je nedbalý, sobecký a úplně narcistický. Nikdy nic neudělal, ale bral šeky za pracovní neschopnost a roky zatloukal. Ale je také jemný, neškodná duše, která miluje své děti víc než cokoli jiného. Ačkoli neposkytuje nic v cestě výchovy nebo finanční podpory, má Frank dobré, velké srdce, a jeho děti si ho za to cení.

Fiona tvrdí, že jelikož Frank odmítá pracovat a většina z nich nemá vzdělání, rodina žije hluboko pod hranicí chudoby. Frank studoval na univerzitě psychologii, kde se seznámil s Monicou. Než se vzali, chodili spolu jen dva týdny. Frank souloží s téměř každou ženou, která se namane, což má za následek ještě víc dětí. Začal si například vztah se Sheilou Jacksonovou jenom proto, že kvůli své agorafobii dostává maximální invalidní dávky. Frank je biologický otec Samanthy, Fiony, Lipa, Debbie, Carla a Liama, ale ne Iana.

Děti o svém otci mluví jako o „Frankovi“. Ačkoliv Frank káže o politických a sociálních problémech, většinu času vymýšlí způsoby, jak ošidit systém a využít ostatní, aby získal jejich peníze. Svých dětí si moc nevšímá, ale pokud dojde na drastickou situaci, dokáže o ně projevit i starost.

William H. Macy jako Frank Gallagher. Foto: Oficiální Facebook seriálu

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Billy the Kid

takovej dobréj sráč :)

22.12.2018 | 21:08:42
Kedlubna

Už sleduju v podstatě jen kvůli Frankovi.

18.6.2018 | 19:06:32
Standule

Jak já tuhle postavu fakt moc nenávidím

9.8.2016 | 21:55:46
boost1717

herec vybornej… ale tady se hodnoti postava a Frank je vychcana mrdka :D ale se stylem, to se musi nechat!

10.2.2016 | 19:52:42
spiderko

Jednoznacne naj postava serialu…

2.4.2013 | 15:13:04

Nepřehlédněte

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Představitelka Fiony Gallagherové včera překvapila fanoušky, když na svém facebookovém účtu oznámila, že nadcházející devátou řadou pro ni účinkování v Shameless kon­čí.

Reklama

ROZHOVOR

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Jako syn umělců nevyrůstal Steve Howey jako každé jiné dítě. O jeho neobyčejném dětství, hereckém vývoji a budoucnosti Shameless si můžete přečíst v následujícím rozhovoru.

Nejoblíbenější postava

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama