Shameless Sheila Jackson

Sheila Jackson

Sheila Jackson

Sheila je poblázněná sousedka trpící agorafobií. Nutí Franka do sexuální submisivní role a dovádí s potrhlým manželem své dcery Karen. Oba bojují s výchovou nemanželského černošského dítěte Karen, u kterého se objevil Downův syndrom.

Sezóny 5
2011 - 2015


Sheila je milá, starostlivá osoba, jen trochu jednodušší. Má agorafobii a strach z bakterií, které se u ní rozvinuly, když byla Karen malá. Frank svede Sheilu, aby u ní mohl bydlet a využít tak jejího vaření, invalidního důchodu a postelové pohostinnosti. Ve čtvrté řadě se Sheila začne seznamovat s muži přes internet a potká tak indiána, který pečuje o pět neteří a synovců. Chce děti adoptovat, ale musí být vdaná, a tak se vdá za Franka zatímco leží v bezvědomí v nemocnici. Ten je ale stále ženatý s Monicou, a tak je jejich manželství neplatné a adopce zamítnuta. Poté co její dům vyletí do povětří, jelikož měl Frank ve sklepě domácí soupravu na výrobu piva, odjede Sheila v Sammiině obytném autě žít s Karen a Jodym.

Joan Cusack jako Sheila Jackson. Foto: SHOWTIME

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
MrPsychopath

Jedna z nejlepších postav ! :3 Úžasná …

14.2.2016 | 15:43:42
Satu

Paní Úžásňáková.. :P:D

18.1.2016 | 19:02:51
coutinho22

Já ji prostě miluju :)!

30.3.2015 | 22:52:25

8. řada od 5. listopadu

Co nás čeká v osmé řadě

Co nás čeká v osmé řadě

Osmá řada bude mít svou premiéru za necelé dva měsíce. Tvůrce Shameless prozradil v rozhovoru pro Variety ústřední témata pro novou sezónu a s čím se budou postavy vypořádávat.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Ednu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

Rozhovor s Isidorou Goreshter

Rozhovor s Isidorou Goreshter

Představitelka bývalé prostitutky Svetlany vypráví o své rodině, studiu herectví, o tom, jak probíhal konkurz na Shameless nebo jak zvládá natáčení s dětmi.

Nejoblíbenější postava