Shameless Sheila Jackson

Sheila Jackson

Sheila Jackson

Sheila je poblázněná sousedka trpící agorafobií. Nutí Franka do sexuální submisivní role a dovádí s potrhlým manželem své dcery Karen. Oba bojují s výchovou nemanželského černošského dítěte Karen, u kterého se objevil Downův syndrom.

Sezóny 5
2011 - 2015

Sheila je milá, starostlivá osoba, jen trochu jednodušší. Má agorafobii a strach z bakterií, které se u ní rozvinuly, když byla Karen malá. Frank svede Sheilu, aby u ní mohl bydlet a využít tak jejího vaření, invalidního důchodu a postelové pohostinnosti. Ve čtvrté řadě se Sheila začne seznamovat s muži přes internet a potká tak indiána, který pečuje o pět neteří a synovců. Chce děti adoptovat, ale musí být vdaná, a tak se vdá za Franka zatímco leží v bezvědomí v nemocnici. Ten je ale stále ženatý s Monicou, a tak je jejich manželství neplatné a adopce zamítnuta. Poté co její dům vyletí do povětří, jelikož měl Frank ve sklepě domácí soupravu na výrobu piva, odjede Sheila v Sammiině obytném autě žít s Karen a Jodym.

Joan Cusack jako Sheila Jackson. Foto: SHOWTIME

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
MrPsychopath

Jedna z nejlepších postav ! :3 Úžasná …

14.2.2016 | 15:43:42
Satu

Paní Úžásňáková.. :P:D

18.1.2016 | 19:02:51
coutinho22

Já ji prostě miluju :)!

30.3.2015 | 22:52:25

Titulky

Epizoda S11E06: Do Not Go Gentle into That Good....eh, Screw It

Vzhledem k současné situaci momentálně nikdo titulky k 11. sérii nepřekládá. Děkujeme za pochopení.

Nepřehlédněte

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Představitelka Fiony Gallagherové včera překvapila fanoušky, když na svém facebookovém účtu oznámila, že nadcházející devátou řadou pro ni účinkování v Shameless kon­čí.

Reklama

ROZHOVOR

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Jako syn umělců nevyrůstal Steve Howey jako každé jiné dítě. O jeho neobyčejném dětství, hereckém vývoji a budoucnosti Shameless si můžete přečíst v následujícím rozhovoru.

Nejoblíbenější postava

Reklama