Shameless
97/100 - 95×

Shameless

Seriál sleduje příběh Franka Gallaghera jakožto svobodného otce šesti chytrých, temperamentních a nezávislých dětí, kterým by bez něho bylo pravděpodobně lépe. Gallagherovi nemají mnoho peněz, ale vědí, kdo jsou – a jsou absolutně divocí a neomluvitelně nestydatí.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Komedie
hrají
William H. Macy (Frank Gallagher), Emmy Rossum (Fiona Gallagher), Jeremy Allen White (Lip Gallagher), Cameron Monaghan (Ian Gallagher), Emma Kenney (Debbie Gallagher), Ethan Cutkosky (Carl Gallagher), Christian Isaiah (Liam Gallagher), Shanola Hampton (Veronica Fisher), Steve Howey (Kevin Ball), Isidora Goreshter (Svetlana Fisher), Ruby Modine (Sierra), Elliot Fletcher (Trevor), Noel Fisher (Mickey Milkovich), Emma Greenwell (Mandy Milkovich), Alan Rosenberg (Profesor Youens)

Kevin Ball

Kevin Ball

Kev je barman v baru Franka a jeho sousedky a kamarádky. Je to dobrý chlap, který je ochoten dát Frankovi pití na sekeru a zpeněžit pro něj šeky za pracovní neschopnost. On a Veronica mají bláznivý sexuální život a on je ve všem s ní, tak dlouho dokud ona nezaznamená, že je hloupý.

Sezóny 7
2011 -

Veroničin manžel a majitel baru Alibi Room. Je dyslektik a vyrůstal v pěstounské péči. Kevin zdědil bar od předchozího majitele, Stana. Aby udržel bar na vodě, přizve si na pomoc i Mickeyho – cože není dobrý nápad.

Po narození dvojčat s nimi tráví Kevin víc času a chce být dobrých rodičem. Veronica má pocit, že se věnuje víc dětem než jí, zatímco Kev cítí, že je Veronica k dětem hodně odtažitá a že kdyby k nim víc přilnula, jejich vztah by to posílilo (u Veronicy je to zřejmě způsobeno poporodní depresí). V sedmé sérii začnou tvořit trojici se Svetlanou.

Steve Howey jako Kevin Ball. Foto: SHOWTIME

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
katyeliraddle

Nejlepší cápek

16.5.2020 | 17:15:45
Billy the Kid

šéfko :) a šukochránce BADASS

22.12.2018 | 21:12:10
boost1717

Typek :D srdcar a srandista!

10.2.2016 | 19:50:47
Satu

Kde je ten kluk ze seriálu Reeba? :D:D

18.1.2016 | 19:00:54

Titulky

Epizoda S11E12: Father Frank, Full of Grace

cz100%
DOKONČENO

Vzhledem k současné situaci momentálně nikdo titulky k 11. sérii nepřekládá. Děkujeme za pochopení.

Nepřehlédněte

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Představitelka Fiony Gallagherové včera překvapila fanoušky, když na svém facebookovém účtu oznámila, že nadcházející devátou řadou pro ni účinkování v Shameless kon­čí.

Reklama

ROZHOVOR

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Jako syn umělců nevyrůstal Steve Howey jako každé jiné dítě. O jeho neobyčejném dětství, hereckém vývoji a budoucnosti Shameless si můžete přečíst v následujícím rozhovoru.

Nejoblíbenější postava

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama