Shameless Mandy Milkovich

Mandy Milkovich

Mandy Milkovich

Mandy pochází z jediné rodiny v okolí, která je ještě horší než rodina Gallagherů. Je to Ianova kamarádka a nyní spí s Lipem. Navzdory tomu, že byla sexuálně zneužívána svým vlastním otcem, je v podstatě dobrý člověk. Snaží se podporovat Lipa, aby začal brát studium vysoké školy vážně, avšak neskrývají se zatím postranní úmysly?

Sezóny 6
2011 - 2016

Mandy je Mickeyho sestra, která je ve škole profláklá za své sexuální chování. Chtěla původně chodit s Ianem, ale ten její nabídky odmítne a prozradí, že je ve skutečnosti gay. Stanou se z nich kamarádi. V druhé sérii začne chodit s Lipem. Ve třetí sérii míchá její otec drogy s alkoholem, a tak se proti Fionině vůli nastěhuje ke Gallagherovým. S Lipem spolu pravidelně spí, jejich vztah je ale víc vášnivý než vážný, a když Lip začne mít pocit, že na něj začíná být Mandy příliš citově vázaná, řekne jí, že to mezi nimi nebylo nikdy „oficiální“.

Mandy Lipa miluje a tajně jeho jménem rozešle přihlášky na různé univerzity, protože vidí, že Lip má potenciál, ale mrhá jím. Jelikož Mandy vidí Karen jako překážku v jeho univerzitních aspiracích (a možná i ze žárlivosti), přejede ji autem. Lip se s Mandy rozejde, ale je jí vděčný, co pro něj udělala.


šesté řadě se ukáže, že Mandy začala pracovat jako společnice. Práce ji baví, protože se k ní klienti chovají hezky. Když jeden z klientů během schůzky zemře, zavolá na pomoc Iana a poté opět mizí.

*V první sérii hrála Mandy herečka Jane Levy.

Emma Greenwell jako Mandy Milkovich. Foto: Oficiální Facebook Shameless

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Klora

Mandy je skvělá !

8.3.2016 | 22:35:49
niytt

Mandy je nejlepsi! :-)

7.4.2013 | 16:30:00

Titulky

Epizoda S11E06: Do Not Go Gentle into That Good....eh, Screw It

Vzhledem k současné situaci momentálně nikdo titulky k 11. sérii nepřekládá. Děkujeme za pochopení.

Nepřehlédněte

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Představitelka Fiony Gallagherové včera překvapila fanoušky, když na svém facebookovém účtu oznámila, že nadcházející devátou řadou pro ni účinkování v Shameless kon­čí.

Reklama

ROZHOVOR

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Jako syn umělců nevyrůstal Steve Howey jako každé jiné dítě. O jeho neobyčejném dětství, hereckém vývoji a budoucnosti Shameless si můžete přečíst v následujícím rozhovoru.

Nejoblíbenější postava

Reklama