Shameless Mandy Milkovich

Mandy Milkovich

Mandy Milkovich

Mandy pochází z jediné rodiny v okolí, která je ještě horší než rodina Gallagherů. Je to Ianova kamarádka a nyní spí s Lipem. Navzdory tomu, že byla sexuálně zneužívána svým vlastním otcem, je v podstatě dobrý člověk. Snaží se podporovat Lipa, aby začal brát studium vysoké školy vážně, avšak neskrývají se zatím postranní úmysly?

Sezóny 6
2011 - 2016


Mandy je Mickeyho sestra, která je ve škole profláklá za své sexuální chování. Chtěla původně chodit s Ianem, ale ten její nabídky odmítne a prozradí, že je ve skutečnosti gay. Stanou se z nich kamarádi. V druhé sérii začne chodit s Lipem. Ve třetí sérii míchá její otec drogy s alkoholem, a tak se proti Fionině vůli nastěhuje ke Gallagherovým. S Lipem spolu pravidelně spí, jejich vztah je ale víc vášnivý než vážný, a když Lip začne mít pocit, že na něj začíná být Mandy příliš citově vázaná, řekne jí, že to mezi nimi nebylo nikdy „oficiální“.

Mandy Lipa miluje a tajně jeho jménem rozešle přihlášky na různé univerzity, protože vidí, že Lip má potenciál, ale mrhá jím. Jelikož Mandy vidí Karen jako překážku v jeho univerzitních aspiracích (a možná i ze žárlivosti), přejede ji autem. Lip se s Mandy rozejde, ale je jí vděčný, co pro něj udělala.


šesté řadě se ukáže, že Mandy začala pracovat jako společnice. Práce ji baví, protože se k ní klienti chovají hezky. Když jeden z klientů během schůzky zemře, zavolá na pomoc Iana a poté opět mizí.

*V první sérii hrála Mandy herečka Jane Levy.

Emma Greenwell jako Mandy Milkovich. Foto: Oficiální Facebook Shameless

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Klora

Mandy je skvělá !

8.3.2016 | 22:35:49
niytt

Mandy je nejlepsi! :-)

7.4.2013 | 16:30:00

8. řada od 5. listopadu

Co nás čeká v osmé řadě

Co nás čeká v osmé řadě

Osmá řada bude mít svou premiéru za necelé dva měsíce. Tvůrce Shameless prozradil v rozhovoru pro Variety ústřední témata pro novou sezónu a s čím se budou postavy vypořádávat.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

Rozhovor s Isidorou Goreshter

Rozhovor s Isidorou Goreshter

Představitelka bývalé prostitutky Svetlany vypráví o své rodině, studiu herectví, o tom, jak probíhal konkurz na Shameless nebo jak zvládá natáčení s dětmi.

Nejoblíbenější postava