Shameless
97/100 - 96×

Shameless

Seriál sleduje příběh Franka Gallaghera jakožto svobodného otce šesti chytrých, temperamentních a nezávislých dětí, kterým by bez něho bylo pravděpodobně lépe. Gallagherovi nemají mnoho peněz, ale vědí, kdo jsou – a jsou absolutně divocí a neomluvitelně nestydatí.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Komedie
hrají
William H. Macy (Frank Gallagher), Emmy Rossum (Fiona Gallagher), Jeremy Allen White (Lip Gallagher), Cameron Monaghan (Ian Gallagher), Emma Kenney (Debbie Gallagher), Ethan Cutkosky (Carl Gallagher), Christian Isaiah (Liam Gallagher), Shanola Hampton (Veronica Fisher), Steve Howey (Kevin Ball), Isidora Goreshter (Svetlana Fisher), Ruby Modine (Sierra), Elliot Fletcher (Trevor), Noel Fisher (Mickey Milkovich), Emma Greenwell (Mandy Milkovich), Alan Rosenberg (Profesor Youens)

Karen Jackson

Karen Jackson

Karen je studentka doučovaná Lipem a špatná holka sousedství. Zdá se, že „věda jí prostě baví“ a ona je šťastná, že může Lipovi doučování platit neobvyklou formu platby. Její matka je tak trochu „mimo“ a její otec stále více ztrácí trpělivost s nimi oběma.

Sezóny 3
2011 - 2013

Za příslibem auta pozve Karen její otec na ples pořádaný jeho církví, kde ji veřejně zesměšní za všechny její předchozí sexuální espakády. Karen na to reaguje tak, že se obarví na černo, nechá si na ruku vytetovat Děvka a před webkamerou znásilní léky otupělého Franka tak, aby to její otec viděl. Ten následně spáchá sebevraždu.

druhé řadě navštěvuje Karen odvykačku pro sexuální závisláky, kde potkává Jodyho, se kterým začne chodit, ale zároveň spí i s Lipem, takže když poté otěhotní, není si jistá, kdo je otcem dítěte. Dítě se pokouší prodat bezdětnému páru a vytřískat z toho co nejvíc. Na konci série porodí dítě s Downovým syndromem, které je ještě navíc Asiat, což vylučuje jako otce jak Jodyho, tak Lipa. Dvojice, která měla dítě adoptovat, z plánu vycouvá kvůli jeho postižení a Sheila trvá na tom, že ho bude vychovávat. Dokonce mu i dá jméno – Hymie. Protože Sheila odmítá dát dítě pryč, Karen uteče. Po nějaké době se objeví jeho otec a vezme si ho. Karen se opět vrátí domů a ukáže se, že to ona zavolala otci dítěte a přesvědčila ho, že Sheila není schopná se o něj postarat, to vše proto, aby se o něj po návratu domů nemusela starat.

Karen nakonec odjíždí s Jodym do Arizony a nikdy už se v seriálu neobjeví, Sheila se o nich pouze krátce zmíní v páté řadě.

Laura Slade Wiggins jako Karen Jackson. Foto: SHOWTIME

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Darmody

5 za prsa.

22.1.2015 | 4:30:24
niytt

Ja tu svini nesnasim!!! Ale hraje to skvele :-)

7.4.2013 | 16:33:43

Nepřehlédněte

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Představitelka Fiony Gallagherové včera překvapila fanoušky, když na svém facebookovém účtu oznámila, že nadcházející devátou řadou pro ni účinkování v Shameless kon­čí.

Reklama

ROZHOVOR

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Jako syn umělců nevyrůstal Steve Howey jako každé jiné dítě. O jeho neobyčejném dětství, hereckém vývoji a budoucnosti Shameless si můžete přečíst v následujícím rozhovoru.

Nejoblíbenější postava

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama