Shameless Karen Jackson

Karen Jackson

Karen Jackson

Karen je studentka doučovaná Lipem a špatná holka sousedství. Zdá se, že „věda jí prostě baví“ a ona je šťastná, že může Lipovi doučování platit neobvyklou formu platby. Její matka je tak trochu „mimo“ a její otec stále více ztrácí trpělivost s nimi oběma.

Sezóny 3
2011 - 2013


Za příslibem auta pozve Karen její otec na ples pořádaný jeho církví, kde ji veřejně zesměšní za všechny její předchozí sexuální espakády. Karen na to reaguje tak, že se obarví na černo, nechá si na ruku vytetovat Děvka a před webkamerou znásilní léky otupělého Franka tak, aby to její otec viděl. Ten následně spáchá sebevraždu.

druhé řadě navštěvuje Karen odvykačku pro sexuální závisláky, kde potkává Jodyho, se kterým začne chodit, ale zároveň spí i s Lipem, takže když poté otěhotní, není si jistá, kdo je otcem dítěte. Dítě se pokouší prodat bezdětnému páru a vytřískat z toho co nejvíc. Na konci série porodí dítě s Downovým syndromem, které je ještě navíc Asiat, což vylučuje jako otce jak Jodyho, tak Lipa. Dvojice, která měla dítě adoptovat, z plánu vycouvá kvůli jeho postižení a Sheila trvá na tom, že ho bude vychovávat. Dokonce mu i dá jméno – Hymie. Protože Sheila odmítá dát dítě pryč, Karen uteče. Po nějaké době se objeví jeho otec a vezme si ho. Karen se opět vrátí domů a ukáže se, že to ona zavolala otci dítěte a přesvědčila ho, že Sheila není schopná se o něj postarat, to vše proto, aby se o něj po návratu domů nemusela starat.


Karen nakonec odjíždí s Jodym do Arizony a nikdy už se v seriálu neobjeví, Sheila se o nich pouze krátce zmíní v páté řadě.

Laura Slade Wiggins jako Karen Jackson. Foto: SHOWTIME

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Darmody

5 za prsa.

22.1.2015 | 4:30:24
niytt

Ja tu svini nesnasim!!! Ale hraje to skvele :-)

7.4.2013 | 16:33:43

8. řada od 5. listopadu

Co nás čeká v osmé řadě

Co nás čeká v osmé řadě

Osmá řada bude mít svou premiéru za necelé dva měsíce. Tvůrce Shameless prozradil v rozhovoru pro Variety ústřední témata pro novou sezónu a s čím se budou postavy vypořádávat.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

Rozhovor s Isidorou Goreshter

Rozhovor s Isidorou Goreshter

Představitelka bývalé prostitutky Svetlany vypráví o své rodině, studiu herectví, o tom, jak probíhal konkurz na Shameless nebo jak zvládá natáčení s dětmi.

Nejoblíbenější postava