Shameless
97/100 - 97×

Shameless

Seriál sleduje příběh Franka Gallaghera jakožto svobodného otce šesti chytrých, temperamentních a nezávislých dětí, kterým by bez něho bylo pravděpodobně lépe. Gallagherovi nemají mnoho peněz, ale vědí, kdo jsou – a jsou absolutně divocí a neomluvitelně nestydatí.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Komedie
hrají
William H. Macy (Frank Gallagher), Emmy Rossum (Fiona Gallagher), Jeremy Allen White (Lip Gallagher), Cameron Monaghan (Ian Gallagher), Emma Kenney (Debbie Gallagher), Ethan Cutkosky (Carl Gallagher), Christian Isaiah (Liam Gallagher), Shanola Hampton (Veronica Fisher), Steve Howey (Kevin Ball), Isidora Goreshter (Svetlana Fisher), Ruby Modine (Sierra), Elliot Fletcher (Trevor), Noel Fisher (Mickey Milkovich), Emma Greenwell (Mandy Milkovich), Alan Rosenberg (Profesor Youens)

S07E10: Ride or Die

S07E10: Ride or Die

Fiona uvažuje nad prodejem prádelny, protože se potýká s problémy kolem rekonstrukce a oprav. Mezitím se Ian smiřuje s informací o možném návratu Mickeyho a Kev s V berou věci do vlastních rukou poté, co vyjde najevo zrada Svetlany.

sk
4.12.2016
1 600 000
50 minut

Foto: SHOWTIMEHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Blejzr

Pecka díl a konecne zase zminka o nejlepsi postave serialu – JIMMYM!!! Doufejme, ze se vrati na scenu!

14.12.2016 | 1:49:22
tomasmachalekkkk

IS BACK :P otázkou jak nadlouho Bez něj ten seriál není koukatelný

11.12.2016 | 11:48:03
Kimberlly

Gallavich jééé, ale čo Trevor? :( Som rada, že je s Mickeym, ale neviem, či mu to prospeje. :(

9.12.2016 | 12:32:15
Luuuu

Pecková epizoda. A of course, Mickey is BACK!

čestný člen redakce
7.12.2016 | 16:41:41
LindaPinda

Krásná epizoda. Nástup Mickeyho… pecka! Chyběl strašně moc. Ianovo rozhodnutí naprosto chápu, nebude muset do budoucna řešit otázku, jak by to dopadlo, kdyby spolu odjeli. Trevora je škoda, oblíbila jsem si ho a na Iana měl dobrý vliv, ale nemůžu přijít na to, jak by to mezi nimi mohlo fungovat potom, co přijde. Tak v pohodě, aby to rozdýchal nebude nejspíš ani on. Jen doufám, že už neproběhne žádný crazy Ian a scénáristé budou chtít ukázat, že to může fungovat. Lip a Helene! Yes!!!

6.12.2016 | 20:20:54
Jana13.13

Miluju Mickeyho a jeho shledání s Ianem bylo dokonalé, stejně tak následné rozhodnutí Iana odjet s ním… ale i tak se cítím blbě kvůli Trevorovi, s Ianem byli super, doufám, že tím jeho role v seriálu nekončí :/ :) Monica a Frank jsou naprostí blázni, ale bavili mě :D S Lipem to jde zase pěkně z kopce, doufám, že se mu dostane pomoci, kterou potřebuje a že se Sierrou se udobří, sluší jim to spolu a Lip po dlouhé době vypadal, že by se konečně mohl zamilovat, pokud už se nestalo :) …Tu jeho profesorku nepočítám :D

6.12.2016 | 16:46:17
Sponka

šmarjá, naprostá bomba…!!

5.12.2016 | 18:15:20

Nepřehlédněte

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Představitelka Fiony Gallagherové včera překvapila fanoušky, když na svém facebookovém účtu oznámila, že nadcházející devátou řadou pro ni účinkování v Shameless kon­čí.

Reklama

ROZHOVOR

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Jako syn umělců nevyrůstal Steve Howey jako každé jiné dítě. O jeho neobyčejném dětství, hereckém vývoji a budoucnosti Shameless si můžete přečíst v následujícím rozhovoru.

Nejoblíbenější postava

Filtr seriálů
Reklama