Shameless
97/100 - 96×

Shameless

Seriál sleduje příběh Franka Gallaghera jakožto svobodného otce šesti chytrých, temperamentních a nezávislých dětí, kterým by bez něho bylo pravděpodobně lépe. Gallagherovi nemají mnoho peněz, ale vědí, kdo jsou – a jsou absolutně divocí a neomluvitelně nestydatí.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Komedie
hrají
William H. Macy (Frank Gallagher), Emmy Rossum (Fiona Gallagher), Jeremy Allen White (Lip Gallagher), Cameron Monaghan (Ian Gallagher), Emma Kenney (Debbie Gallagher), Ethan Cutkosky (Carl Gallagher), Christian Isaiah (Liam Gallagher), Shanola Hampton (Veronica Fisher), Steve Howey (Kevin Ball), Isidora Goreshter (Svetlana Fisher), Ruby Modine (Sierra), Elliot Fletcher (Trevor), Noel Fisher (Mickey Milkovich), Emma Greenwell (Mandy Milkovich), Alan Rosenberg (Profesor Youens)

Svetlana Fisher

Svetlana Fisher

Ruská prostitutka, kterou si najal Mickeyho otec Terry, aby ho „vyléčila“ z homosexuality. Ukáže se, že má podnikatelského ducha, a spolu s Veronicou a Kevem tvoří „romantickou trojici“.

Sezóny 5
2013 -

Svetlana otěhotní a navzdory své profesi tvrdí, že otcem je Mickey. Ve čtvrté řadě žije v domě Milkovichových spolu s dalšími prostitutkami. Po narození syna vyhrožuje, že Terrymu řekne, že Ianův a Mickeyho vztah pokračuje a po Mickeym chce za mlčenlivost peníze. V páté sezóně je pak Svetlana mírnější a mnohem komičtější postava. Nastěhuje se ke Kevovi a Veronice a oběma poskytuje orální sex jako součást svých „manželských“ povinností. V šesté řadě pravidelně navštěvuje Mickeyho ve vězení (s dítětem v náručí) a pracuje jako barmanka v Alibi. Kev omylem před imigračními pracovníky utrousí, že Svetlana přijela do Ameriky nelegálně. Aby zamezili její deportaci, Veronica se Svetlanou předstírají, že jsou vdané, až se v průběhu do sebe zamilují.

sedmé sérii žijí všichni tři společně jako trojice. Náhle se na scéně objevuje její bývalý ruský manžel a nějakou dobu proti Veroničině a Kevově vůli žije s nimi, dokud se ho Svetlana podle jejích slov „nezbaví“. Svetlana pak za jejich zády převezme vlastnictví baru, aby jim pomohla vyhrabat se z dluhů. Kejich tříčlenný vztah tím ovšem zničí.

Isidora Goreshter jako Svetlana Fisher. Foto: SHOWTIME

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Billy the Kid

ta trojka je top

22.12.2018 | 21:10:52

Nepřehlédněte

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Představitelka Fiony Gallagherové včera překvapila fanoušky, když na svém facebookovém účtu oznámila, že nadcházející devátou řadou pro ni účinkování v Shameless kon­čí.

Reklama

ROZHOVOR

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Jako syn umělců nevyrůstal Steve Howey jako každé jiné dítě. O jeho neobyčejném dětství, hereckém vývoji a budoucnosti Shameless si můžete přečíst v následujícím rozhovoru.

Nejoblíbenější postava

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama