Noel Fisher

Noel Fisher

Celé jméno: Noel Roeim Fisher
Místo narození: Vancouver, British Columbia, Kanada
Známé projekty: Shameless, Želvy Ninja

Datum narození: 13.3.1984 (34 let)

Noel se stal jedním z nejvyhledáva­nějších všestranných umělců filmového průmyslu, který v posledních letech přináší na malá i velká plátna dokonalé ztvárnění svých postav. Od mariňáka bojujícího proti invazi mimozemšťanů v ulicích Santa Monicy až po několik tisíc let starého rumunského upíra. Noel předvádí široký rozsah svých hereckých schopností v některých z nejžhavějších filmových projektů dneška.

Fisher pochází z Vancouveru. Jeho vůbec první herecká role byla v TV filmu The Sheldon Kennedy Story pro CBC v roce 1999. Díky tomu byl poprvé nominován na cenu GEMINI, o kterou se později ucházel znovu v kanadském seriálu Godiva's. Dále se pak objevil v celovečerním trháku Battle Los Angeles, kde si zahrál a ztvárnil roli vojáka Pfc. Shauna Lenihana společně s Aeronem Eckhartem. Také se objevil na programu CBS v seriálu Two and a Half Men, The Mentalist a Medium, stejně tak jako v Law & Order: Special Victims Unit, Huff a Bones na televizních kanálech FOX a NBC. V roce 2008 si zahrál v celovečerním filmu Red po boku Briana Coxe. Rok 2010 byl pro Fishera vyčnívající, zahrál si hned ve dvou minisériích HBO The Pacific a Band of Brothers.


Embed from Getty Images

V roce 2012 jsme Fishera mohli vidět ve vedlejší roli (jako rumunského upíra Vladimíra) v posledním díle celosvětového fenoménu The Twilight Saga: Breaking Dawn Part 2. V květnu 2012 byl Fisher vidět spolu s Kevinem Costnerem a Billem Paxtonem v mini seriálu Hatfields & McCoys, který zaznamenal na History Channel rekordní sledovanost.

K jeho dalším televizním přírůstkům z posledních dvou let patří solidní vystoupení pro Fox – Lie To Me, „FX – Terriers, CBS – Criminal Minds: Suspect Behavior a pro TNT – Dark Blue. Diváci si ho mohou nejlépe pamatovat pro jeho vynikající herecký výkon v úspěšném seriálu The Riches na FX, kde ztvárnil postavu potměšilého a chytrého Cala, syna Eddieho Izzarda a Minnie Driver.


Hraje v

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.