Emma Kenney

Emma Kenney

Celé jméno: Emma Rose Kenney
Místo narození: Manhattan, New York, USA
Známé projekty: Shameless

Datum narození: 14.9.1999 (18 let)

Emma Kenney se narodila na Manhattanu. Ve věku čtyř let si začala uvědomovat svojí vášeň k herectví. Od té doby se objevila v několika reklamách a začala i s dabingem. Poté, co se stala pevnou součástí série Shameless se také jako hostující herečka objevuje v Boardwalk Empire. Zároveň namluvila jednu z postav v animovaném filmu Epic (2013).

Kromě herectví také ráda ukazuje svoje nadšení i za kamerou. Emma natočila svůj první film The New Girl In Town, který byl oceněn jako finalista v roce 2009 na Mezinárodním filmovém festivalu v New Jersey. Zároveň se Emma mohla těšit poctě nejmladšího režiséra, který kdy dostal tu čest. Díky tomuto úspěchu o ní začaly psát příběhy New York Magazine, Fox-5 TV v New Yorku a New Jersey Monthly Magazine.


Když se zrovna nevěnuje herectví nebo režírování, miluje si hrát s jejími zvířaty a doufá, že si bude moci jednoho dne otevřít svůj vlastní útulek. Nyní rozděluje svůj čas mezi New Jersey a Los Angeles.


Hraje v

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.