Shameless
97/100 - 96×

Shameless

Seriál sleduje příběh Franka Gallaghera jakožto svobodného otce šesti chytrých, temperamentních a nezávislých dětí, kterým by bez něho bylo pravděpodobně lépe. Gallagherovi nemají mnoho peněz, ale vědí, kdo jsou – a jsou absolutně divocí a neomluvitelně nestydatí.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Komedie
hrají
William H. Macy (Frank Gallagher), Emmy Rossum (Fiona Gallagher), Jeremy Allen White (Lip Gallagher), Cameron Monaghan (Ian Gallagher), Emma Kenney (Debbie Gallagher), Ethan Cutkosky (Carl Gallagher), Christian Isaiah (Liam Gallagher), Shanola Hampton (Veronica Fisher), Steve Howey (Kevin Ball), Isidora Goreshter (Svetlana Fisher), Ruby Modine (Sierra), Elliot Fletcher (Trevor), Noel Fisher (Mickey Milkovich), Emma Greenwell (Mandy Milkovich), Alan Rosenberg (Profesor Youens)

Liam Gallagher

Liam Gallagher

Liam je nejmladší z Gallagherovic dětí. Liam v seriálu vzhledem ke svém věku nijak významnou úlohu nevytváří, ale je ústřední postavou mnoha zápletek.

Sezóny 7
2011 -

Je Afroameričan a přestože začátek pilotního dílu naznačuje, že Liamův otec je Frankův patron z anonymních alkoholiků, test otcovství prokáže, že je Frank skutečně Liamův biologický otec – ačkoliv oba jeho rodiče jsou běloši a nevědí o žádných afroamerických předcích. Jeho matka Monica se ho snažila ukrást, aby žil s ní a její přítelkyní Robertou, jeho sourozenci jí to ale nedovolili. V druhé sérii ho dal Frank jako zálohu, když vsadil 10 tisíc dolarů, které nemohl splatit. Ve čtvrté řadě Liam požije Fionin kokain (za což je později zatčena) a utrpí možné poškození mozku, ale dostane se z toho. V sedmé řadě Liam začne připomínat Franka.

V první sérii (2011) hrál Liama Brennan Kane Johnson spolu s bratrem, dvojčetem Blake Alexander Johnson. Foto: SHOWTIME

Od druhé série po sedmou (2012–2016) ho hráli dvojčata Brenden Sims a (méně) Brandon Sims.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Představitelka Fiony Gallagherové včera překvapila fanoušky, když na svém facebookovém účtu oznámila, že nadcházející devátou řadou pro ni účinkování v Shameless kon­čí.

Reklama

ROZHOVOR

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Jako syn umělců nevyrůstal Steve Howey jako každé jiné dítě. O jeho neobyčejném dětství, hereckém vývoji a budoucnosti Shameless si můžete přečíst v následujícím rozhovoru.

Nejoblíbenější postava

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama