Shanola Hampton

Shanola Hampton

Celé jméno: Shanola Hampton
** Místo narození:** Charleston, Jižní Karolína, USA
** Známé projekty:** Shameless

Datum narození: 27.5.1977 (40 let)

Shanola Hampton v současné době hraje po boku Emmy Rossum a Williama H. Macyho a v roztomilém dramatu Shameless. Shanola hraje v tomto seriálu postavu Veronicy Fisher a je užitečná a milující přítelkyně Fiony.

Narodila se na v Charlestonu v Jižní Karolíně a vyrůstala v Summerville. Pochází ze čtyř sester. Na Winthropově univerzitě získala bakalářský titul a poté obdržela magisterský titul z výtvarných umění na Illinoiské univerzitě. V roce 2001 se přestěhovala do Los Angeles, kde hrála nejdříve v reklamách. Ráda cvičí a udržuje své tělo ve formě, proto mezi její koníčky patří plavání a pilates. Jejím snem je otevřít si vlastní hereckou školu. V současné době žije v Los Angeles a s manželem, hercem Darenem Dukesem mají dvě děti.


Embed from Getty Images

Zahrála si v nezávislém filmu They Die by Dawn (2013) po boku herců jako Rosario Dawson, Indris Elba, a Erykah Badu. Westernový film je o čtyřech psancích, kde každý z nich vloží do hry peněžní částku a může se začít střílet. Souboj o to kdo nejrychleji vytasí kvér a shrábne prachy může vyhrát jen jeden. Dalším snímkem je Things Never Said (2013), ve kterém hrála spolu s Dorianem Missickem, Omari Hardwickem, a Michaelem Beachem.

Zahrála širokou paletu televizních rolí, například v Miami Medical, Pepper Dennis, Strong Medicine, Scrubs a Reba. Mezi filmy hlavně patří The Mostly Unfabulous Life of Ethan Green, You Again a The Hanged Man.


Hraje v

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.