Shanola Hampton

Shanola Hampton

Celé jméno: Shanola Hampton
** Místo narození:** Charleston, Jižní Karolína, USA
** Známé projekty:** Shameless

Datum narození: 27.5.1977 (47 let)

Shanola Hampton v současné době hraje po boku Emmy Rossum a Williama H. Macyho a v roztomilém dramatu Shameless. Shanola hraje v tomto seriálu postavu Veronicy Fisher a je užitečná a milující přítelkyně Fiony.

Narodila se na v Charlestonu v Jižní Karolíně a vyrůstala v Summerville. Pochází ze čtyř sester. Na Winthropově univerzitě získala bakalářský titul a poté obdržela magisterský titul z výtvarných umění na Illinoiské univerzitě. V roce 2001 se přestěhovala do Los Angeles, kde hrála nejdříve v reklamách. Ráda cvičí a udržuje své tělo ve formě, proto mezi její koníčky patří plavání a pilates. Jejím snem je otevřít si vlastní hereckou školu. V současné době žije v Los Angeles a s manželem, hercem Darenem Dukesem mají dvě děti.

Embed from Getty Images

Zahrála si v nezávislém filmu They Die by Dawn (2013) po boku herců jako Rosario Dawson, Indris Elba, a Erykah Badu. Westernový film je o čtyřech psancích, kde každý z nich vloží do hry peněžní částku a může se začít střílet. Souboj o to kdo nejrychleji vytasí kvér a shrábne prachy může vyhrát jen jeden. Dalším snímkem je Things Never Said (2013), ve kterém hrála spolu s Dorianem Missickem, Omari Hardwickem, a Michaelem Beachem.

Zahrála širokou paletu televizních rolí, například v Miami Medical, Pepper Dennis, Strong Medicine, Scrubs a Reba. Mezi filmy hlavně patří The Mostly Unfabulous Life of Ethan Green, You Again a The Hanged Man.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Shameless Veronica Fisher 2011 7

Filtr seriálů