Shameless
97/100 - 97×

Shameless

Seriál sleduje příběh Franka Gallaghera jakožto svobodného otce šesti chytrých, temperamentních a nezávislých dětí, kterým by bez něho bylo pravděpodobně lépe. Gallagherovi nemají mnoho peněz, ale vědí, kdo jsou – a jsou absolutně divocí a neomluvitelně nestydatí.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Komedie
hrají
William H. Macy (Frank Gallagher), Emmy Rossum (Fiona Gallagher), Jeremy Allen White (Lip Gallagher), Cameron Monaghan (Ian Gallagher), Emma Kenney (Debbie Gallagher), Ethan Cutkosky (Carl Gallagher), Christian Isaiah (Liam Gallagher), Shanola Hampton (Veronica Fisher), Steve Howey (Kevin Ball), Isidora Goreshter (Svetlana Fisher), Ruby Modine (Sierra), Elliot Fletcher (Trevor), Noel Fisher (Mickey Milkovich), Emma Greenwell (Mandy Milkovich), Alan Rosenberg (Profesor Youens)

Jimmy/Steve Lishman

Jimmy/Steve Lishman

Steve je pohledný, dobře vychovaný chlap se spoustou kuráže. Intenzivně sleduje Fionu a nebojí se udeřit a hájit její čest. Jezdí sportovním vozem, nosí drahé hodinky a svobodně rozhazuje peníze kolem sebe. Ale nemusí být vše, jak se zdá …

Sezóny 5
2011 - 2015

Fioně přijde podezřelé, kde bere Jimmy tolik peněz, a později zjistí nejen to, že je to profesionální zloděj aut, ale také že jeho pravé jméno je Steve, pochází z bohaté rodiny a studuje medicínu.

druhé řadě se Jimmy ožení s Estefanií, dcerou brazilského drogového bosse, ačkoliv o ni nemá zájem. Na konci série se s Fionou dají dohromady. Estefaniin otec chce, aby se jeho dcera stala občankou Spojených států, a tak Jimmymu vyhrožuje, že když imigrační nepřesvědčí, že je jejím oddaným manželem, zabije ho. Tak se i téměř stane.

páté sérii se Jimmy opět zjeví, Fiona se s ním vyspí a její manželství s Gusem je tím u konce. Jimmy Fionu přesvědčuje, aby s ním odjela do Dubaje. Dubaj nakonec padá, ale Fiona by se i tak rozhodla, že bude lepší jejich vztah ukončit, protože mu nikdy nedokáže úplně věřit. Jimmyho obchodní partnerka Angela pak řekne Fioně pravdu – z obchodního jednání v Dubaji sešlo, a že „Jack“ je dobrý zloděj, ale hrozný člověk.

Justin Chatwin jako Jimmy Lishman. Foto: SHOWTIME

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
monca2112

Vôbec ho nemám rada, stále len klame a podvádza.

1.10.2017 | 12:51:43
Blejzr

Nejlepsi postava

15.10.2016 | 2:56:50

Nepřehlédněte

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Představitelka Fiony Gallagherové včera překvapila fanoušky, když na svém facebookovém účtu oznámila, že nadcházející devátou řadou pro ni účinkování v Shameless kon­čí.

Reklama

ROZHOVOR

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Jako syn umělců nevyrůstal Steve Howey jako každé jiné dítě. O jeho neobyčejném dětství, hereckém vývoji a budoucnosti Shameless si můžete přečíst v následujícím rozhovoru.

Nejoblíbenější postava

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama