The 100
90/100 - 818×

The 100

Post apokalyptický scifi seriál stanice The CW. Lidstvo bylo zničeno nukleární válkou, která vyhubila téměř vše živé na planetě. Nyní skoro po sto letech je vyslána expedice čítající stovku mladistvých delikventů, aby zjistili jestli je Země znovu obyvatelná.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Bob Morley (Bellamy Blake), Eliza Taylor (Clarke Griffin), Thomas McDonell (Finn Collins), Devon Bostick (Jasper Jordan), Richard Harmon (John Murphy), Christopher Larkin (Monty Green), Marie Avgeropoulos (Octavia Blake), Lindsey Morgan (Raven Reyes), Eli Goree (Wells Jaha), Paige Turco (Abby Griffin), Isaiah Washington (Thelonius Jaha), Henry Ian Cusick (Marcus Kane), Dichen Lachman (Anya), Adina Porter (Indra), Alycia Debnam-Carey (Lexa)

Nelson

Nelson

Netrpělivý člen Dětí Gabriela, který vždy bojoval proti útlaku Starších v Sanctu. Když dokáže většinu z nich svrhnout, má jediný cíl – zbavit se Russella. Když ovšem zjistí, že v jeho těle dřímá někdo jiný, změní názor.

Sezóny 2
2019 - 2020

Nelson se narodil na planetě Alpha, bohužel se nikdy nedozvěděl, kdo ve skutečnosti byli jeho rodiče. Za to byl také vyhozen se Sancta a byl nabídnut jako oběť místním lesům. Naštěstí byl zachráněn Dětmi Gabriela, ke kterým se následně i přidal. Tam se stal poměrně důležitým lídrem celého seskupení.

Několik let sloužil Gabrielu Santiagovi. Ten, když konečně dokázal svrhnout Starší ze Sancta, tak Děti Gabriela byli opět vítáni ve svých starých domovech. Gabriel ovšem neměl příliš času k vedení svých lidí, radši se vypravil odhalovat tajemství Anomálie. Nelson ovšem zůstává v Sanctu a je jedním z nejvýraznějších velitelů Dětí Gabriela, který se stará o pořádek, když Gabriel není k dispozici.

Nelson zpočátku volá po popravě Russella Lightbourna, který ho kdysi právě vyhnal ze Sancta. Nelson má hlasitou podporu svých lidí, částečně i vězňů, ale dostane se do křížku s uctívači falešných bohů. Nelson posléze zjistí, že v těle Russella se ovšem umístil lstivý Sheidheda, který má zcela jiné cíle a pohnutky než Russell. Sheidheda Nelsona zmanipuluje, který se posléze přidává na jeho stranu.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Moc toho nepředvedl, ale nepoklekl.

3.12.2021 | 0:36:18
akashko12

Nemastný, neslaný. Ku koncu ma dosť štval.

redaktor
22.7.2021 | 20:50:23
SnowDe

Jako, nevěděl, jak se rozhodnout pořádně, byl takový divný, nic moc…

6.10.2020 | 17:16:22
Tralery

sexy!

21.7.2020 | 23:52:39
tom99

Minulou sezónu jsem si ho ani nevšiml, letos je trochu výraznější, leč má potenciál, který snad bude využit…

webmaster, grafik
3.7.2020 | 16:47:12

Aktualizace postav

Během sedmé řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

Novinky

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Konec se nevyhnutelně blíží. Ještě předtím než se podíváme na finální epizodu, pojďme se podívat na deset nejzajímavějších věcí o seriálu The 100, které jste možná do jeho konce netušili. A správný fanoušek by přeci o svém oblíbeném seriálu měl vědět co nejvíce. Zvlášť před jeho koncem.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama