The 100 Nelson

Nelson

Nelson

Netrpělivý člen Dětí Gabriela, který vždy bojoval proti útlaku Starších v Sanctu. Když dokáže většinu z nich svrhnout, má jediný cíl – zbavit se Russella. Když ovšem zjistí, že v jeho těle dřímá někdo jiný, změní názor.

Sezóny 2
2019 - 2020

Nelson se narodil na planetě Alpha, bohužel se nikdy nedozvěděl, kdo ve skutečnosti byli jeho rodiče. Za to byl také vyhozen se Sancta a byl nabídnut jako oběť místním lesům. Naštěstí byl zachráněn Dětmi Gabriela, ke kterým se následně i přidal. Tam se stal poměrně důležitým lídrem celého seskupení.

Několik let sloužil Gabrielu Santiagovi. Ten, když konečně dokázal svrhnout Starší ze Sancta, tak Děti Gabriela byli opět vítáni ve svých starých domovech. Gabriel ovšem neměl příliš času k vedení svých lidí, radši se vypravil odhalovat tajemství Anomálie. Nelson ovšem zůstává v Sanctu a je jedním z nejvýraznějších velitelů Dětí Gabriela, který se stará o pořádek, když Gabriel není k dispozici.


Nelson zpočátku volá po popravě Russella Lightbourna, který ho kdysi právě vyhnal ze Sancta. Nelson má hlasitou podporu svých lidí, částečně i vězňů, ale dostane se do křížku s uctívači falešných bohů. Nelson posléze zjistí, že v těle Russella se ovšem umístil lstivý Sheidheda, který má zcela jiné cíle a pohnutky než Russell. Sheidheda Nelsona zmanipuluje, který se posléze přidává na jeho stranu.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Tralery

sexy!

21.7.2020 | 23:52:39
tom99

Minulou sezónu jsem si ho ani nevšiml, letos je trochu výraznější, leč má potenciál, který snad bude využit…

webmaster, grafik
3.7.2020 | 16:47:12

Stav titulků

Epizoda S07E11: Etherea

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @Kattharinna, @Jirkem, @mia28
 

Epizodu nezapomeňte ohodnotit v jejím profilu. Diskutovat o aktuálně odvysílané epizodě můžete zde.

Nadcházející epizoda

7×11 – Etherea

Kde je sakra Bellamy Blake?

Premiéra: 13.8.2020

Reklama

Aktualizace postav

Během sedmé řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Novinky

Přehled časových linií, jak Octavia a Hope cestovaly časem

Přehled časových linií, jak Octavia a Hope cestovaly časem

Taky máte trochu zmatek v cestování časem v seriálu The 100? To my také, nic si z toho nedělejte. Nyní vám ale přinášíme článek, ve kterém hezky shrneme všechny časové linie, aby byl ve všem pořádek. Článek budeme průběžně aktualizovat o nové poznatky.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců