The 100
90/100 - 818×

The 100

Post apokalyptický scifi seriál stanice The CW. Lidstvo bylo zničeno nukleární válkou, která vyhubila téměř vše živé na planetě. Nyní skoro po sto letech je vyslána expedice čítající stovku mladistvých delikventů, aby zjistili jestli je Země znovu obyvatelná.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Bob Morley (Bellamy Blake), Eliza Taylor (Clarke Griffin), Thomas McDonell (Finn Collins), Devon Bostick (Jasper Jordan), Richard Harmon (John Murphy), Christopher Larkin (Monty Green), Marie Avgeropoulos (Octavia Blake), Lindsey Morgan (Raven Reyes), Eli Goree (Wells Jaha), Paige Turco (Abby Griffin), Isaiah Washington (Thelonius Jaha), Henry Ian Cusick (Marcus Kane), Dichen Lachman (Anya), Adina Porter (Indra), Alycia Debnam-Carey (Lexa)

Raven Reyes

Raven Reyes

Je mechaničkou a expertkou na výbušniny. Není součástí „originální“ Stovky, na Zem se dostala díky matce Clarke Abby, která jí tam vyslala, aby zjistila, zda jsou mládenci na Zemi v pořádku.

Sezóny 6
2014 - 2020

Raven je jedna z malá mladistvých, která nebyla ve vězení, i když by prakticky měla. Díky ní Archa přišla o zásoby kyslíku, ale za její čin byl potrestán Finn. Raven není schopna unést, že její přítel byl vyslán na Zemi, zatímco na trčí ve vesmíru, a tak s pomocí Abby dokážou vymyslet způsob, jak Raven dostat na Zem. Když se ovšem Raven shledá s Finnem, zjistí, že on našel během dvou týdnu zalíbení v Clarke.

John Murphy Raven postřelí, čímž jí totálně změní život – Raven není téměř schopná chodit. V následujících dnech a týdnech se navíc musela vypořádat se smrtí svého bývalého přítele Finna, malou útěchu najde ve Wickovi. Raven se nikdy nedokáže smířit s bolestí, kterou zažila fyzicky a psychicky, proto se nebrání vzít Jahův čip, který jí otevře cestu do Města světel.

Hlášky

  • Jak se z tebe stal takovej kretén, Murphy?
  • Přestala být dítětem v den, kdy jsi jí sem poslala zemřít.
  • Snila jsem o tom, že to bude vonět takhle. Je tohle déšť?
  • Běž se vypustit, Nygel.
  • Neumírají, sundavají si je (náramky, pozn.).

(Raven v průběhu tří sezón. Foto: CW)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
M4JKY

Za mňa jedna z mnohych oblubených postav

15.5.2022 | 10:04:30
Jiri007

Raven jsem měl celkem rad hlavně proto jak vždycky dokazala vymyslet plan a dostat se z nemožne situace a taky se nebala a navic to bylo pěkna kočka spolu s Octavii.

redaktor
6.12.2021 | 14:17:40
Adm1

Otravná postava. Namyslená. Od prvej ep. s ňou až do úplne poslednej sa nezmenila, ale, že vôbec. Vždy sa iba sťažuje ako keby ona vedela lepšie

19.1.2021 | 12:01:02
akashko12

Krásna, múdra, milá, silná a statočná mechanička, čo dodať :D. Doslova ju milujem xD, a aj s Octaviou je to moja najobľúbenejšia postava, preto dávam 100% :).

redaktor
14.1.2021 | 13:19:13
SnowDe

Raven prostě boží, měla své epizody, ale ona pořád zůstává svá snad po celou dobu seriálu :)

6.10.2020 | 16:44:32
SanctumClarke

Jedná z nejlepších, Raven mám moc ráda. Všichni tam jsou zabijáci a ona prostě zůstává hodná a věrná svému svědomí. Spoustě lidem to na ní vadí, ale já si myslím, že kdyby i ona ztratila svou soudnost, tak by seriál ztratil kouzlo a byl jednotvárným. Moc chválím jak charakter postavy, tak i herecké zpracování. Lindsey se teď také hodně ukázala u nejnovějších epizod, kde se předvedla i mimo herecký pole. :)

8.7.2020 | 23:18:45
Petulla72

Z celého seriálu zaručeně moje nejoblíbenější postava. Silná, chytrá a statečná. Postřelili jí – ztratila přítele – měla operaci, kterou si musela protrpět bez jakékoliv léku – byla obviněná z pokusu vraždy – operovali jí kvůli její kostní dřeni. Jo, má za sebou „pár těžkých týdnů“ a přesto nevyhledává pomstu, naopak dokáže odpustit ♥

10.6.2020 | 13:06:48
Milano33

Božia!

6.1.2020 | 22:46:17
Dw3st3r

Postava co se rve ikdyž nemůže a ví že to prostě nedá. Zažila snad nejvíc bolesti z celého seriálu. Sice mě občas štvou ty její kecy ,ale to se dá přežít.

23.6.2019 | 10:01:24
MiqueEala

Skvělá postava. I když se občas vzdá, nakonec se přece jen začne prát. Jen škoda těch moralistických keců, co pořád má… ale ty tam mají snad všichni.

22.6.2019 | 0:07:48

Aktualizace postav

Během sedmé řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

Novinky

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Konec se nevyhnutelně blíží. Ještě předtím než se podíváme na finální epizodu, pojďme se podívat na deset nejzajímavějších věcí o seriálu The 100, které jste možná do jeho konce netušili. A správný fanoušek by přeci o svém oblíbeném seriálu měl vědět co nejvíce. Zvlášť před jeho koncem.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama