The 100 Raven Reyes

Raven Reyes

Raven Reyes

Je mechaničkou a expertkou na výbušniny. Není součástí „originální“ Stovky, na Zem se dostala díky matce Clarke Abby, která jí tam vyslala, aby zjistila, zda jsou mládenci na Zemi v pořádku.

Sezóny 6
2014 - 2020

Raven je jedna z malá mladistvých, která nebyla ve vězení, i když by prakticky měla. Díky ní Archa přišla o zásoby kyslíku, ale za její čin byl potrestán Finn. Raven není schopna unést, že její přítel byl vyslán na Zemi, zatímco na trčí ve vesmíru, a tak s pomocí Abby dokážou vymyslet způsob, jak Raven dostat na Zem. Když se ovšem Raven shledá s Finnem, zjistí, že on našel během dvou týdnu zalíbení v Clarke.

John Murphy Raven postřelí, čímž jí totálně změní život – Raven není téměř schopná chodit. V následujících dnech a týdnech se navíc musela vypořádat se smrtí svého bývalého přítele Finna, malou útěchu najde ve Wickovi. Raven se nikdy nedokáže smířit s bolestí, kterou zažila fyzicky a psychicky, proto se nebrání vzít Jahův čip, který jí otevře cestu do Města světel.


Hlášky

  • Jak se z tebe stal takovej kretén, Murphy?
  • Přestala být dítětem v den, kdy jsi jí sem poslala zemřít.
  • Snila jsem o tom, že to bude vonět takhle. Je tohle déšť?
  • Běž se vypustit, Nygel.
  • Neumírají, sundavají si je (náramky, pozn.).

(Raven v průběhu tří sezón. Foto: CW)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Adm1

Otravná postava. Namyslená. Od prvej ep. s ňou až do úplne poslednej sa nezmenila, ale, že vôbec. Vždy sa iba sťažuje ako keby ona vedela lepšie

19.1.2021 | 12:01:02
akashko12

Krásna, múdra, milá, silná a statočná mechanička, čo dodať :D. Doslova ju milujem xD, a aj s Octaviou je to moja najobľúbenejšia postava, preto dávam 100% :).

14.1.2021 | 13:19:13
SnowDe

Raven prostě boží, měla své epizody, ale ona pořád zůstává svá snad po celou dobu seriálu :)

6.10.2020 | 16:44:32
SanctumClarke

Jedná z nejlepších, Raven mám moc ráda. Všichni tam jsou zabijáci a ona prostě zůstává hodná a věrná svému svědomí. Spoustě lidem to na ní vadí, ale já si myslím, že kdyby i ona ztratila svou soudnost, tak by seriál ztratil kouzlo a byl jednotvárným. Moc chválím jak charakter postavy, tak i herecké zpracování. Lindsey se teď také hodně ukázala u nejnovějších epizod, kde se předvedla i mimo herecký pole. :)

8.7.2020 | 23:18:45
Petulla72

Z celého seriálu zaručeně moje nejoblíbenější postava. Silná, chytrá a statečná. Postřelili jí – ztratila přítele – měla operaci, kterou si musela protrpět bez jakékoliv léku – byla obviněná z pokusu vraždy – operovali jí kvůli její kostní dřeni. Jo, má za sebou „pár těžkých týdnů“ a přesto nevyhledává pomstu, naopak dokáže odpustit ♥

10.6.2020 | 13:06:48
Milano33

Božia!

6.1.2020 | 22:46:17
Dw3st3r

Postava co se rve ikdyž nemůže a ví že to prostě nedá. Zažila snad nejvíc bolesti z celého seriálu. Sice mě občas štvou ty její kecy ,ale to se dá přežít.

23.6.2019 | 10:01:24
MiqueEala

Skvělá postava. I když se občas vzdá, nakonec se přece jen začne prát. Jen škoda těch moralistických keců, co pořád má… ale ty tam mají snad všichni.

22.6.2019 | 0:07:48
Lord Denvil

MegGyver v sukni :D dost to podělala v 5 řadě, když nehlásíla dolu o pokusech se nabourat na loď… Ale pak by žádná 5 ráda už nebyla, pač by Okravka nechala vězně popravit a máme Happy End v Edenu a konec seriálu :D

31.10.2018 | 12:10:00
RagnarokCzD

„Jak se z tebe stal takovej kretén, Murphy?“

Už za tohle si ta kočka zaslouží 100%. :D Takovej novodobej MacGyver … na kterýho se mi dívá daleko líp, než na O'neilla. :D

Podle mě dobře udělaná … řekl bych polohlavní role … nepřekáží, nevyniká a když už se projeví, tak to má hlavu a patu … a navíc, jak už sem říkal je to kočka. :D

17.7.2018 | 14:26:29

Stav titulků

Epizoda S07E16: The Last War

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @Kattharinna, @Jirkem, @mia28
 

Epizodu nezapomeňte ohodnotit v jejím profilu. Diskutovat o aktuálně odvysílané epizodě můžete zde.

Aktualizace postav

Během sedmé řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

Novinky

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Konec se nevyhnutelně blíží. Ještě předtím než se podíváme na finální epizodu, pojďme se podívat na deset nejzajímavějších věcí o seriálu The 100, které jste možná do jeho konce netušili. A správný fanoušek by přeci o svém oblíbeném seriálu měl vědět co nejvíce. Zvlášť před jeho koncem.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců