The 100
90/100 - 818×

The 100

Post apokalyptický scifi seriál stanice The CW. Lidstvo bylo zničeno nukleární válkou, která vyhubila téměř vše živé na planetě. Nyní skoro po sto letech je vyslána expedice čítající stovku mladistvých delikventů, aby zjistili jestli je Země znovu obyvatelná.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Bob Morley (Bellamy Blake), Eliza Taylor (Clarke Griffin), Thomas McDonell (Finn Collins), Devon Bostick (Jasper Jordan), Richard Harmon (John Murphy), Christopher Larkin (Monty Green), Marie Avgeropoulos (Octavia Blake), Lindsey Morgan (Raven Reyes), Eli Goree (Wells Jaha), Paige Turco (Abby Griffin), Isaiah Washington (Thelonius Jaha), Henry Ian Cusick (Marcus Kane), Dichen Lachman (Anya), Adina Porter (Indra), Alycia Debnam-Carey (Lexa)

Jasper Jordan

Jasper Jordan

Jasper je součástí Bellamyho armády, když Stovka úspěšně přistane na Zemi. Skupině slouží také jako chemik. Zpočátku si myslí, že je k ničemu, později v sobě probouzí hrdina, který je schopný položit život za své přátele.

Sezóny 4
2014 - 2017

Byl zatčen s jeho nejlepším kamarádem Montym za vyrábění a distribuci drog mladistvým vězňům. Na Zemi byl traumatizován, protože byl zajatý Zemšťany hned poté, co Stovka přistála na Zemi. Při každé příležitosti se snaží pomoci, jak jen nejvíc dokáže. Také se snažil být silným mužem, který by získal pozornost Octavie, ta ovšem nachází zalíbení v Lincolnovi.

Jasper nachází štěstí v lásce až ve chvíli, kdy jsou zbývající členové Stovky uneseni záhadnými lidmi z Mount Weather. Zde Jasper pozná nevinnou Mayu. Jejich láska ovšem nemá dlouhého trvání a při záchraně původní Stovky Maya přichází o život rukou Clarke. Smrt Mayi Jaspera velice zasáhne a od té doby se stal úplně jiným člověkem, než kdysi býval.

Hlášky:

  • Mají v tomhle městě bar? Koupím ti pivo.
  • Byl to sen, nebo sem dostal oštěpem?
  • Běž se vypustit Monty.
  • Běžíme směrem k těm válečným bubnům? Nesnáším tenhle plán.
  • Ti lidi ví, jak odejít.

(Jasper v průběhu tří sezón. Foto: CW)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Gaffík

Na ten seriál jsem začal koukat hlavně díky Devimu. Super klučina. Kdybych tam byl, tak bych se s ním určitě skamarádil. Borec.

25.8.2023 | 21:05:11
M4JKY

V pohode len skoda ze tak sa zmenil na konci

15.5.2022 | 10:02:54
saraxnovak

Devon Bostick- jakožto herec co Jaspera ztvárnil byl skvělý a hodně mu postava padla Ale teď k Jasperovi- V 1. sérii naprosto skvělej kluk co byl odvážný a byl schopen pomáhat V 2. sérii potkal Mayu-tady byl ještě v pohodě, ale kvůli její smrti se z něj stal naprostý idiot, což ho provází až do 4. série ve 3. a 4. jsem ho začala nesnášet.. lezly mi na nervy jeho neustálé připomínky, jeho touha po smrti a celkově jeho chování Šlo to s ním fakt z kopce a tajně jsem doufala že se vzchopí :(

14.1.2021 | 9:54:40
akashko12

Prvé 2 série bol super, robil srandu atď, ale po smrti Mayi začal byť otravný a tie jeho sebadeštrukčné sklony mi liezli riadne na nervy. Dávam 60%.

redaktor
30.11.2020 | 15:58:16
SnowDe

Jak tu píše hodně lidí, na začátku byl super, dělal srandu ale i něco uměl, škoda toho jak se rozhodl umřít..

6.10.2020 | 16:39:22
SanctumClarke

Že začátku prostě super postava, ale potom jsem se už modlila aby zmizel. Jediné co mi vadilo na jeho smrti, byl smutek Montyho. :(

22.2.2020 | 1:26:47
Dw3st3r

Super postava ze začátku , ale po smrti Mayi to s ním šlo sakra z kopce…

22.6.2019 | 14:48:33
MiqueEala

Obyčejný slaboch. Akorát mi lezl na nervy.

22.6.2019 | 0:05:47
S.T.A.L.K.E.R.

Pro mě největší zklamání ze všech postav. Od začátku byl v pohodě, ale to co udělal na konci, byla ubohost. Nehledě na důvody, které k tomu měl, to byl zbabělec a ubožák.

2.3.2019 | 22:00:57
fanta2pomeranc

No, na začátku milý nevinný sympaťak, po smrti dívky z hory se pomátl a byl to idiot, ale zase na druhou stranu zábavný pošuk. Jsou tam postavy, které jsou hlavní a jeho zábavnosti nedosahovaly ani po kotníky… Navíc chtě nechtě, víme, že měl někdy pravdu. Nechávám 80%

27.12.2018 | 19:15:06

Aktualizace postav

Během sedmé řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

Novinky

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Konec se nevyhnutelně blíží. Ještě předtím než se podíváme na finální epizodu, pojďme se podívat na deset nejzajímavějších věcí o seriálu The 100, které jste možná do jeho konce netušili. A správný fanoušek by přeci o svém oblíbeném seriálu měl vědět co nejvíce. Zvlášť před jeho koncem.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama