The 100 Jasper Jordan

Jasper Jordan

Jasper Jordan

Jasper je součástí Bellamyho armády, když Stovka úspěšně přistane na Zemi. Skupině slouží také jako chemik. Zpočátku si myslí, že je k ničemu, později v sobě probouzí hrdina, který je schopný položit život za své přátele.

Sezóny 4
2014 - 2017

Byl zatčen s jeho nejlepším kamarádem Montym za vyrábění a distribuci drog mladistvým vězňům. Na Zemi byl traumatizován, protože byl zajatý Zemšťany hned poté, co Stovka přistála na Zemi. Při každé příležitosti se snaží pomoci, jak jen nejvíc dokáže. Také se snažil být silným mužem, který by získal pozornost Octavie, ta ovšem nachází zalíbení v Lincolnovi.

Jasper nachází štěstí v lásce až ve chvíli, kdy jsou zbývající členové Stovky uneseni záhadnými lidmi z Mount Weather. Zde Jasper pozná nevinnou Mayu. Jejich láska ovšem nemá dlouhého trvání a při záchraně původní Stovky Maya přichází o život rukou Clarke. Smrt Mayi Jaspera velice zasáhne a od té doby se stal úplně jiným člověkem, než kdysi býval.


Hlášky:

  • Mají v tomhle městě bar? Koupím ti pivo.
  • Byl to sen, nebo sem dostal oštěpem?
  • Běž se vypustit Monty.
  • Běžíme směrem k těm válečným bubnům? Nesnáším tenhle plán.
  • Ti lidi ví, jak odejít.

(Jasper v průběhu tří sezón. Foto: CW)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SanctumClarke

Že začátku prostě super postava, ale potom jsem se už modlila aby zmizel. Jediné co mi vadilo na jeho smrti, byl smutek Montyho. :(

22.2.2020 | 1:26:47
Dw3st3r

Super postava ze začátku , ale po smrti Mayi to s ním šlo sakra z kopce…

22.6.2019 | 14:48:33
MiqueEala

Obyčejný slaboch. Akorát mi lezl na nervy.

22.6.2019 | 0:05:47
S.T.A.L.K.E.R.

Pro mě největší zklamání ze všech postav. Od začátku byl v pohodě, ale to co udělal na konci, byla ubohost. Nehledě na důvody, které k tomu měl, to byl zbabělec a ubožák.

2.3.2019 | 22:00:57
fanta2pomeranc

No, na začátku milý nevinný sympaťak, po smrti dívky z hory se pomátl a byl to idiot, ale zase na druhou stranu zábavný pošuk. Jsou tam postavy, které jsou hlavní a jeho zábavnosti nedosahovaly ani po kotníky… Navíc chtě nechtě, víme, že měl někdy pravdu. Nechávám 80%

27.12.2018 | 19:15:06
Tralery

od 3.série je to jen protivné pako, které sabotuje vše, co může – jen idiot by chtěl zveřejnit seznam s přeživšími, který Clarke sepsala ve 4.řadě. Případ Nicky z Orange is the new black – u té se přes 5.řad řeší jen to, jak je návyková. A u Jaspera se teda budeme věnovat v několika řadách jenom tomu, jak ho život nebaví. Fláká se kolem, sám nijak nepřispěje, dělá jen problémy, ale kuráž oddělat se teda nemá. Ve druhé řadě byl však jeho charakter dobře napsaný.

Update: No konečně zařval.

Update 2: Kdyby se tehdá zastřelil na konci 3.řady po zničení Města Světel, jak s ním tvůrci původně zamýšleli, byla by jeho dějová linka mnohem silnější a dal bych mu i větší hodnocení. Ale to, že se jeho sebedestrukční chování ještě o celou 1 řadu navíc protáhlo této postavě vůbec neprospělo.

28.11.2018 | 11:31:30
Lord Denvil

Blbeček, fetka, alkoholik…

31.10.2018 | 11:46:04
No107064

Super postava, správnej pošuk, ale od „města světel“ snad každej čekal, kdy už mu někdo zatne tipec, protože to bylo s ním nudný a otravný.

15.8.2018 | 15:34:01
TonkaG

Slaboch, ktorý si väčšinou vybral tú najhoršiu možnosť a ešte sa snažil so sebou stiahnuť ostatných. Som rada, že skončil, pretože na novej planéte by on bol zase ten problém … ako to tušil a napísal. On tvrdil, že problémom sú ľudia. Ja vravím, že problémom sú ľudia ako Jasper.

15.8.2018 | 15:08:02
Harleys

Prostě vypatlaný debil! Od prvního okamžiku co se v The 100 objevil všechno vždycky kazil! A od té doby co mu hráblo byl opravdu k nevydržení! Hrozná postava! Nevím jak mu mohl Monthy pořád stát za zadkem! Sorry Jaspere ale ne! Teď už jsi stejně s Mayou a v nebi pozdrav Roana pls! Sajonara!

11.8.2018 | 0:04:03

Stav titulků

Epizoda S07E07: The Queen's Gambit

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @Kattharinna, @Jirkem, @mia28
 

Epizodu nezapomeňte ohodnotit v jejím profilu. Diskutovat o aktuálně odvysílané epizodě můžete zde.

Nadcházející epizoda

7×08 – Anaconda

Clarke stojí před novým protivníkem. Překvapivé spojení nás zavede zpět do minulosti a jaderné apokalypsy, která zničila Zemi.

Premiéra: 9.7.2020

Reklama

Aktualizace postav

Během šesté řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Novinky

Přehled časových linií, jak Octavia a Hope cestovaly časem

Přehled časových linií, jak Octavia a Hope cestovaly časem

Taky máte trochu zmatek v cestování časem v seriálu The 100? To my také, nic si z toho nedělejte. Nyní vám ale přinášíme článek, ve kterém hezky shrneme všechny časové linie, aby byl ve všem pořádek. Článek budeme průběžně aktualizovat o nové poznatky.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců