The 100 Jasper Jordan

Jasper Jordan

Jasper Jordan

Jasper je součástí Bellamyho armády, když Stovka úspěšně přistane na Zemi. Skupině slouží také jako chemik. Zpočátku si myslí, že je k ničemu, později v sobě probouzí hrdina, který je schopný položit život za své přátele.

Sezóny 3
2014 - 2016


Byl zatčen s jeho nejlepším kamarádem Montym za vyrábění a distribuci drog mladistvým vězňům. Na Zemi byl traumatizován, protože byl zajatý Zemšťany hned poté, co Stovka přistála na Zemi. Při každé příležitosti se snaží pomoci, jak jen nejvíc dokáže. Také se snažil být silným mužem, který by získal pozornost Octavie, ta ovšem nachází zalíbení v Lincolnovi.

Jasper nachází štěstí v lásce až ve chvíli, kdy jsou zbývající členové Stovky uneseni záhadnými lidmi z Mount Weather. Zde Jasper pozná nevinnou Mayu. Jejich láska ovšem nemá dlouhého trvání a při záchraně původní Stovky Maya přichází o život rukou Clarke. Smrt Mayi Jaspera velice zasáhne a od té doby se stal úplně jiným člověkem, než kdysi býval.


Hlášky:

  • Mají v tomhle městě bar? Koupím ti pivo.
  • Byl to sen, nebo sem dostal oštěpem?
  • Běž se vypustit Monty.
  • Běžíme směrem k těm válečným bubnům? Nesnáším tenhle plán.
  • Ti lidi ví, jak odejít.

(Jasper v průběhu tří sezón. Foto: CW)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Mou

!!!! SPOILER !!!! Dost reálně vykreslená postava…všichni se přes kruté věci co zažili prostě nedostanou…Jasper měl výborný vývoj a smysluplnou gradaci. Nebyl prostě tolik silný, aby se vzchopil a začal znovu žít. Sbohem, Jaspere! :)

21.7.2017 | 17:25:43
Luwinka

Celkem dobrá postava, nijak nevyčníval. Ve čtvrté sérii dostal, co si zasloužil. Škoda, jeho ironie mě bavila.

4.7.2017 | 9:03:12
Tony-Z

Jasperův příběh se uzavřel a když se za jeho působením v seriálu ohlédnu, zjišťuju, že mě vlastně hodně oslovil. Líbil se mi vývoj, kdy v prvních sériích bojoval ze všech sil o přežití své, svých přátel a nakonec i životní lásky. A to se zlomilo právě s Maynou smrtí, přes kterou se Jasper nikdy nepřenesl, což je v tomto seriálu tak vzácný úkaz, že mi právě Jasper přirostl k srdci. Zatímco všem ostatním umírají a jsou vražděni milovaní lidé přímo před očima a každý se z toho do pár dílů oklepe a jede se dál, Jasper ne. Viděli jsme, jak se dvě série propadá do zoufalství a beznaděje, až se nakonec rozhodne dobrovolně a alespoň trochu důstojně odejít ze světa, než aby se za každou cenu dál drápal přes haldy mrtvol k pochybné naději na život.

14.5.2017 | 14:33:20
Maryel

Na začátcích seriálu jsem k němu neměla žádný vztah, nebo jsem ho chvilkami měla ráda, s Mayou jsem ho nikdy neshippovala a vlastně jsem ho kvůli ní na chvíli přestala mít ráda.. Potom se psychicky zhroutil, to mě úplně nenadchlo, ale po city of light, se začal chovat praštěně a lhostejně k problémům, a teď ho mám spíš ráda. Je mi vcelku jedno jestli praimfay přežije, nebo ne, ale myslím si, že spíš ne, vzhledem tomu, že ani nechce, ale možná ho schválně nechají na živu, aby z něj byl pořádný přeživší :D

17.4.2017 | 12:16:01
Lethania

Zpočátku jsem ho měla ráda, ale v poslední době ho fakt nemusím. Ta jeho sebelítost a pokrytectví je vyčerpávající.

20.3.2017 | 20:47:12
LeerdamerSK

Škoda ho… V tretej sérií sa mi už tak nepáčil a v štvrtej to tiež není o nič lepšie…

25.2.2017 | 0:59:01
standwithfist

Jasper se topí v sebelítosti, je sebedestruktivní, každou sérii mi vadí víc a víc až si říkám, že možná první série aten kůl měla být jeho konečná. Vážně mě nudí a herec to taky nějak extra nedává (tyto postavy můžou být zajímavé, když jsou dobře zahrané). 37%

23.2.2017 | 17:17:19
LeneWillhill

Neskutečně příšerná postava. Nechápu, zabili tolik báječných postav, viz Lincoln, ale nechají v něm člověka, který už evidentně nemá co nabídnout kromě neustálé tužby nechat se zabít? Každá scéna s ním jen ubírá času, který mohli zaplnit něčím jiným. Zoufalá, pokrytecká a zbytečná postava, už ať je pryč, čekám na to od druhé série…

20.2.2017 | 19:08:13
Nilly

Od začátku byl pro mě nejlepší a nejzajímavější mužskou postavou v seriálu, ve třetí sérii z něj udělali strašnýho pokrytce. Snad bude jako dřív, tohle chování mi prostě k jeho roli nesedí

10.11.2016 | 20:25:27
Goldensmile

Trošku to uz prehana, nie?Chápem, že mu umrela slečna, ale nemusí být tak hnusný na Clarke. A ked, tak aj na Bellamyho by mal byt taký. Clarke v tom nebola sama.

17.5.2016 | 18:41:44

Stav titulků

Epizoda S04E13: Praimfaya

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENOPřeklad: @Kattharinna, @Jirkem
Korekce a časování: @ScaryX

Sedí na verze: 

  • HDTV.x264-SVA
  • WEB-DL.x264-RARBG
  • 1080p.HDTV.x264-CRAVERS

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Diskutovat o aktuálně odvysílané epizodě můžete zde.

Reklama

Zajímavosti

Posune se seriál o pět let v čase?

Posune se seriál o pět let v čase?

Čtyři roky sledujeme osudy hlavních postav seriálu The 100, i když pro postavy jsou to pouze měsíce. Nyní poprvé v historii seriálu má show možnost dohnat své fanoušky tím, že posune seriál o pět let dopředu. Dočkáme se příští rok tohoto posunu, nebo budeme sledovat osudy postav z krytu?

Aktualizace postav

Během čtvrté řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Chcete být v obraze a vědět o novinkách jako první?

Nově jsme pro Vás zřídili fanouškovskou Facebookovou stránku. Přidejte se a buďte informovaní vždy jako první!