The 100
90/100 - 818×

The 100

Post apokalyptický scifi seriál stanice The CW. Lidstvo bylo zničeno nukleární válkou, která vyhubila téměř vše živé na planetě. Nyní skoro po sto letech je vyslána expedice čítající stovku mladistvých delikventů, aby zjistili jestli je Země znovu obyvatelná.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Bob Morley (Bellamy Blake), Eliza Taylor (Clarke Griffin), Thomas McDonell (Finn Collins), Devon Bostick (Jasper Jordan), Richard Harmon (John Murphy), Christopher Larkin (Monty Green), Marie Avgeropoulos (Octavia Blake), Lindsey Morgan (Raven Reyes), Eli Goree (Wells Jaha), Paige Turco (Abby Griffin), Isaiah Washington (Thelonius Jaha), Henry Ian Cusick (Marcus Kane), Dichen Lachman (Anya), Adina Porter (Indra), Alycia Debnam-Carey (Lexa)

Levitt

Levitt

Levitt je obyvatelem na planetě Bardo, který pro Stoupence pracuje a dělá prakticky cokoliv – od uklízeče až po hledání klíče k ukončení války. Levitt si velice oblíbí Octavii, kde není schopen potlačit své emoce.

Sezóny 1
2020 - 2020

Levitt je jedním ze Stoupenců na planetě Bardo, do styku s ním především přijdou Octavia Blake, Hope Diyoza, Charmaine Diyoza a Gabriel Santiago. Levitt se totiž chce dostat ke klíči, který má ukončit poslední válku, kterou lidstvo kdy pojede. Tím klíčem je pochopitelně Clarke Griffin. A na ty má nejvíce vzpomínek právě Octavia, takže té se Levitt hrabe v hlavě nejčastěji.

Octavia se ovšem svých vzpomínek nechce zdát. Za tu dobu Levittovi navíc přiroste k srdci, takže jí dokonce pomůže utéct. Následně se ale díky Hope, která mezitím dorazila na Bardo, Octavia dostává zpět do Levittova věznění. Odsud je ale za pár dní zachráněna Echo, Gabrielem a Diyozou. Anders nakonec dokáže všechny přesvědčit, ať se k nim přidají a pomohou jim vyhrát poslední válku.

Octavia, Hope, Gabriel a Diyozovi absolvují náročný trénink, jehož součástí je okrajově právě i Levitt. Ten se snaží od Octavie držet si odstup, ale přeci jenom nedokáže potlačit své osobní emoce. Když přijde na věc, Octavia ho vyprovokuje a oba spolu stráví noc. Druhého dne Octavia splní testovací zkoušky jako ostatní. Pouze Hope neuspěje, která je na pět let poslána do planetu Pokání.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Byl hodně užitečný.

3.12.2021 | 0:40:08
akashko12

Sympaťák, no podobne ako Ilian, ani Levitt nenahradí Lincolna.

redaktor
22.7.2021 | 20:55:36
SnowDe

Jsem rád, že si našel O.. jsou spolu dobří a konečně si i ona zaslouží někoho.

6.10.2020 | 17:17:43
tom99

Ne, prostě k Octavii mi nesedí. Po Lincolnovi už nikdo zajímavý nepřišel…

webmaster, grafik
22.7.2020 | 10:31:03

Aktualizace postav

Během sedmé řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

Novinky

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Konec se nevyhnutelně blíží. Ještě předtím než se podíváme na finální epizodu, pojďme se podívat na deset nejzajímavějších věcí o seriálu The 100, které jste možná do jeho konce netušili. A správný fanoušek by přeci o svém oblíbeném seriálu měl vědět co nejvíce. Zvlášť před jeho koncem.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama