The 100 Levitt

Levitt

Levitt

Levitt je obyvatelem na planetě Bardo, který pro Stoupence pracuje a dělá prakticky cokoliv – od uklízeče až po hledání klíče k ukončení války. Levitt si velice oblíbí Octavii, kde není schopen potlačit své emoce.

Sezóny 1
2020 - 2020

Levitt je jedním ze Stoupenců na planetě Bardo, do styku s ním především přijdou Octavia Blake, Hope Diyoza, Charmaine Diyoza a Gabriel Santiago. Levitt se totiž chce dostat ke klíči, který má ukončit poslední válku, kterou lidstvo kdy pojede. Tím klíčem je pochopitelně Clarke Griffin. A na ty má nejvíce vzpomínek právě Octavia, takže té se Levitt hrabe v hlavě nejčastěji.

Octavia se ovšem svých vzpomínek nechce zdát. Za tu dobu Levittovi navíc přiroste k srdci, takže jí dokonce pomůže utéct. Následně se ale díky Hope, která mezitím dorazila na Bardo, Octavia dostává zpět do Levittova věznění. Odsud je ale za pár dní zachráněna Echo, Gabrielem a Diyozou. Anders nakonec dokáže všechny přesvědčit, ať se k nim přidají a pomohou jim vyhrát poslední válku.


Octavia, Hope, Gabriel a Diyozovi absolvují náročný trénink, jehož součástí je okrajově právě i Levitt. Ten se snaží od Octavie držet si odstup, ale přeci jenom nedokáže potlačit své osobní emoce. Když přijde na věc, Octavia ho vyprovokuje a oba spolu stráví noc. Druhého dne Octavia splní testovací zkoušky jako ostatní. Pouze Hope neuspěje, která je na pět let poslána do planetu Pokání.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
akashko12

Sympaťák, no podobne ako Ilian, ani Levitt nenahradí Lincolna.

redaktor
22.7.2021 | 20:55:36
SnowDe

Jsem rád, že si našel O.. jsou spolu dobří a konečně si i ona zaslouží někoho.

6.10.2020 | 17:17:43
tom99

Ne, prostě k Octavii mi nesedí. Po Lincolnovi už nikdo zajímavý nepřišel…

webmaster, grafik
22.7.2020 | 10:31:03

Stav titulků

Epizoda S07E16: The Last War

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @Kattharinna, @Jirkem, @mia28
 

Epizodu nezapomeňte ohodnotit v jejím profilu. Diskutovat o aktuálně odvysílané epizodě můžete zde.

Aktualizace postav

Během sedmé řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

Novinky

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Konec se nevyhnutelně blíží. Ještě předtím než se podíváme na finální epizodu, pojďme se podívat na deset nejzajímavějších věcí o seriálu The 100, které jste možná do jeho konce netušili. A správný fanoušek by přeci o svém oblíbeném seriálu měl vědět co nejvíce. Zvlášť před jeho koncem.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců