The 100 Levitt

Levitt

Levitt

Levitt je obyvatelem na planetě Bardo, který pro Stoupence pracuje a dělá prakticky cokoliv – od uklízeče až po hledání klíče k ukončení války. Levitt si velice oblíbí Octavii, kde není schopen potlačit své emoce.

Sezóny 1
2020 - 2020

Levitt je jedním ze Stoupenců na planetě Bardo, do styku s ním především přijdou Octavia Blake, Hope Diyoza, Charmaine Diyoza a Gabriel Santiago. Levitt se totiž chce dostat ke klíči, který má ukončit poslední válku, kterou lidstvo kdy pojede. Tím klíčem je pochopitelně Clarke Griffin. A na ty má nejvíce vzpomínek právě Octavia, takže té se Levitt hrabe v hlavě nejčastěji.

Octavia se ovšem svých vzpomínek nechce zdát. Za tu dobu Levittovi navíc přiroste k srdci, takže jí dokonce pomůže utéct. Následně se ale díky Hope, která mezitím dorazila na Bardo, Octavia dostává zpět do Levittova věznění. Odsud je ale za pár dní zachráněna Echo, Gabrielem a Diyozou. Anders nakonec dokáže všechny přesvědčit, ať se k nim přidají a pomohou jim vyhrát poslední válku.


Octavia, Hope, Gabriel a Diyozovi absolvují náročný trénink, jehož součástí je okrajově právě i Levitt. Ten se snaží od Octavie držet si odstup, ale přeci jenom nedokáže potlačit své osobní emoce. Když přijde na věc, Octavia ho vyprovokuje a oba spolu stráví noc. Druhého dne Octavia splní testovací zkoušky jako ostatní. Pouze Hope neuspěje, která je na pět let poslána do planetu Pokání.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Ne, prostě k Octavii mi nesedí. Po Lincolnovi už nikdo zajímavý nepřišel…

webmaster, grafik
22.7.2020 | 10:31:03

Stav titulků

Epizoda S07E10: A Little Sacrifice

cz0%
Odhadované dokončení včera 22:00


Překlad: @Kattharinna, @Jirkem, @mia28
 

Epizodu nezapomeňte ohodnotit v jejím profilu. Diskutovat o aktuálně odvysílané epizodě můžete zde.

Nadcházející epizoda

7×11 – Etherea

Kde je sakra Bellamy Blake?

Premiéra: 13.8.2020

Reklama

Aktualizace postav

Během sedmé řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Novinky

Přehled časových linií, jak Octavia a Hope cestovaly časem

Přehled časových linií, jak Octavia a Hope cestovaly časem

Taky máte trochu zmatek v cestování časem v seriálu The 100? To my také, nic si z toho nedělejte. Nyní vám ale přinášíme článek, ve kterém hezky shrneme všechny časové linie, aby byl ve všem pořádek. Článek budeme průběžně aktualizovat o nové poznatky.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců