The 100 Hope Diyoza

Hope Diyoza

Hope Diyoza

Dcera Charmaine Diyozy, která měla opravdu zvláštní dětství. Byla vychovávána na opuštěné planetě, kde nějaký čas trávila sama. Připravovala se na osudný den, kdy se Anomálie opět otevře.

Sezóny 2
2019 - 2020

Hope je dcerou Charmaine Diyozy, která byla těhotná přes 235 let. Charmaine ale byla dvakrát v kryospánku, takže z toho důvodu se těhotenství tak nenasytně natáhlo. Charmaine Hope porodila na opuštěné planetě, když nechtěně vstoupila do Anomálie. Octavia Blake naštěstí Charmaine byla v patách a dorazila na planetu s několika měsíčním zpožděním.

Charmaine a Octavia vychovávali Hope společně. Jednoho dne ovšem dorazili vetřelci z planety Bardo, kteří využívali planetu jako přechodnou stanici pro dočasné vězně. Charmaine a Octavia jsou následně návštěvníky z Barda uneseni, Hope zůstává na planetě sama. Ale ne tak úplně. Seznámí se zde s Devem, který si Hope oblíbí a přiroste mu k srdci. Slíbí ji, že ji vycvičí v boji, aby se Hope dostala do Barda a zachránila své přátele.


Když přijde osudný den, kdy se Anomálie otevře, Hope zaváhá, což vyústí v Devovu smrt. Hope se následně objeví na další jiné planetě, kde se seznámí s Gabrielem a Echo. Společně s nimi stráví dalších několik let na opuštěné planetě, kde se finálně připravují na muže z Barda. Když získají jejich neviditelné obleky, konečně se jim podaří dostat na neprozkoumanou planetu dostat. Hope tak doufá, že se konečně po dlouhých letech opět setká se svou matkou.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SanctumClarke

Hope je skvělá. Moc se mi líbí rodina, kterou si vytvořili Diyoza, Octavie a ona. :3 Je odvážná chytrá, rozhodně se s ní člověk nenudí. :D

8.7.2020 | 23:03:10
Kothy

Cela maka :)

30.6.2020 | 13:59:46
tom99

Je docela sympatická. Rozhodně jedna z nejlepších nových postav za posledních pár let.

webmaster, grafik
19.6.2020 | 17:51:38

Stav titulků

Epizoda S07E08: Anaconda

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @Kattharinna, @Jirkem, @mia28
 

Epizodu nezapomeňte ohodnotit v jejím profilu. Diskutovat o aktuálně odvysílané epizodě můžete zde.

Nadcházející epizoda

7×08 – Anaconda

Murphy a Indra musí zmírnit napjatou situaci. Staří přátelé mezitím utváří novou loajálnost.

Premiéra: 16.7.2020

Reklama

Aktualizace postav

Během šesté řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Novinky

Přehled časových linií, jak Octavia a Hope cestovaly časem

Přehled časových linií, jak Octavia a Hope cestovaly časem

Taky máte trochu zmatek v cestování časem v seriálu The 100? To my také, nic si z toho nedělejte. Nyní vám ale přinášíme článek, ve kterém hezky shrneme všechny časové linie, aby byl ve všem pořádek. Článek budeme průběžně aktualizovat o nové poznatky.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců