The 100
90/100 - 818×

The 100

Post apokalyptický scifi seriál stanice The CW. Lidstvo bylo zničeno nukleární válkou, která vyhubila téměř vše živé na planetě. Nyní skoro po sto letech je vyslána expedice čítající stovku mladistvých delikventů, aby zjistili jestli je Země znovu obyvatelná.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Bob Morley (Bellamy Blake), Eliza Taylor (Clarke Griffin), Thomas McDonell (Finn Collins), Devon Bostick (Jasper Jordan), Richard Harmon (John Murphy), Christopher Larkin (Monty Green), Marie Avgeropoulos (Octavia Blake), Lindsey Morgan (Raven Reyes), Eli Goree (Wells Jaha), Paige Turco (Abby Griffin), Isaiah Washington (Thelonius Jaha), Henry Ian Cusick (Marcus Kane), Dichen Lachman (Anya), Adina Porter (Indra), Alycia Debnam-Carey (Lexa)

Hope Diyoza

Hope Diyoza

Dcera Charmaine Diyozy, která měla opravdu zvláštní dětství. Byla vychovávána na opuštěné planetě, kde nějaký čas trávila sama. Připravovala se na osudný den, kdy se Anomálie opět otevře.

Sezóny 2
2019 - 2020

Hope je dcerou Charmaine Diyozy, která byla těhotná přes 235 let. Charmaine ale byla dvakrát v kryospánku, takže z toho důvodu se těhotenství tak nenasytně natáhlo. Charmaine Hope porodila na opuštěné planetě, když nechtěně vstoupila do Anomálie. Octavia Blake naštěstí Charmaine byla v patách a dorazila na planetu s několika měsíčním zpožděním.

Charmaine a Octavia vychovávali Hope společně. Jednoho dne ovšem dorazili vetřelci z planety Bardo, kteří využívali planetu jako přechodnou stanici pro dočasné vězně. Charmaine a Octavia jsou následně návštěvníky z Barda uneseni, Hope zůstává na planetě sama. Ale ne tak úplně. Seznámí se zde s Devem, který si Hope oblíbí a přiroste mu k srdci. Slíbí ji, že ji vycvičí v boji, aby se Hope dostala do Barda a zachránila své přátele.

Když přijde osudný den, kdy se Anomálie otevře, Hope zaváhá, což vyústí v Devovu smrt. Hope se následně objeví na další jiné planetě, kde se seznámí s Gabrielem a Echo. Společně s nimi stráví dalších několik let na opuštěné planetě, kde se finálně připravují na muže z Barda. Když získají jejich neviditelné obleky, konečně se jim podaří dostat na neprozkoumanou planetu dostat. Hope tak doufá, že se konečně po dlouhých letech opět setká se svou matkou.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Od začátku až do konce nesympatická postava. Chápu, čím vším si prošla, ale i tak jsem ji neměl rád.

3.12.2021 | 0:35:45
akashko12

Zaujímavá, no nesmierne otravná postava. Oproti Diyoze staršej je o ničom.

redaktor
22.7.2021 | 21:00:06
SnowDe

Hope byla skvělá, co víc k ní napsat, moc času v seriálu už nedostane..

6.10.2020 | 17:15:53
FValek

Hysterka, co nic neumí a jen tam otravuje, nepříjemná, nesympatická, nefandím ji ani co by se za nehet vešlo.

11.8.2020 | 14:36:52
Tralery

Rozmazlená píča! Ten její neukojený chtíč po vraždění nevinných mě neskonale sere! Kéž by v 7×10 zařvala sama.

9.8.2020 | 22:36:56
SanctumClarke

Hope je skvělá. Moc se mi líbí rodina, kterou si vytvořili Diyoza, Octavie a ona. :3 Je odvážná chytrá, rozhodně se s ní člověk nenudí. :D

8.7.2020 | 23:03:10
Kothy

Cela maka :)

30.6.2020 | 13:59:46
tom99

Je docela sympatická. Rozhodně jedna z nejlepších nových postav za posledních pár let.

webmaster, grafik
19.6.2020 | 17:51:38

Aktualizace postav

Během sedmé řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

Novinky

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Konec se nevyhnutelně blíží. Ještě předtím než se podíváme na finální epizodu, pojďme se podívat na deset nejzajímavějších věcí o seriálu The 100, které jste možná do jeho konce netušili. A správný fanoušek by přeci o svém oblíbeném seriálu měl vědět co nejvíce. Zvlášť před jeho koncem.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama