The 100 S06E01: Sanctum

S06E01: Sanctum

S06E01: Sanctum

Clarke a Bellamy budí ostatní své přátele, aby jim ukázali, jaké dědictví jim Monty s Harper zanechali. Zároveň vedou výpravu na nezmapovaný měsíc, který se od naší Země liší v mnohém. Hrdinové zjišťují, že největší boj budou svádět s místním klimatem a zvláštními podmínky na povrchu.

cz sk
30.4.2019
860 000
43 minut

Oficiální synopse

Po Montyho zprávě o tom, že se Země nevrátí zpět se vydá malá skupinka objevovat novou planetu. Ve vesmíru několik členů Wonkru čelí svým rozhodnutím.

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Tralery

už je to pár měsíců, co jsem dokoukal 5. řadu, takže když tu teď na mě tvůrci vybalí nějaký konflikt z minulosti mezi Abby a Raven, či Clark a Murhpym a Shawnem, tak nemám sebemenší tušení, o co jde. A to mám normálně na seriály velmi dobrou pamět. Když na začátku dílu ukazovali, k čemu v předchozích dílech došlo, tak tam měli dát víc detailů. Raven si překvapivě stihla natočit vlasy a Abby si stihla zajít do solárka. Obě dvě skoro k nerozeznámí. Zkrátka mi celou epizodu trvalo, dostat se opět do děje, u předchozích řad se mi to nestalo.

Navíc by už tvůrci mohli přestat mučit Raven a dopřát jí taky trochu štěstí. Zatím mi přišlo, že si toho protrpěla snad nejvíc.

Jinak seriál je i nadále super a ta dynamičnost jednoho hned pohltí.

23.7.2019 | 15:56:31
filipes12

stale slusna uroven a kedze je to moj oblubeny serial …100%.

22.5.2019 | 7:49:21
Dragon94

Hodně slušný start. Zatím nikdo nemění stranu 10 krát během epizody, takže to považuji za úspěch. Akorát by mě zajímalo, jak může být Kane v kryo komoře „naživu“, když mu nebylo srdce, když ho tam dali.

21.5.2019 | 19:49:08
pidalin

Jako dobrý, ale vlézt na cizí planetu aniž by udělali ňákej rozbor vzduchu a bez ňákýho delšího studia z lodi nebo s raketoplánu na povrchu je fakt debilita. Stejně jako Murphy jak skáče do vody kde ho může třeba sežrat megalodon nebo lochneska nebo cokoliv. Vypadá to že Octavia je furt šílená i po 125 letech, Raven se asi definitivně zastřelí až zjistí co se stalo na planetě, je mi jí líto, měl jsem jí vždycky rád a mohli by jí konečně dopřát trochu klidu. Abby mi tam už docela vadí. Snad Kane přežije, myslim že vždycky dělal jenom to co považoval za nejlepší, nikdo normální ho nemůže vinit zato že zradil Octavii která se totálně zbláznila.

19.5.2019 | 23:53:15
Yann

Raven mrdlo a mrdne jí ještě víc až zjistí, že z jejího přítele jsou míchaná vajíčka. Bellamy nám trochu přibral a jeho pozadí se sotva vejde do záběru, ale je to stále on a chová se normálně. Octavie je plná vzteku a první na kom si to rozhodla vybít byl Kane, který hned potom zkolaboval a je znovu na umření.(Škoda, že neumřel už dávno zrádce.) Takže Octavia za mě dobrý! Clarke máma v seriálu už dávno nemá co dělat, akorát jim bude zase beztak užírat léčiva. Clarke samotná je stejná jako všechny série. Snaží se dělat věci dobře a zároveň si uvědomuje co udělala špatně. Snad jí to vydrží a bude dál má nejoblíbenější postava. Idiota dílu vyhrává jednoznačně John Murphy, který se neponaučil z ničeho a chová jako totální kretén od začátku až do konce celého dílu.

10.5.2019 | 12:02:48
Golradir

Chudák Raven :(

8.5.2019 | 20:10:28
RedRose

ma to nejaky mouchy ale jak jsem psal uz drive tak v podstate jedeme na novo… planeta/mesic vypada fajn, deji se tady nejake podivnosti takze zatim dobry…

8.5.2019 | 19:13:07
Erzik

Není to dokonalé, ale solidní rozjezd..

redaktor
7.5.2019 | 9:07:42
KollbY

Smrt shawa mi přišla moc na rychlo u takové postavy co má rozhodně co nabídnout .. co když nová planeta někoho jen tak umřít nenechá nebo ho někdo zachránil.. popřípadě se sám probudil a tou lodí odletěl on! prostě a jednoduše o planetě nic nevíme zatím.

6.5.2019 | 17:54:34
Spider89

Za mě skvělý úvod, krásné propojení s první sérií, člověk si uvědomil, že už je to 6 let. Moc se těším na nečekané dění s ohledem na neprobádanou planetu. První díl mě znovu krásně po té pauze vtáhl do stovky a musím dát pět hvězd ;).

redaktor
5.5.2019 | 21:03:16

Stav titulků

Epizoda S06E13: The Blood of Sanctum

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @Kattharinna, @Jirkem, @mia28
 

Epizodu nezapomeňte ohodnotit v jejím profilu. Diskutovat o aktuálně odvysílané epizodě můžete zde.

Aktualizace postav

Během šesté řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

Novinky

Seriál The 100 nečekaně končí a ikonicky se rozloučí stým dílem

Seriál The 100 nečekaně končí a ikonicky se rozloučí stým dílem

Tvůrci The 100 na Twitteru právě oznámili, že sedmá série bude poslední a měla by mít 16 dílů. Rozloučí se s námi tedy stým dílem v pořadí. O možném konci se hovořilo už dříve, když byl seriál prodloužen pro další sérii ještě před premiérou.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nadcházející epizoda

6×13 – The Blood of Sanctum

Sanctum se stává bitevním polem mezi zbožnými a nevěřícími. Tajemství anomálie se prohlubuje.

Premiéra: 6.8.2019

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců