The 100 S06E01: Sanctum

S06E01: Sanctum

S06E01: Sanctum

Clarke a Bellamy budí ostatní své přátele, aby jim ukázali, jaké dědictví jim Monty s Harper zanechali. Zároveň vedou výpravu na nezmapovaný měsíc, který se od naší Země liší v mnohém. Hrdinové zjišťují, že největší boj budou svádět s místním klimatem a zvláštními podmínky na povrchu.

cz sk
30.4.2019
860 000
43 minut

Oficiální synopse

Po Montyho zprávě o tom, že se Země nevrátí zpět se vydá malá skupinka objevovat novou planetu. Ve vesmíru několik členů Wonkru čelí svým rozhodnutím.

Thumbnail Play icon
The 100
91/100 - 711×

The 100

Post apokalyptický scifi seriál stanice The CW. Lidstvo bylo zničeno nukleární válkou, která vyhubila téměř vše živé na planetě. Nyní skoro po sto letech je vyslána expedice čítající stovku mladistvých delikventů, aby zjistili jestli je Země znovu obyvatelná.

USA | 2013 | Pauza
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Eliza Taylor (Clarke Griffin), Richard Harmon (John Murphy), Lindsey Morgan (Raven Reyes), Sachin Sahel (Eric Jackson), Paige Turco (Abby Griffin), Marie Avgeropoulos (Octavia Blake), Henry Ian Cusick (Marcus Kane), Christopher Larkin (Monty Green), Jarod Joseph (Nathan Miller), Bob Morley (Bellamy Blake), Isaiah Washington (Thelonius Jaha), Adina Porter (Indra), Chelsey Reist (Harper McIntyre), Tasya Teles (Echo), Luisa D'Oliveira (Emori)


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Nová planéta naplnila moje očakávania. Dúfal som v to, že bude oplývať nejakým tým tajomnom a možno aj nadprirodzenom a mysteriózny nádych, ktorý sa niesol celou výpravou na tejto planéte, je tomu živím dôkazom. Zbrúsu nové neprebádané lokácie a destinácie dali seriálu The 100 úplne nový, doposiaľ nevídaný nádych. Musím oceniť skvelo nasnímané scenérie, ktoré pôsobia viac než len pôsobivo. A paleta farieb je čarokrásna a vynikajúceo upútala pozornosť.

4.1.2020 | 17:26:34
Tralery

už je to pár měsíců, co jsem dokoukal 5. řadu, takže když tu teď na mě tvůrci vybalí nějaký konflikt z minulosti mezi Abby a Raven, či Clark a Murhpym a Shawnem, tak nemám sebemenší tušení, o co jde. A to mám normálně na seriály velmi dobrou pamět. Když na začátku dílu ukazovali, k čemu v předchozích dílech došlo, tak tam měli dát víc detailů. Raven si překvapivě stihla natočit vlasy a Abby si stihla zajít do solárka. Obě dvě skoro k nerozeznámí. Zkrátka mi celou epizodu trvalo, dostat se opět do děje, u předchozích řad se mi to nestalo.

Navíc by už tvůrci mohli přestat mučit Raven a dopřát jí taky trochu štěstí. Zatím mi přišlo, že si toho protrpěla snad nejvíc.

Jinak seriál je i nadále super a ta dynamičnost jednoho hned pohltí.

23.7.2019 | 15:56:31
filipes12

stale slusna uroven a kedze je to moj oblubeny serial …100%.

22.5.2019 | 7:49:21
Dragon94

Hodně slušný start. Zatím nikdo nemění stranu 10 krát během epizody, takže to považuji za úspěch. Akorát by mě zajímalo, jak může být Kane v kryo komoře „naživu“, když mu nebylo srdce, když ho tam dali.

21.5.2019 | 19:49:08
pidalin

Jako dobrý, ale vlézt na cizí planetu aniž by udělali ňákej rozbor vzduchu a bez ňákýho delšího studia z lodi nebo s raketoplánu na povrchu je fakt debilita. Stejně jako Murphy jak skáče do vody kde ho může třeba sežrat megalodon nebo lochneska nebo cokoliv. Vypadá to že Octavia je furt šílená i po 125 letech, Raven se asi definitivně zastřelí až zjistí co se stalo na planetě, je mi jí líto, měl jsem jí vždycky rád a mohli by jí konečně dopřát trochu klidu. Abby mi tam už docela vadí. Snad Kane přežije, myslim že vždycky dělal jenom to co považoval za nejlepší, nikdo normální ho nemůže vinit zato že zradil Octavii která se totálně zbláznila.

19.5.2019 | 23:53:15
Yann

Raven mrdlo a mrdne jí ještě víc až zjistí, že z jejího přítele jsou míchaná vajíčka. Bellamy nám trochu přibral a jeho pozadí se sotva vejde do záběru, ale je to stále on a chová se normálně. Octavie je plná vzteku a první na kom si to rozhodla vybít byl Kane, který hned potom zkolaboval a je znovu na umření.(Škoda, že neumřel už dávno zrádce.) Takže Octavia za mě dobrý! Clarke máma v seriálu už dávno nemá co dělat, akorát jim bude zase beztak užírat léčiva. Clarke samotná je stejná jako všechny série. Snaží se dělat věci dobře a zároveň si uvědomuje co udělala špatně. Snad jí to vydrží a bude dál má nejoblíbenější postava. Idiota dílu vyhrává jednoznačně John Murphy, který se neponaučil z ničeho a chová jako totální kretén od začátku až do konce celého dílu.

10.5.2019 | 12:02:48
Golradir

Chudák Raven :(

8.5.2019 | 20:10:28
RedRose

ma to nejaky mouchy ale jak jsem psal uz drive tak v podstate jedeme na novo… planeta/mesic vypada fajn, deji se tady nejake podivnosti takze zatim dobry…

8.5.2019 | 19:13:07
Erzik

Není to dokonalé, ale solidní rozjezd..

redaktor
7.5.2019 | 9:07:42
KollbY

Smrt shawa mi přišla moc na rychlo u takové postavy co má rozhodně co nabídnout .. co když nová planeta někoho jen tak umřít nenechá nebo ho někdo zachránil.. popřípadě se sám probudil a tou lodí odletěl on! prostě a jednoduše o planetě nic nevíme zatím.

6.5.2019 | 17:54:34

Stav titulků

Epizoda S06E13: The Blood of Sanctum

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @Kattharinna, @Jirkem, @mia28
 

Epizodu nezapomeňte ohodnotit v jejím profilu. Diskutovat o aktuálně odvysílané epizodě můžete zde.

Aktualizace postav

Během šesté řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

Novinky

Seriál The 100 nečekaně končí a ikonicky se rozloučí stým dílem

Seriál The 100 nečekaně končí a ikonicky se rozloučí stým dílem

Tvůrci The 100 na Twitteru právě oznámili, že sedmá série bude poslední a měla by mít 16 dílů. Rozloučí se s námi tedy stým dílem v pořadí. O možném konci se hovořilo už dříve, když byl seriál prodloužen pro další sérii ještě před premiérou.

Reklama

Nadcházející epizoda

6×13 – The Blood of Sanctum

Sanctum se stává bitevním polem mezi zbožnými a nevěřícími. Tajemství anomálie se prohlubuje.

Premiéra: 6.8.2019

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců