Arrow
90/100 - 1 401×

Arrow

Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Paul Blackthorne (Quentin Lance), Willa Holland (Thea Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance), Echo Kellum (Curtis Holt), Rick Gonzalez (Rene Ramirez), Colton Haynes (Roy Harper Jr.), Juliana Harkavy (Dinah Drake), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Susanna Thompson (Moira Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance ze Země 2), Manu Bennett (Slade Wilson), Kirk Acevedo (Ricardo Diaz)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

azoxid

#3940 Punisher bude trestať: Jsi v reálu stejnej, jako se prezentuješ tady ? To musíš mít hrozně málo kamarádů..

#3942 Punisher bude trestať
18.2.2017 | 18:40:36
Punisher bude trestať

#3941 azoxid:

Prave napak, az prilis vela. Som zaneprazdneny clovek, no na kamaratov si cas vzdy najdem. Nedavno som si kupil stvorkolku a dali sme si vylet do Polska, ja len tak, pretoze.

18.2.2017 | 18:51:24
Rubi

Že já vůbec do těch diskuzí lezu, ale zase pro svoje dobro musím říct že ty litanie zásadně nečtu :D

#3947 Stardos
19.2.2017 | 19:16:17
Billy the Kid

#3917 Ne-On: jen to ne!!!!!!!

#3945 Ne-On
20.2.2017 | 17:25:31
Ne-On

#3944 Billy the Kid: ale jo, je to on :-D pan Matúš :-D

21.2.2017 | 14:40:53
jirkem

České asi nebudou, tak jdu mrknout s anglickýma :(

21.2.2017 | 19:10:54
Stardos

#3943 Rubi: Já už tu taky přestal chodit :D Dokud tu bude ten kritik, grafik, scenárista a všechno možný za vo se považuje, jen tak sem nevlezu. Tady i dostal odpověď, proč se tu nediskutuje.

#3948 Punisher bude trestať
22.2.2017 | 23:55:38
Punisher bude trestať

#3947 Stardos:

Tejto stranke to len prospeje, pretoze diskusii ako takej aj tak nemate co ponuknut. Ak neviete svoj postoj k danej epizode obhajit, tak tu nemate co robit, je to krute, no je to tak pan Tancoš.

#3950 Stardos
23.2.2017 | 7:33:24
Punisher bude trestať

Podpriemerna epizoda, hned na zaciatku sme mali moznost vidiet utok scenaristov na inteligenciu divaka. Kazda scena so Susan nudna a nezaujimava, divak ma nutkanie taketo hluposti ihned preskocit. Rusko nudne ako vzdy a ako vzdy nedava zmysel. Hodnotenie 40%, viac dat nemozem.

23.2.2017 | 22:22:22
Stardos

#3948 Punisher bude trestať: Stejně je nejsmutnější to, pane Matouši, že už tady několik lidí obhájilo svůj názor a z vaši strany se dočkali buď ignorace a odbočování od tématu, a nebo hloupé poukazování na špatně dané mezery. Dále jste první, od koho slyším, že linka z Ruska je nudná a že nedává smysl. Jak si toto třeba obhájíte?

#3951 Punisher bude trestať
23.2.2017 | 22:46:54
Punisher bude trestať

#3950 Stardos:

Obhajilo? Pan Tancoš viete toto svoje tvrdenie aj obhajit konkretnym dokazom? To asi nie, vsak? Prosim vas, dufam, ze medzi ludi, ktori „obhajili“ svoje tvrdenie nepocitate aj seba, pretoze taketo tvrdenie by bolo mylne. Pan Tancoš, vy ste nikdy svoj nazor neobhajili, prispevok ktory ste napisali bol koncentrovany nezmysel, ten ma ale utvrdil v tom, ze nie ste schopny diskusie. Mali by ste mi podakovat, pretoze do tej doby ste pisali ako hotento, ktore nikdy nedrzalo v ruke knihu.

Linka z Ruska je chaoticka, nedava zmysel. Linka nema ustaleny dej a preto divak nechape spojitost medzi castami. Linka disponuje urcitou davkou akcnosti, no ta je presadzovana na ukor kvality, to je naozaj smutne. Zapletka v Rusku ako taka je riadny nezmysel. Chlapec pride do Ruska, aby dodrzal slub, ktory dal zene, ktoru poznal kratko. Uz hlavna zapletka je nezmysel, takze ten zvysok sa dal ocakavat. Je potrebne napisat, ze FB vzdy aspon ciastocne fungoval s hlavnou dejovou linkou, no teraz?

Prvy od koho to pocujete? Pan Tancos, niet divu, ved kvalita serialu doviedla diskusiu do hrobu, staci aby som prelistoval 10 stran a som na 4 serii. Nie je to len vina serialu, ale aj ludi, ktori diskutuju, tym myslim vas. Samozrejme ocakavam, ze strata ludi zaujmu o tento serial je moja vina, moja vina je aj to, ze titulky sa prekladaju 7 dni.

24.2.2017 | 12:27:57
červený gumáky

abych pravdu rekl, dil jsem jeste nevidel, ale dival jsem se kdo je Prometheus na YT a me to teda az tak moc neprekvapilo … vzdyt je to tak skoro vzdycky u CW … ten „padouch“ je v 90% pripadu nekdo kdo se pohybuje v serialu uz delsi dobu ( ve Flashovi to bylo v obou pripadech, viz Zoom a Reverse flash ) … kazdopadne mi to nijak nevadi a jsem zvedav jak se to vyvrbí.

#3953 Rubi
2.3.2017 | 9:16:06
Rubi

#3952 červený gumáky: Mě to překvapilo :D vzhledem k tomu že jsme si celou dobu mysleli že je někým jiným, něčím jiným :D

2.3.2017 | 11:23:53
HellTsuku

Tak to není překvapivé, bohužel já chtěl aby se v tomhle ohledu drželi spíše komiksů, leč no viděli jsme.

No a teď kdo umře, pravděpdobně Thea nebo Quentin, je vidět toži, že scénaristé vůbec neví co s nimi a nejvíce pravděpodobně to stejně bude Thea

#3955 Rubi
2.3.2017 | 13:56:23
Rubi

#3954 HellTsuku: Thea je jasná kandidátka na kulku do hlavy, nebo na cokoliv co ji zabije…je odsunuta do pozadí a v několika dílech vůbec nebyla. Mě ted strašně zajímá kdo tedy je Vigilante, podle toho hlasu to vypadala právě na toho Adriana. Taky mě napadlo, že si na Promethea mohl zahrát aby dostal Olivera a ve finále to on nebude.

#3983 HellTsuku
2.3.2017 | 15:51:20
Stardos

A já si myslím, že je oba hraje stejný herec.

2.3.2017 | 16:19:51
dovahkiin

nerozumim tomu proč Chase vzal od Dinah kousek toho vizoru, aby ho pak nechal pro ní aby si ho vzala zpět, myslel jsem že to třeba s něčim vyměnil, ale ono je to pořád dovedlo k Vigilantovi, to tím chtěl zjistit jestli je Dinah team arrow? Proč tam vůbec byla scéna jak vigilante bojuje s Prometheem? Přišlo mi to jako strašně špatnej okamžik odhalit Prometheovu identitu, takovej nevyužitej

#3958 Stardos
2.3.2017 | 16:30:02
Stardos

#3957 dovahkiin: Ten kousek taky nechápu. Jedině dává smysl vystopování Vigilanteho.

2.3.2017 | 16:42:44
Billy the Kid

no ja jsem ho tipoval na vigilenteho a ne že je prometheus, ale popravdě venku to bylo delší dobu že on je prometheus, ale asi po týdnu bylo na google že je naopak vigilante. Proč bojovali, Proč hnedka telefonoval a Proč si sundával masku- přijde mi to hodně slabé na odhalení :) , NEMUSÍ BÝT VŠE OČIVIDNÉ? ;) narážim na to že i qentin si myslel že je vigilante, on v tom taky muže jen nějak hrát. A když bude teda ten prometheus, tak kdo je vigilante, jak už to tu býva známo padouch z ostrova= padouch v přitomnosti, takže typuji promethea na někoho z ruska :)

#3960 Billy the Kid
2.3.2017 | 17:01:15
Billy the Kid

#3959 Billy the Kid: * takže typuji vigilenteho na někoho z ruska :)

2.3.2017 | 17:02:38


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Arrowa

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama