Arrow
90/100 - 1 401×

Arrow

Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Paul Blackthorne (Quentin Lance), Willa Holland (Thea Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance), Echo Kellum (Curtis Holt), Rick Gonzalez (Rene Ramirez), Colton Haynes (Roy Harper Jr.), Juliana Harkavy (Dinah Drake), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Susanna Thompson (Moira Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance ze Země 2), Manu Bennett (Slade Wilson), Kirk Acevedo (Ricardo Diaz)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

arrowsaurus

Jak se rika v jednoduchosti je krasa a tak si myslim ze i tady jednoduchy dej by prospel a ne plno odbocek k jinym postavam.

3.3.2017 | 19:11:06
paule

Tak se asi přidám k těm kteří tu psali o dvojčatech. To by se mi celkem líbilo. Naopak by se mi fakt nelíbilo kdyby Vigilante byl skutečný Adrian protože by to až moc připomínalo Zoom – Jay Garrick. A ještě jedna věc. To odhalení Promethea se mi moc líbilo protože to v tu chvíli nikdo nečekal.

3.3.2017 | 19:12:16
HellTsuku

#3955 Rubi: Tak s Theou je to jasný. a cos e týče Vigilante, tak možná se za maskou skrývá pravý Adrian, možná jen Prometheus převzal jeho identitu.

3.3.2017 | 19:53:27
totti

#3976 červený gumáky: Oveľa dôležitejší je rating Live 7+, ktorý meria sledovanosť aj s opakovaniami počas celého týždňa. Ak sa nemýlim, tak seriál by sa mal dostať(alebo už je) do syndikácie, čo znamená ďalší prínos peňazí. Napr. TBBT na syndikácií zarobil doteraz cez miliardu dolárov

#3985 červený gumáky
3.3.2017 | 20:29:06
červený gumáky

#3984 totti: presne nerozumim tomu co jsi napsal, tak jsem se podival na internet a neco si o tom zjistil a ja se divam na sledovanost na strankach kde je Live+SD … „These are the Live + Same Day Ratings which include “live” viewing plus delayed DVR viewing, up until 3am local time that same night.“ … sice to neni cely tyden, ale je to 1 den. Nevim, jestli je tam velky nebo maly rozdil, zas tak to nesleduji … Jen mi prijde, ze vsichni rikaji jak je 5. serie super atp., ale kdyz se podivam na zahranicni stranky, tak tam akorat kazdy nadava jak to zkazili a to a taky to ( nevim jak je to ted presne u Arrowa, toho moc nesleduju, ale u Supergirl a Flashe to tak je) … nevím asi jsme jen divnej národ :D s odlisnymi nazory …

#3986 totti #3988 Stardos
3.3.2017 | 21:07:17
totti

#3985 červený gumáky: Live +SD – premiéra, čo je v stredu (štvrtok 2 ráno nášho času) Live +3 – premiéra + reprízy za 3 dni Live +7 – premiéra + repríza za 7 dní

Live +7 je oveľa podstatnejší, lebo ukazuje relatívne presne, aký je záujem o seriál. Lebo niektorí ľudia nemôžu sledovať naživo v stredu a pozrú si to v repríze.

Odporúčam prečítať tento článok: http://www.serialzone.cz/…ice-nielsen/. Na konci článku je odkaz na ďalších 5, ktoré sa zaoberajú sledovanosťou. Je v nich vysvetlené všetko, čo sa týka sledovanosti

5 séria nie je tak dobrá ako 1 či 2. ale stále lepšie ako väčšina 3 a celá 4.

#3987 červený gumáky
3.3.2017 | 21:20:54
červený gumáky

#3986 totti: aha, zajimave, urcite si to prectu a neco se priucim, diky ;)

3.3.2017 | 22:05:12
Stardos

#3985 červený gumáky: Bohužel ty hejty jsou obvykle mířeny pouze na Felicity a už dávno ukončené Olicity. Netuším ovšem kde se koukáš :D Protože já zase ze zahraničí četl pouze chválu a místy hejty na výše zmíněné věci

#3989 červený gumáky
3.3.2017 | 22:10:33
červený gumáky

#3988 Stardos: ja se o Arrowa uz moc nezajimam, ve 4. serii me vcelku dost omrzel … ted sleduju prevazne Flashe a Supergirl a kdyz si ctu o nich na netu tak se vzdycky nekdo zmini o Arrowovi, treba o tom ze tam je uz moc lidi a ze to neni jako driv nebo ze je to moc o gay vztahu Curtise (ted uz ne, to bylo driv) … btw. to pouze tlumocim, co jsem cetl.

3.3.2017 | 22:16:32
Baltik

Často byl v tomto díle záběr na vigilateho boty. Čekal jsem, že bude scéna na Pauliho boty, jak sedí u stolu, že on je vigilante. Ale postavou mi to moc nesedí. Možna ta Susan, nechce se mi hledat scény, zda to na ní sedí.

Rovněž se přikláním k názoru, že prozrazení Promethea bylo nějaké divné. Takové nucené.

#3991 totti
3.3.2017 | 22:19:58
totti

#3990 Baltik: Susan to nie je. Ako má Oliver prejav pred radnicou, tak je tam aj ona a zároveň Arrow tím bojuje s Vigilantem

#3992 Baltik
3.3.2017 | 22:48:46
Baltik

#3991 totti: Díky za info.

4.3.2017 | 7:45:00
Stardos

Tak další možnost jako Vigilante je parťák Dinah, který umřel.

4.3.2017 | 9:49:44
Rubi

Já si nemůžu pomoct ale mě tam pořád nějak vychází ten Billy Malone, že by on mohl být Vigilante. To že někdo umřel v tomhle seriálu nic neznamená :D popřípadě ještě ten Paul :D

4.3.2017 | 10:22:32
Punisher bude trestať

Epizoda nebola uplne zla, bohuzial, „odhalenie“ Prometheusa bolo naozaj predvidatelne. Kto je Prometheus vedel asi kazdy, nebolo potrebne ani jeho skrytu identitu nejako odhalovat. Pacila sa mi temna Thea a aj Felicity, suhlasim, ze to bola zatial najlepsia epizoda, no je potrebne si uvedomit, ze nema skoro ziadnu konkurecnu epizodu, s ktorou by mohla superit.

#3998 Rubi
4.3.2017 | 11:18:15
Stardos

Osobně se mi teda zdá, že málo kdo čekal, že je Prometheus Adrian

4.3.2017 | 11:28:22
Baltik

Byl jsem si 100% jistý, že je Vigilante…no, asi tak.

4.3.2017 | 11:36:32
Rubi

#3995 Punisher bude trestať: Nedělej chytrýho že jsi to 100% věděl, na tento špek skočili i admini této stránky když psali o Vigilantem, nikdo tady nepsal teorii že Prometheus je Adrian, zvlášt po tom co vyšel článek o tom že má být Vigilante.

#3999 Stardos #4000 HellTsuku
4.3.2017 | 14:50:03
Stardos

#3998 Rubi: Použiju větu, kterou sám Punisher již několikrát použil: Po bitvě je každý generál

4.3.2017 | 14:56:03
HellTsuku

#3998 Rubi: No ani ne, já si třeba myslel, že to bude Adrian, nebo ten kdo by mohl být Adrian, ale fakt jsem doufal, že to bude někdo jiný u Adriana jsem chtěl spíše věřit, že se budou držet komiksů a bude Vigilante, což by měl být. Proto jsem pořád jsem strkal odkazy an to, že to bude Vigilante, tajně jsem v to doufal. Tvůrci mě naštvali, zde jsem pořád doufal, že to bude někdo s těch všech co byli skutečně u Olivera dosti blízko a všech pět sérii.

#4002 Rubi
4.3.2017 | 15:01:09


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Arrowa

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama