Arrow
90/100 - 1 401×

Arrow

Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Paul Blackthorne (Quentin Lance), Willa Holland (Thea Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance), Echo Kellum (Curtis Holt), Rick Gonzalez (Rene Ramirez), Colton Haynes (Roy Harper Jr.), Juliana Harkavy (Dinah Drake), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Susanna Thompson (Moira Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance ze Země 2), Manu Bennett (Slade Wilson), Kirk Acevedo (Ricardo Diaz)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

červený gumáky

jelikoz Adrian je Prometheus, tak by Vigiliante taky mohl byt nekdo koho zname, nekdo rikal ze by to mohla byt Susan, ale kdyz Diggle a spol bojovali s Vigiliantem ( nevim jak to sklonovat :D ) Susan byla na Oliverovym prohlaseni, takze to byt nemuze. Takze by to taky treba mohl byt Paul ( Curtisuv ted uz ex-pritel ), jelikoz se ukazal v serialu po dlouhe dobe a zrovna kdyz se ukazal Vigiliante, coz by taky mohl byt duvod proc chtel, aby Curtis odesel z tymu Arrow, aby mu neublizil … a nebo to je nekdo z Ruska :D

#3962 Rubi
2.3.2017 | 20:27:08
Rubi

#3961 červený gumáky: Ten Paul by to být mohl :) to máš sakra pravdu, to mě až doted nenapadlo. Já se zaobírám myšlenkou že by to mohl být Billy Malone, že třeba smrt nafingoval. To by bylo překvápko … ale ted s tím Paulem jsi mi nasadil broučka do hlavy :D

2.3.2017 | 20:48:15
Stardos

Takže jsem zjistil, že v komiksu ma Vigilante bratra Doriana, který taktéž vystupuje pod přezdívkou Vigilante. Někde jsem četl, že Vigilante je žena, a Adrian má sestru. Že by jeho sestra byla Vigilante? Nebo vytáhnou Doriana, kterého bude hrát Josh, a budou to dvojčata.

#3964 Rubi
2.3.2017 | 20:48:29
Rubi

#3963 Stardos: á další brouček :D jedna teorie lepší než druhá, jsem zvědavá jak to nakonec bude :)

#3965 červený gumáky
2.3.2017 | 20:50:24
červený gumáky

#3964 Rubi: pokud chces dalsi :D … tak tady byla i teorie o tom ze by Vigiliante mohl byt z jine zeme ( Flashova zalezitost), ale to uz je jen takova malickost co jsem nekde cetl, protoze tady to o multiversu atp. neni zalezitosti Arrowa, ale taky muze byt :D ze :D …

2.3.2017 | 20:54:31
Ben111

No jsem zvědav jakou ještě v tomhle všem sehraje roli Vigiliante. Každopádně Prometheus znovu vyhrál, jeho záměr ukázat městu GA jako vraha vyšel, další rána pro Olivera. Pěkně ho rozebírá a teď má navíc ještě Susan.

3.3.2017 | 12:17:20
arrowsaurus

Me uz tam tak nektery postavy stvou :-( koukam na to uz jen abych vedel jak to dopadne.Staros­tovani Olivera me nebavi.Rene,Curtis a Fel by uz mohli byt zabity a mohl by byt jen tym Oliver,Thea Diggle.Dinah.Mrzi me ,ze Laurel zabili,ale trapka Fel tak je porad.Ten serial uz davno stratil kouzlo.Dokoukavam to jen ze zvyku :-( tenhle serial podelali scenaristi skoda :-(

3.3.2017 | 12:35:35
Rubi

Tahle série je jedna z nejlepších a některým se to pořád zdá málo, nevím co byste ještě chtěli … nadáváte na Felicity a přitom ta je odsunuta do pozadí s vlastním příběhem, místo toho má Oliver love story se ženou kterou chce hlavní padouch opět zabít, ale to vám nijak nevadí :D

#3970 červený gumáky
3.3.2017 | 12:53:54
arrowsaurus

Puvodni serie Arrow byli skvele,tohle bohuzel uz neni pro me.Ja ted objevil serial daredevil a jsem naprosto spokojeny a rikam si ,proc v takovem duchu neni i Arrow. nebo Supergirl tyhle serialy jsem objevil,protoze Arrow to uz je pro me jen utrpeni,ale rikam si ze budu jeste nejakou chvilku verny ,kdyz uz se koukam tak dlouho,ale asi uz to odpiskam pokud to pojede v podobnem stylu.Nadruhou stranu diky tomu jsem objevil jine serialy,akcni a zajimavy takove jaky byl kdysi Arrow.

3.3.2017 | 13:01:29
červený gumáky

#3968 Rubi: jedna z nejlepsich ? prvni serie mela sledovanost kolem 3 mil. lidi na díl, 2. serie kolem 2,6 mil. na díl, 3. serie 2.76 mil na díl, 4. serie 2.5 mil. lidi na díl a 5. serie ma prumer JENOM 1.9 mil. lidí na díl … to je nejhorsi sleedovanost ze vsech a to s obrovskym pádem dolu …

#3971 Stardos
3.3.2017 | 14:13:41
Stardos

#3970 červený gumáky: Jenže sledovanost v žádném případě neurčuje kvalitu. Pokud tímto chceš říct, že je čtvrtá série lepší, jen kvůli sledovanosti, tak se potom pěkně mýlíš

#3972 Rubi #3974 červený gumáky
3.3.2017 | 14:18:09
Rubi

#3971 Stardos: Přesně, krom toho vždycky první série nějakého seriálu má velkou sledovanost, protože lidi jsou zvědavý co si to zase kdo vymyslel. A zájem postupně upadá..... jestli si myslíš že pátá série není jednou z nejlepších sérii tohoto seriálu, tak si to klidně mysli. Ale prosím nevnucuj mi tady nějaké statistiky který mi nechutně připomínají Volejte řediteli a jeho koláče :D

#3973 Rubi #3974 červený gumáky
3.3.2017 | 14:28:49
Rubi

#3972 Rubi: to byla reakce na červený gumáky a souhlas s příspěvkem Stardose :)

3.3.2017 | 14:30:16
červený gumáky

#3972 Rubi: #3971 Stardos: kvalita muze byt jaka chce, ale kdyz to lidi nezajima a nebavi ( coz dokazuji ty cisla ), tak arrow muze byt nejlepsi podle vas, ale podle jinych je to odpad … muj nazor je takovy, ze je v Arrowovi moc prelidneno, a proto je to takovy jaky to je … nekomu se to libi, jinemu zas ne…

#3975 Stardos
3.3.2017 | 15:55:26
Stardos

#3974 červený gumáky: Jako nezlob se, ale ty čísla fakt nic neznamenají. A opravdu budeme brát do hodnocení páté série názory lidí, co se nekouknuli ani na jeden díl? Je jedno kolik lidí to sleduje, má se to hodnotit podle toho, jak to baví lidi, co se koukají, ne podle lidí, co nedokoukali ani čtvrtou sérii. A opravdu je hodně lidí, co ukončilo koukání i u třetí série a stejně píšou pod proma pro pátou sérii nenávistné komenty a navíc zdůrazňují, že se už přestali dávno koukat.

#3976 červený gumáky
3.3.2017 | 16:40:16
červený gumáky

#3975 Stardos: ty cisla znamenaji jestli bude dalsi sezona nebo ne, protoze z tech cisel jdou CW reklamy… ted je to jeste jakš takš dobry, ale pomalu arrow klesa arrow byl 3. nejsledovanejsi s naskokem nad legendama, ted uz je ctvrty a klesa porad… ale pokud te cisla nezajimaji tak ti to nema slysm vysvetlovat

#3977 Stardos #3984 totti
3.3.2017 | 17:32:12
Stardos

#3976 červený gumáky: Osobně by mě zajímalo, zda máš nějaké statistiky sledovanosti :) Sledovanost klesá u každého seriálu, to není žádná novinka. A přesto že je čtvrtý ve sledovanosti, tak na poměry stanice CW je to stále dobré. Jinak se tu ale řešilo, co má co dočinění sledovanost s kvalitou, když jasně jde poznat, že pátá série strčila do kapsy jak třetí, tak i čtvrtou sérii. Sledovanost se stále zvýšit může, zvlášť když je Arrow tento rok hodně silný, a lepší než Flash a Legendy ;)

3.3.2017 | 18:34:03
arrowsaurus

Pro me bohuzel Flassh a Legendy odpad :-(

3.3.2017 | 19:06:39
arrowsaurus

Jak uz nekdo psal at uz se Oliver vzda starostovani a finguje vlastni smrt a ma volnou cestu byt jen Arrow .Mit jen dva partaky,ale poradny ne ty srandisty ale hlavne poradneho padoucha,protoze nejaky dvojnik Adriana to vazne neni nic moc :-(

#3980 Stardos
3.3.2017 | 19:08:44
Stardos

#3979 arrowsaurus: Jaký dvojník? :D Však to ještě ani nevysvětlili :D

3.3.2017 | 19:10:04


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Arrowa

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama