Grey's Anatomy (Chirurgové) Hudba k epizodě Sledgehammer

Hudba k epizodě Sledgehammer

Hudba k epizodě Sledgehammer

Chirurgové jsou nerozlučně spjatí s hudbou, která jednotlivé scény ještě umocňuje. V tomto článku naleznete písně a popis scén, ke kterým se vážou. Hezký poslech!


7 0
28.9.2015

Anni Rossi – “Rude Boy”

Meredith vzbudí bouchání kladiva, sejde dolů ze schodů a najde Amelii, jak bourá zeď. Maggie poslouchá, jak se Mer s Amelií dohadují. Arizona vyzvídá, jestli se Jackson těší na večerní návrat April domů.

Thumbnail Play icon

Scars on 45 – “Wrecking Ball”

Ben sděluje ostatním lékařům, že dvě náctileté pacientky byly sraženy vlakem. Callie, Owen, Mitchell, Amelia, Meredith, Alex a Maggie společně pracují na případu dvou pacientek. Callie se pokouší navázat hovor s Jessicou.


Thumbnail Play icon

Coleman Hell – “Take Me Up”

Callie leduje ruku Maggie, ta je mezitím obklopena všemi lékaři, kteří se pokoušejí zjistit, jaké to bylo, když uhodila Bethany.

Thumbnail Play icon

Tyler Ward – “Try”

Jessica zaslechne, jak se jí otec zastává před matkou. Dakhir uklidňuje Aliyah zprávami o Jessice, čte jí od ní dopis. Jackson říká April, že bude spát na lékařáku a ona ať si jde odpočinout domů. Ben gratuluje Mirandě k získání postu šéfky chirurgie.

Thumbnail Play icon

Tristan Prettyman – “Fancy”

Líbající se Owen s Amelií jsou vyrušení Maggii. Maggie se snaží dát Meredith s Amelií dohromady, pokouší se, aby začaly komunikovat, posléze trio bourá zeď. Mer začíná s výukou anatomie.

Thumbnail Play icon

Zpracovala @ImogenH.

Diskuze /11

Fifipek

Mám užasnej nápad :D Pokud by ses o podzimních studených večerech nudila, tak by si mohla podobné příspěvky zpracovat na všechny díly jedenácti sérií zpětně :D Ale něco mi říká, že tolik nudy ještě nikdo nevymyslel :D

#3 Lucifrid
28.9.2015 | 15:18:30
m.dak

GA měla od začátku dobrou muziku, ale za poslední dvě nebo tři sezony se tam objevila spousta zajímavých coverů. Neví někdo jestli je to pro seriál natáčeno na zakázku?

#4 Lucifrid
28.9.2015 | 15:19:27
Lucifrid

#1 Fifipek: No, to s mym titulkovacim rozvrhem a milionem restu nehrozi :) Ale na nasich sesterskych strankach www.greys-anatomy.cz tohle najdes – v Menu pod Epizodama/Hudba a na Foru pod Hudba :)

#5 Fifipek
webmaster
28.9.2015 | 15:27:29
Lucifrid

#2 m.dak: Co jsem četla, tak spíš to bylo vyhledáváno všude možně, ale pár takových songů být mohlo. Spíš to ale budou výjimky :)

webmaster
28.9.2015 | 15:28:38
Fifipek

#3 Lucifrid: Kouknu na to :) Každopádně už jsem díky Grey´s objevil spoustu zajímavých interpretů :)

#6 Lucifrid #7 sasha2
28.9.2015 | 15:33:45
Lucifrid

#5 Fifipek: Nápodobně. Já si ale zatím nejvíc užila tu desátou sezónu, ta byla hudebně boží těma coverama :)

webmaster
28.9.2015 | 15:39:21
sasha2

#5 Fifipek: napodobne :)

28.9.2015 | 15:46:32
Fifipek

ještě že už jsou aplikace na smartphonech co to umějí poznat, do té doby to byla děsná válka nervů :D

#9 Lucifrid
28.9.2015 | 16:18:48
Lucifrid

#8 Fifipek: No, třeba na Akvárko mi ty aplikace byly prd platný :D Naštěstí songy v GA mají vždy delší ukázku a není probém to najít podle slov a Googlu :) Jsem staromódní :D Po aplikaci sahám, až když fakt nic nenajdu :D

#11 Fifipek
webmaster
28.9.2015 | 16:25:02
Lucifrid

Jo a jinak text zpracovala ImogenH, to jsem zapomnela do clanku napsat, napraveno. Ja jen nasla ta videa :)

webmaster
28.9.2015 | 16:36:59
Fifipek

#9 Lucifrid: Tak aplikace také není všemocná a někdy nezbývá nic jiného než to hledat tradičním způsobem, ale občas je to fakt o nervy :D

28.9.2015 | 17:03:26
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtrnáctá série

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

V roli manžela Jo se vrátí Matthew Morrison. Podle předpokladů naopak odchází Marika Dominczyk, která ztvárnila Elizu Minnickovou. A nakonec tu máme i jeden velký návrat na pozici showrunnera.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Jerrika Hinton se na podzim přesune do nového seriálu Alana Balla. Jaké bylo její rozloučení s postavou Stephanie? To se dozvíte v rozhovoru pro TVLine.

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás