Grey's Anatomy (Chirurgové) Hudba ze 22. a 23. epizody

Hudba ze 22. a 23. epizody

Hudba ze 22. a 23. epizody

S blížícím se finále jsou scény a tím pádem i doprovodná hudba čím dál tím emotivnější. Dvacátá druhá epizoda Mamma Tried vzdala poctu Princeovi a ve třiadvacátém díle At Last jsme se dočkali nejnovější Beyoncé.


7 0
18.5.2016

Prince & The New Power Generation – Nothing Compares 2 U 

Jackson s April společně rozebírají budoucí podmínky dělení péče o jejich dítě a shodují se, že se nebudou hádat. Callie si povídá se Sofií před tím, než jde spát. Mer s Callie popíjejí víno, Callie se svěřuje Mer se svými obavami, ta se ji snaží uklidnit.

Thumbnail Play icon

Andra Day – Rise Up

Arizona operuje Jenny, aby zachránila ji i její dítě. Arizona čeká před soudní budovou, přichází k ní Callie, přisedne si a začne si s ní povídat. Soudkyně Mossová vynáší svůj rozsudek. Callie se hroutí a Arizona bere Sofii domů.


Thumbnail Play icon


Maverick Sabre – Walk Into the Sun

Amelia s Owenem zkoušejí, jaké to je plánovat svůj budoucí život poté, co se spolu vyspali na lékařském pokoji. Jackson se spolu s Richardem snaží urovnat spory mezi Benem a Mirandou, ti si ale pořád stojí za svými názory.

Thumbnail Play icon

Beyoncé – Pray You Catch Me

Amelia ujišťuje Steph, že Kyleovu operaci provede dobře. Penny přichází za Callie, aby zjistila, jak to mezi nimi je a bude, Callie jí vysvětlí, jak si obě stojí a nakonec se s Penny rozejde.

Nové album Beyoncé si poslechnete pouze na Tidalu (první měsíc zdarma), kde si můžete pustit i klipový film, který k novém CD natočila.

Parson James – Waiting Game

Amelia s Jo operují Kylea, když Amelia náhle uvidí Steph, jak stojí na galerii. Jo se snaží odvrátit Stephaniin zrak od operace ve chvíli, kdy je už jasné, že Kyle zemřel.

Thumbnail Play icon

Jazmine Sullivan – Masterpiece (Mona Lisa)

Amelia požádá Owena o ruku. Mer se hádá s Nathanem, pak se políbí.

Thumbnail Play icon

Zpracovala @ImogenH

Diskuze /2

HonzyRehak

Rise Up a Waiting Game jednoznačně nejlepší!

18.5.2016 | 20:51:46
Shelly-Shay

Rise Up, Walk into the Sun, Waiting Game – Výber pesničiek je v posledných dieloch fakt mega dobrý :)

18.5.2016 | 22:26:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Čtrnáctá série

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

V roli manžela Jo se vrátí Matthew Morrison. Podle předpokladů naopak odchází Marika Dominczyk, která ztvárnila Elizu Minnickovou. A nakonec tu máme i jeden velký návrat na pozici showrunnera.

Reklama

Kam dál?

Nepřehlédněte

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Jerrika Hinton se na podzim přesune do nového seriálu Alana Balla. Jaké bylo její rozloučení s postavou Stephanie? To se dozvíte v rozhovoru pro TVLine.

Nejoblíbenější postavy

Plánovaný spin-off

Chystá se spin-off z prostředí hasičů

Chystá se spin-off z prostředí hasičů

Po již ukončeném Private Practice se Grey's Anatomy dočká dalšího spin-offu. Tentokrát ovšem nebudou v centru dění doktoři. Stanice ABC objednala seriál z prostředí hasičů. Vypadá to, že se chce Shonda Rhimes tak trochu svézt na úspěchu „chicagské“ série.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás