Grey's Anatomy (Chirurgové) Grey's Anatomy se dočká čtrnácté série

Grey's Anatomy se dočká čtrnácté série

Grey's Anatomy se dočká čtrnácté série

S našimi oblíbenými chirurgy se setkáme i příští sezónu. Všechny tři seriály Shondy Rhimes z bloku TGIT se díky skvělé sledovanosti dočkaly brzkého obnovení. Kromě 14. série Grey's Anatomy se tak můžeme těšit i na sedmou řadu Scandalu a How To Get Away With Murder se vrátí už počtvrté.

18 2
10.2.2017

Foto: ABC

Diskuze /3

SaDiablo

Mohla by to být poslední řada. A mohli by to jako poslední řadu taky napsat. Tam by se mohla objevit Cristina i Callie, ať to nějak pěkně, důstojně ukončí, což si seriál zaslouží… Nerada bych, aby Shondě na konci došel dech a tahali to na sílu, dokud to ještě vynáší, jako spousta jiných seriálů…

10.2.2017 | 23:20:22
Fifipek

Greys je srdcovka, ale pokud mám být upřímný, tak se občas hodně tlačí na pilu a některé zápletky a dějové linie jsou vyloženě cucaný z prstu…Na druhé straně tenhle pocit mám u spousty dalších seriálů, které brázdí seriálové vody delší dobu a když je nakonec ukončí, tak prostě chybí…

11.2.2017 | 12:17:11
ziska5

Nerad bych,aby seriál skončil,ale moc bych si přál aby se vrátili původní herci :Cristina,Calli­e,Burke a Izzie… což se nestane,ale nejvíce mě to bavilo s Cristinou.. podle mě by oživila TGIT a povznesla zase výš… nicméně TGIT je topovka… a doufám že jen tak brzo neskončí :) můj odhad je že snad do té 20. série nám vydrží.

19.3.2017 | 14:52:00
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtrnáctá série

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

V roli manžela Jo se vrátí Matthew Morrison. Podle předpokladů naopak odchází Marika Dominczyk, která ztvárnila Elizu Minnickovou. A nakonec tu máme i jeden velký návrat na pozici showrunnera.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Jerrika Hinton se na podzim přesune do nového seriálu Alana Balla. Jaké bylo její rozloučení s postavou Stephanie? To se dozvíte v rozhovoru pro TVLine.

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás