Grey's Anatomy (Chirurgové) Grey's Anatomy získalo dvě ceny People's Choice Awards

Grey's Anatomy získalo dvě ceny People's Choice Awards

Grey's Anatomy získalo dvě ceny People's Choice Awards

Ačkoli běží už neuvěřitelná dvanáctá řada Chirurgů, na oblíbenosti u fanoušků jim to ani po těch dlouhých letech neubírá. Důkazem budiž ocenění pro nejlepší dramatický seriál celostátní televize, které získali již pošesté. Zkrátka nepřišla ani herecká stálice Ellen Pompeo.


16 0
7.1.2016

Představitelku Meredith Grey zvolili fanoušci za nejlepší herečku už potřetí a během přebírání ceny pro nejlepší dramatický seriál celostátní televize neskrývala Ellen Pompeo své nadšení a právě fanouškům ze srdce poděkovala.

Umožnili jste nám, abychom si splnili sen a pobíhali kolem jako šílenci se skalpely. Tolik ten seriál milujete a právě vaše nadšení nám pomáhá pokračovat. Náš seriál je o pochopení, soucitu, toleranci a laskavosti. A právě toho by v dnešním světě bylo zapotřebí mnohem víc. Jsem na seriál tak hrdá. Všechny vás milujeme!


Foto: peopleschoice.com

Cenu osazenstvu Grey's Anatomy předali Clark Gregg a Ming-Na Wen ze seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. a na celou tu slávu se můžete podívat v následujícím vi­deu.

Diskuze /2

moudnik

Nádhera !

8.1.2016 | 5:01:05
Manonka

Super, je hezké vidět, že hysterie okolo odchodu Dereka seriál nakonec nezasáhla:-)

redaktor
11.1.2016 | 16:14:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtrnáctá série

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

V roli manžela Jo se vrátí Matthew Morrison. Podle předpokladů naopak odchází Marika Dominczyk, která ztvárnila Elizu Minnickovou. A nakonec tu máme i jeden velký návrat na pozici showrunnera.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Jerrika Hinton se na podzim přesune do nového seriálu Alana Balla. Jaké bylo její rozloučení s postavou Stephanie? To se dozvíte v rozhovoru pro TVLine.

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás