Grey's Anatomy (Chirurgové) Čeká nás opět katastrofa?

Čeká nás opět katastrofa?

Čeká nás opět katastrofa?

Pamatujete si na finále osmé řady? Jestli si myslíte, že by nás nic takového už nemohlo potkat znovu, upoutávka na epizodu In the Air Tonight vás vyvede z omylu. Jak myslíte, že to celé dopadne? Dají se Mer a Riggs konečně dohromady?

10 0
9.4.2017

Thumbnail Play icon

Diskuze /6

Valada06

Doufám, že Shonda to letadlo nenechá zas spadnout. Největší gól by byl, kdyby se konečně dali dohromady a on tady umřel. :-D

webmaster
9.4.2017 | 22:28:31
Katheryn

To by snad Meredith Shonda nemohla udělat.. Prošla si drsnejma věcma. Riggs je docela v klidu, ale Shonda by mohla nějak pokračovat v příběhu o Jo a jak se vlastně doopravdy jmenuje.

#3 SaDiablo
10.4.2017 | 17:42:53
SaDiablo

#2 Katheryn: Shonda by mohla pokračovat s Jo, s Alexem, s Amelií, s Owenem, s Riggsem (ne že bychom o něm něco pořádně věděli), s April, s Jacksonem, s Webberem, s…
Nicméně Matthew Morrison byl vyfocený na natáčení ve scéně s Kevinem, který režíroval, a s Justinem, tak třeba bude hrát toho jejího manžela.

10.4.2017 | 19:29:54
SaDiablo

A taky se možná dostane v dalších epizodách trochu víc prostoru Stephanie, když ta herečka odchází, což mě celkem mrzí, rozhodně jsem si ji oblíbila víc jako třeba DeLucu.

10.4.2017 | 19:33:29
binnie

Nevím jak vy, ale mě přijde, že se Shonda snaží Meredith zabít :D vždyť už byla tolikrát téměř mrtvá (a nebo mrtvá) a stále tu mezi náma je :D

#6 Katheryn
11.4.2017 | 17:01:42
Katheryn

#5 binnie: souhlasim

11.4.2017 | 21:39:58
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtrnáctá série

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

V roli manžela Jo se vrátí Matthew Morrison. Podle předpokladů naopak odchází Marika Dominczyk, která ztvárnila Elizu Minnickovou. A nakonec tu máme i jeden velký návrat na pozici showrunnera.

Kam dál?

Nepřehlédněte

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Jerrika Hinton se na podzim přesune do nového seriálu Alana Balla. Jaké bylo její rozloučení s postavou Stephanie? To se dozvíte v rozhovoru pro TVLine.

Nejoblíbenější postavy

Plánovaný spin-off

Chystá se spin-off z prostředí hasičů

Chystá se spin-off z prostředí hasičů

Po již ukončeném Private Practice se Grey's Anatomy dočká dalšího spin-offu. Tentokrát ovšem nebudou v centru dění doktoři. Stanice ABC objednala seriál z prostředí hasičů. Vypadá to, že se chce Shonda Rhimes tak trochu svézt na úspěchu „chicagské“ série.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás