Grey's Anatomy (Chirurgové) V roli Owenovy sestry se představí Abigail Spencer

V roli Owenovy sestry se představí Abigail Spencer

V roli Owenovy sestry se představí Abigail Spencer

Pokud jste se těšili v nové sezóně na hostování Bridget Regan v roli Owenovy sestry, musíme vás zklamat. Herečka má plné ruce práce s natáčením The Last Ship, a proto ji nahradí Abigail Spencer z Timeless.


11 4
6.8.2017

Dlouho ztracená sestra Owena Hunta byla po deseti letech nalezena a ve finále třinácté řady převezena zpět do Spojených států. Několik epizod čtrnácté série tak bude věnováno mimo jiné dějové lince kolem jejího návratu. Všichni jsme asi čekali, že se role Megan Huntové znovu zhostí Bridget Regan (White Collar, Agent Carter), která ji ztvárnila v rámci flashbacků v díle The Room Where It Happens. K tomu ovšem nedojde, protože Bridget je momentálně plně zaměstnaná natáčením seriálu The Last Ship. Zde ztvárňuje postavu Sashy, a to po boku Erica Danea, který v Grey's Anatomy působil po osm sezón v roli Marka Sloana.

Bridget Regan (vlevo) bude v roli Megan nahrazena Abigail Spencer (vpravo). Foto: ABC, NBC


Místo ní nakonec uvidíme v roli Megan typově podobnou herečku Abigail Spencer, kterou můžete znát ze seriálů Mad Men, Suits či naposledy Timeless, který se překvapivě dočkal druhé řady. Ta se ovšem nezačne natáčet dříve než v listopadu, takže má Abigail dost času, aby se mohla v Grey's Anatomy objevit.

Bridget Regan se k přeobsazení vyjádřila na svém Twitteru, kde svou kolegyni pořádně vychválila. Označila ji za úžasnou herečku, která se skvěle zhostí role Megan.

Máte z tohoto přeobsazení radost, nebo jste se těšili na návrat Bridget Regan?

Zdroj: TVLine

Diskuze /9

SaDiablo

Neznam ani jednu, tak mi to je jedno… ale Bridget se mi libila, tak mi to i tak prijde trochu skoda a jsem zvedava.

6.8.2017 | 21:28:46
Fifipek

Abigail mám rád, ale tohle přeobsazování se mi nelíbí, navíc Bridget mám přece jen radši…:(

6.8.2017 | 21:50:29
Lex Luthor

Abigail znám ze seriálu Timeless

6.8.2017 | 22:11:53
martin1m2

Ale je fakt sranda ako sa obe podobajú :D :P Je mi to v podstate jedno, kt. z nich 2 bude hrať … nech už začnú … Neviem sa Greys dočkať :P

7.8.2017 | 20:41:46
OliviaBenson.

za mě tedy rozhodně Abigail! :-) už se na ni v Grey's těším

8.8.2017 | 0:40:30
martin1m2

Představitelé DeLucu a Jo teasly pro novou sérii novou postavu … Do Seattle prichází sestra DeLucu … a zdrží se chvíli v okolí … Asi s DeLucou nemají právě super vztah … Mimo jiné také řekli, že tahle série má podtitul SEXY :D Tohle prý bude velmi sexy série … a taktéž jedna z těch štastnějších a veselejších … protože, že tý drámy už lidi mají dost …

Tak jestlipak je to pravda … tak se SAKRA těším … protože mi fakt chybí humor starých ostřílených chirurgú a posledné série jsou fakt jen pláč a smutek a nervy … kdyby to bylo takové veselejší, moc bych to uvítal … A 13. série byla fakt voprus … jedna z nejslabších …

A P.S.: Proč za všechny ty roky DeLuca nefiguruje tady na stránce mezi postavami? Už jsem se ptal několikrát ;)

#7 Lucifrid
9.8.2017 | 7:58:46
Lucifrid

#6 martin1m2: Protože na nové postavy nemá nikdo čas. Většinou se někdo přihlásí, udělá jednu postavu (jestli vůbec) a sekne s tím. Teď dělám velkou revizi, mělo by na něj snad do nové sezóny dojít.

A ano, o nové postavě víme, chystalo se to v dalším článku (nebudem přece vše dávat do jednoho, ať je o čem psát), teď teda nevím, zda ho máme vydávat.

#8 KevSpa
webmaster
9.8.2017 | 12:22:36
KevSpa

#7 Lucifrid: :D Hlavně nevím, proč to píše sem, s tímhle tématem to nesouvisí. Ale co naděláme. Ale tak on už sem dal všechny informace, tak se s tím asi nemusím psát. :D

webmaster
9.8.2017 | 12:23:59
martin1m2

Ale jo videjte, videjte :) Muj komentář si stejně téměř nikdo nevšimne … Já bych klidně pomáhal se seriálama … jenže nevím jak těžké je tohle dělat … protože se do tvoření webu a tak vubec nerozumim … Ale jinak jsem seriálovej fanatik :D :P Omlouvám se holky :*

10.8.2017 | 13:45:58
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Čtrnáctá série

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

V roli manžela Jo se vrátí Matthew Morrison. Podle předpokladů naopak odchází Marika Dominczyk, která ztvárnila Elizu Minnickovou. A nakonec tu máme i jeden velký návrat na pozici showrunnera.

Reklama

Kam dál?

Nepřehlédněte

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Jerrika Hinton se na podzim přesune do nového seriálu Alana Balla. Jaké bylo její rozloučení s postavou Stephanie? To se dozvíte v rozhovoru pro TVLine.

Nejoblíbenější postavy

Plánovaný spin-off

Chystá se spin-off z prostředí hasičů

Chystá se spin-off z prostředí hasičů

Po již ukončeném Private Practice se Grey's Anatomy dočká dalšího spin-offu. Tentokrát ovšem nebudou v centru dění doktoři. Stanice ABC objednala seriál z prostředí hasičů. Vypadá to, že se chce Shonda Rhimes tak trochu svézt na úspěchu „chicagské“ série.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás