The 100
90/100 - 818×

The 100

Post apokalyptický scifi seriál stanice The CW. Lidstvo bylo zničeno nukleární válkou, která vyhubila téměř vše živé na planetě. Nyní skoro po sto letech je vyslána expedice čítající stovku mladistvých delikventů, aby zjistili jestli je Země znovu obyvatelná.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Bob Morley (Bellamy Blake), Eliza Taylor (Clarke Griffin), Thomas McDonell (Finn Collins), Devon Bostick (Jasper Jordan), Richard Harmon (John Murphy), Christopher Larkin (Monty Green), Marie Avgeropoulos (Octavia Blake), Lindsey Morgan (Raven Reyes), Eli Goree (Wells Jaha), Paige Turco (Abby Griffin), Isaiah Washington (Thelonius Jaha), Henry Ian Cusick (Marcus Kane), Dichen Lachman (Anya), Adina Porter (Indra), Alycia Debnam-Carey (Lexa)

Diskuze: Obecná diskuze

wee_n

#2080 ŠmoulinRouge: Já vždycky o tomhle seriálu říkám – Chce to přetrpět prvních pět epizod, u kterých ti přijde, že je to vyloženě „teenage drama“. Nebudu ti lhát, že v následujících epizodách žádné postavy neumírají, nebo nejsou mučeny, ale myslim si, že to za to rozhodně stojí. :)

17.1.2017 | 15:41:50
ŠmoulinRouge

Díky za info! Jestli je prvních pět blbých a pak to jde nahoru/jinam, tak tomu ráda šanci ještě dám :-)

18.1.2017 | 11:11:30
Venous4

treti rada super, dneska jsem dokoukal no je jasny o co pujde ve ctvrte rade – budou hledat tech 5% z povrchu zeme ktere muze zustat obyvatelne po te scene z vesmiru na konci. A jako zazrakem to najdou (coz je nerealne protoze svet je velkej a oni jsou serialove rekl bych tak v okruhu par desitek kilometru a zbytek nic

25.1.2017 | 19:43:05
VERYHARDx12

Musím vám říct že v nové série se máme na co těšit hodně dobrej start ! po 1 epizodě vám dojde že se bude hodně umírat a hoodně.

3.2.2017 | 0:46:54
wee_n

Jsem jediná, kdo byl fakt hotovej z objetí Kane a Indry? :D

#2086 BlondieNY
3.2.2017 | 15:27:42
BlondieNY

#2085 wee_n: nejsi jediná :D

#2087 wee_n
5.2.2017 | 11:42:50
5.2.2017 | 15:14:47
BlondieNY

#2087 wee_n: to jsem si v první moment říkala, co se bude dít,když se na sebe tak podívali :D

#2089 wee_n
5.2.2017 | 18:36:37
wee_n

#2088 BlondieNY: Já koukala a jenom jsem opakovala „Obejmout, obejmout!“ :D

6.2.2017 | 8:29:26
wee_n

Trailer na další epizodu vypadá konečně akčně! :D

23.2.2017 | 21:31:12
badboymajkl

Mohu poprosit překladatele. Pokud ukládáte titulky, dávejte jim celý název včetně rls. A ne aby vypdal takto „The 100 S04E01.srt“ z toho nejde poznat na co jsou. Díky.

překladatel
25.2.2017 | 12:28:08
Mia144

Na to už se nedá dívat… ještě že teď běží walking dead ..

26.2.2017 | 14:57:39
nikolakrupicova

Prosím řekne mi někdo, co znamená ta vysílací pauza? :O

16.3.2017 | 15:41:14
KMacourkova

Můžu se zeptat proč jste sem nedali žádné informace+trailer i když už dávno vyšli?

20.3.2017 | 21:58:44
Hild

Jinak mám své dva velké tipy na úmrtí v této sezóně. Nevím proč, ale mám tušení, že už v příští epizodě umře Jasper. Mám ten pocit už z proma pro další díl a ta měsíční pauza, která nás pak čeká, přímo nabádá, že další díl bude končit něčím tragickým. No a další koho tipuju, je Abby na konci sezóny. Tvůrci by tam to poškození mozku nedávali, kdyby to potom nemělo větší význam. Zatím se více upozorňuje na Raven, kdežto Abby jen v náznacích. Jak už jsem tady jednou psala, jedna se z toho dostane (Raven) a druhá ne.

24.3.2017 | 22:01:41
Hild

Dneska oficiálně tvůrci začínají pracovat na páté sérii. Je to o mnoho dříve než posledně, čtvrtou řadu začali loni psát až na konci května. Spekuluje se tak, že buď bude pátá série delší (což si já osobně moc nemyslím), nebo se bude vysílat už na podzim. Ale kdo ví, podle mě CW ještě nemá promyšlený program pro další sezónu.

4.4.2017 | 20:28:15
kanana

Byly zveřejněny názvy 10. a 12. epizody: 4×10 – Die All, Die Merrily a 4×12 – The Chosen.

5.4.2017 | 22:24:49
Kristie

Dávala jsem si opáčko starších dílů a chci poprosit nějakou dobrou duši, aby mi to vysvětlila. :D Konkrétně se to týká 2. série. Pokud už se to řešilo, omlouvám se a prosím, abyste mi sem hodili odkaz. :D

  1. Jak mohla být Lexa velitelka, když Anya umřela, když byla s Clarke? Přece jako velitelka by měla mít Plamen, ne?
  2. Vůbec mi nesedí ta časová linie. Anya jako velitelka skončila v Mount Weather a Lexa ji zatím nahradila. Jak dlouho tam Anya byla? Týden? Dva? Za tu dobu jako Lexa stihla ukončit válku, vytvořit koalici, ztratit svoji přítelkyni a stejně nechat královnu Ledových součástí koalice (jak křičela na Tituse ve třetí řadě) a pak o další týden později vyprávět Clarke o tom, jak ztráta Costie (nebo jak se její jméno skloňuje) bolela, ale naučila se nestarat se o ostatní? Jak to ta superžena sakra všechno stihla?

Prostě mi to tam vůbec nesedí, pardon. :D

#2099 Kristie #2100 LCEM
23.4.2017 | 23:03:38
Kristie

#2098 Kristie: A to ještě probíhalo konkláve. Kdo ví, jak dlouho to trvá. :D

23.4.2017 | 23:04:54
LCEM

#2098 Kristie: já si vždy myslela, že Anya nikdy velitelkou nebyla, že byla jedním z generálů. Viz: jak Clarke s Finnem utikali před Anyou a Lincoln je zachránil a přijel za Anyou ten chlap a ona mu říkala nebo on jí, že ho poslala velitelka. Myslím si, že Anya jen vyučovala Lexu bojovému umění, proto říkala Lexa Clarke, že je byla její mentourkou/ učitelkou.

#2101 Kristie
redaktor
24.4.2017 | 19:09:58


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktualizace postav

Během sedmé řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

Novinky

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Konec se nevyhnutelně blíží. Ještě předtím než se podíváme na finální epizodu, pojďme se podívat na deset nejzajímavějších věcí o seriálu The 100, které jste možná do jeho konce netušili. A správný fanoušek by přeci o svém oblíbeném seriálu měl vědět co nejvíce. Zvlášť před jeho koncem.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama